Cömert bir dövme tasarımıyla vücudunuzu mürekkeplemeyi düşünün! Köprücük kemiğinizi boyatmaya ne dersiniz! Evet, köprücük kemiği dövmeleri, hem erkekler hem de kadınlar için şehvetli kısmı etkili bir şekilde vurgulamak için en önemli seçimdir. Dövme stili, göğsün yakınındaki bir alanla ilgilidir ve bu nedenle her türlü ifadeyi yapmak için mükemmeldir..

En İyi Yaka Kemiği Dövme Tasarımları

Şık ve Sevimli Yaka Kemiği Dövmeleri:

Köprücük kemiğinize mürekkep yaptırmanızı sağlayacak yürek burkan tasarımlara bir göz atalım..

1. Senaryo Yaka Kemiği Dövmesi:

Script Köprücük Kemiği Dövmesi

Köprücük kemiği dövmeleri kadın koleksiyonu, yaygın olarak senaryo dövmelerini içerir. Size sağladığı güzel yazı tipi çeşitliliği, kişiliğinizle bir araya getirmek için vurguladığınıza inandığınız herhangi bir alıntı veya ifadeyi yapacaktır..

2. Dalga Yaka Kemiği Dövmesi:

Dalga Yaka Kemiği Dövme

Küçük köprücük kemiği dövmeleri, gençlerin görünümlerine farklı bir görünüm kazandırmak için bir illüzyon olmuştur. Dalgalar, sürekli değişimi, huzuru ve sükuneti simgeleyen köprücük kemiğinizi süslemek için en iyisiydi..

3. Dövüş Geyik Yaka Kemiği Dövmesi:

Dövüş Geyik Yaka Kemiği Dövme

Geyik her zