Dövme mürekkebi almak komik bir şey değildir ve şaka olarak da görülmemelidir. Günün sonunda dövmeyi yaptıran kişi kendini topluma göstermek zorunda kalacaktır. Kendini aptal yerine koymayı göze alamaz ya da en azından bunu yapmamayı istemelidir..

Ucuz dövmeler veya aşırı kaba dövmeler yaptırmak, insanların yaptıkları ve hayatlarının geri kalanında pişmanlık duydukları yaygın hatalardır. Komik görünüyorlar ve insanlara onlara gülme fırsatı veriyorlar. Bugüne kadar fark edilen en komik dövme tasarımlarından bazıları aşağıdaki birkaç paragrafta listelenmiştir..

Erkekler ve Kadınlar İçin Komik Dövme Tasarımları

Komik Dövmelerin ve Anlamlarının En Şirin Resimleri:

Web’de erişilebilen çok sayıda komik dövme tasarımı var. Ancak burada bahsedilenler, kız ve erkekler için en komik dövmeler, görselleri ve anlamları ile sizi kesinlikle güldürecek..

1. Komik Kafatası Dövme Tasarımları:

Kafatası dövmesi ana hatlarıyla en havalı dövme planıdır. bazı benzersiz etkileri olan. Kafatası dövmeleri gibi cesur bir ortak. Bununla birlikte, kafatası dövmelerinin ana hatları, bükülmez veya yetenekli olarak anlaşılabilir. Kafatası bir süredir ruhun kabı veya öncüllerin kurnazlığı olarak kabul edildi. Kendi özel yönergelerinize göre yaşıyorsanız, bir kafatası dövmesi yapın ve kimliğinizi geliştirin..

Komik Kafatası Dövme Tasarımları

Kafatası, uzun zamandan beri tehdit etmekle eş anlamlıdır. Bu yüzden dövme dünyasında özel bir önem veriyor. Ancak, ölümün görüntüsü olarak alınamaz. Kafatası dövmeleri, fikrinizin uyanmasına ve cesur zihniyetinize yardımcı olabilir. Kafatası dövmeleri, farklı plan ve görüntülerle daha yaratıcı olabilir. Anahatınızı çeşitlendirmek için tonlarla bir analiz yapabilirsiniz. Kafatası dövmenizi başlatabilecek bu tür karışımların paketi var. bugün, kafatası dövmeleri, bireylerin sadece havalı görünümleri için kafatası dövmelerine sahip olmayı sevebilecekleri noktaya kadar popülerdir..

2. Eski Sevgili Komik İsim Dövmesi:

Vücudunuzdaki herhangi bir kişinin adını almadan önce, tamamen düşünmeniz önemlidir. Çoğu dövme uzmanı, özellikle bir eş veya eş adı olması ihtimaline karşı, dövmeye ihtiyacınız olup olmadığını size birkaç kez soracaktır. Bir erkek aşık olduğunda, genellikle ilişkinin uzun bir hikaye gibi biteceğine inanırlar, ancak çoğu durumda bu asla böyle değildir..

Eski Sevgili Komik İsim Dövmesi

Bunu aptalca bir dövme yapan şey, ilişki dramatik bir sona ulaştığında, geçmişteki sert bir ilişkinin kalıcı bir göstergesiyle kalmanızdır. Kaçınılmaz olarak başka bir dövme ile kapatabileceğiniz gerçeğine rağmen, bu, herhangi bir arzunuz olmama ihtimaline bakılmaksızın, ilkinin üzerine başka bir dövme yaptırmak zorunda kalacağınız anlamına gelir..

3. Komik Dövme Alıntıları:

Bu, başka bir komik vücut dövmesi türüdür. Daha gençlik yıllarınızda vücudunuzda havalı bir alıntı gibi görünen şey, yıllar geçtikçe aynı şekilde amansız bir şekilde istikrarlı olmayacaktır. Birikme yıllarının ortasında, yaşamlarını nasıl sürdüreceklerine veya ruh hallerini nasıl göstereceklerine dair bir format olduğuna inandıkları alıntılarla çekilebilir, ancak evlendiğinizde çocuklarınızın alıntıları görmesine ihtiyacınız olmaz..

Komik Dövme Alıntıları

Bu, aptalca bir dövme düşüncesidir, çünkü alıntılar sadece hayattaki belirli koşullar için geçerlidir ve asla hayatınızdan geriye kalanlar için bir düzen olarak kullanılamazlar. Vücudunuzdaki beceriksiz bir alıntı, hayatınızdan kalan her şey için sizi sıkacak ve üzerini örtmek küçük bir beden ya da tek kelimelik dövme kadar kolay olmayacak..

4. Kadınlar Koltukaltı Komik Dövme Tasarımı:

Bir bebeği yutan bir köpekbalığı resmini içeren bir koltuk altı dövmesi, dövme için gerçekten çok komik bir fikirdir. Bu sadece bir başarısızlık değil, aynı zamanda görünüşte iğrenç görünüyor. Bu koltuk altı dövmesi sadece vücut değişikliklerinde bir düzeltme anlamına gelmez, aynı zamanda günümüzün komikliği üzerine bir başyazı görevi görür..

Kadın Koltukaltı Komik Dövme Tasarımı

Bu, alıcıların bir anda erişebilecekleri büyük miktardaki veriden duyarsızlaştırıldığını ima eden veri çağıdır. Bu şekilde, zekadan terfiye kadar her şey, müşterinin dikkatini çekmek için belirli bir nihai hedefle daha da kanayan bir şey olmalıdır. Bazı çılgın erkekler ve kızlar, vücutlarında bu tür yaramaz ve komik dövme tasarımlarıyla hava atmak isterler..

5. Seksi Pin Up Kız Komik Dövme Tasarımı:

Seksi Pin Up Kız Komik Dövme Tasarım

Harika bir genç bayanın elbisesinin dövmesini yaptırdığını görmek, daha fazla hayranlık uyandırırken mükemmelliği güçlendirir. Aşağıdaki konfigürasyonda olduğu gibi, alttaki dövme taslağı yeterince sağlamdır ve uyluklara iyi oturur. Altındaki iğneli dövme ilerleme sağlar ve düzensiz olduğu belirli kısımla ilgili dikkat çeker ve onu daha çekici hale getirir..

6. Erkekler için Komik Kafa Dövmesi:

Sırt dövmeleri, bugüne kadar görülen en komik dövmelerden bazılarıdır. Görünüşte gülünç görünüyorlar ve aynı zamanda kişinin kötü seçimini de yansıtıyorlar. Yüzün arkasına çizilen bir kişinin kafası, bir dövme için gerçekten en kötü fikirdir, ancak bunun içinde biraz vardır. Aynı şekilde, çeşitli kafa dövme planları arasında eğlenceli görünümlere ve yoğun kabile temalarına sahip belirli dövmeleri görebilirsiniz..

Erkekler için Komik Kafa Dövmesi

Başın kulağın üzerindeki bir bölümünü kaplayan küçük dövmelerden, başın arkasından bakan dövmelere kadar, dövme uzmanlarının oynamak için harika planları var. Çiçek ve kafatası karışımlarıyla Meksika konuları, metalik temalarla makine çağı konuları ve geometrik şekillerle teorik örnekler, ileride dövmenin sunduğu akla yatkın sonuçlardan sadece birkaçı.

7. Kızlar için Yıldız Yüz Komik Dövme:

Kızlar için Yıldız Yüz Komik Dövme

Küçük yıldız yüzü komik dövmelere bakmak son derece eğlenceli. Güzel yıldızlarla boyanmış uygun bir dövme gibi görünmesi gerektiğinde, görünüşü kızamığa oldukça benziyor. Bu dövme tasarımı büyük bir başarısızlıktır ve bugüne kadarki en komik dövme olarak kabul edilmiştir..

8. Uylukta Alacakaranlık Komik Dövme:

Uylukta Alacakaranlık Komik Dövme

Stephanie Meyer tarafından yazılan Alacakaranlık, kitap dünyasının en büyük başarılarından biriydi. İnsanlar bu kitabın karakterlerini çok sevdiler ve film çekildiğinde bile insanlar gittiklerinden emin oldular ve onları izlediler. Bazı insanlar ayrıca Alacakaranlık karakterleriyle ilgili dövmeler yaptılar ve bu dövme büyük bir başarısızlıkla sonuçlandı. Bu genellikle sanatçı profesyonel olmadığında olur..

9. Britney Spears Komik Dövme Geri:

Britney Spears Komik Dövme Geri

Britney Spears, dünyanın en çok aranan ünlülerinden biri olarak derecelendirilen tanınmış bir Amerikalı pop sanatçısıdır. Takip eden büyük bir hayranı var ve insanlar işini çok sevdi. En büyük Britney Spears hayranlarından bazıları da devam etti ve kendilerine onun resmini gösteren bir dövme yaptılar. Gerçekten komik bir görüntüydü ve muhtemelen var olan en komik dövmeydi..

10. Ucuz Yüz Komik Dövmeler:

Ucuz Yüz Komik Dövmeler

Birçok insan, benzersiz görünmek ve dikkat çekmek için yeterince iyi olduğunu düşündükleri için ucuz yüz dövmeleri yaptırır. Gerçekte, asla iyi bir tür olmasa da, size çok dikkat çekiyor. Ucuz yüz dövmeleri çok çirkin, komik ve onu giyen kişiye çok komik görünüyor. Sanki birileri gülünç görünmek için bilerek mürekkeplemiş gibi görünüyor. Bazı yanlış yazılmış kelimeler veya isimler ekleyerek dövmenizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz..

11. Kolda Yanlış Bebek Portresi Komik Dövme Tasarımı:

Kolda Yanlış Bebek Portresi Komik Dövme Tasarımı

Yanlış şekilde tasvir edilen bir çocuk veya bebek resmi, dövmenizin gerçekten komik görünmesini sağlayacaktır. Bu dövme yapmak için gerçekten korkunç bir fikir. Bu yıkık durumdaki birkaç kişinin sadece çocuklarına, bir arkadaşına veya aile üyesine sürekli olarak derilerine kazınması gerekiyordu ve diğerleri en sevdikleri süperstarı tasvir ediyor, ancak hepsi onları aynı şekilde yapıyorlar, sonuçlar kesinlikle korkunç ve bazen kafa karıştırıyor. . Bu, silahlar için başka bir basit komik dövme tasarımıdır..

12. Komik Maymun Dövmeleri:

Komik Maymun Dövmeleri

Bu şüphesiz en komik maymun dövmelerinden biridir. İnsanlar, göbek yakalarını süslemek için sürekli olarak yaratıcı yaklaşımlar aradılar. Böyle bir taslak, sığırlara ve maymunlara benzer yaratıkların resimlerini birleştirir. Maymun Göbek Düğmesi dövmeleri, ‘Parmağımı Çiz’ hilesinin bir uzantısıdır ve eğlenceyi seven doğanızı göstermek için harika bir yaklaşımdır..

13. Kadınlar için Küçük Kedi Lekesi Komik Dövme:

Küçük Kedi Lekesi Kadınlar İçin Komik Dövme

Kedi son derece zıttır, bu yüzden bu nazik adam, hayranlığını uyuşuk bir kedinin karışık gübre kıllarına dönüştürdü. Bir göz atmak çok rahatsız edici. İdeal olarak, şehvetli okşamalar yapmaktan hoşlanan görme engelli bir genç bayanla tanışır..

14. Yaşlı Erkekler için Kel Kafa Komik Dövme:

Yaşlı Erkekler için Kel Kafa Komik Dövme

Çim biçme makinesiyle genç bir vücudu tasvir eden yarı kel bir kafadaki dövme inanılmaz derecede komik görünüyor. Sadece hakaret etmekle kalmaz, aynı zamanda en kötü dövme tasarımlarından biri olarak hizmet eder. Birkaç kişi dövmeler konusunda gerçekten çılgındır. Bir dövme yaptırdıktan sonra, şimdi bir sonrakini düzenliyorlar. Üstelik tüm vücuda dövmeler yüklenince kılları boşaltıyorlar ve kafaya bir tane yapıyorlar. En anormal, en tuhaf ve en çılgın dövmeleri topladım. İyi değilse ama bu tür komik dövmelerle başkalarını mutlu edebilirsiniz..

15. Gecikmiş Komik Yüz Dövme Tasarımı:

Gecikmiş Komik Yüz Dövme Tasarımı

Bazı insanlar dövmelerini karmaşıklaştırmaya çalışır ama yüzlerine çok fazla farklı stil ve desen koyarlar. Sadece komik görünmelerini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çok kötü bir imajını da betimler. Bugüne kadar görülen en koordine olmayan dövmelerden bazıları. İşte bu fotoğrafta, canlandırdığı komik dövmeyi görebilirsiniz..

Daha Dövme Tasarımları:

Erkekler Ve Kadınlar İçin Komik Dövme Tasarımları 1

Erkekler Ve Kadınlar İçin Komik Dövme Tasarımları 2

Erkekler Ve Kadınlar İçin Komik Dövme Tasarımları 3

Erkekler Ve Kadınlar İçin Komik Dövme Tasarımları 4

Erkekler Ve Kadınlar İçin Komik Dövme Tasarımları 5

Erkekler Ve Kadınlar İçin Komik Dövme Tasarımları 6

Erkekler Ve Kadınlar İçin Komik Dövme Tasarımları 7

Erkekler Ve Kadınlar İçin Komik Dövme Tasarımları 8

Erkekler Ve Kadınlar İçin Komik Dövme Tasarımları 9

Erkekler Ve Kadınlar İçin Komik Dövme Tasarımları 10

Göz atmak için çok sayıda harika komik dövme var, aynı şekilde vücudunuzda asla olmaması gereken bazı dövmeler de var. Bu komik dövmeler genellikle beceriksiz veya embesil dövmeler olarak anılır. Herhangi bir dövme, iyi çizilmediği takdirde dolambaçlı bir dövme olabilir, ancak bazı özel dövme türleri vardır ki, nasıl çizildiklerine bakılmaksızın, her şeye rağmen aptal görünüyorlar. Böyle bir adam beceriksiz karışıklığı anladığında, yapabilecekleri çok az şey vardı, çünkü hatalarını hatırlamalarına yardımcı olmak için güvenilir bir dolgun dövmeye sahip olacaklardı..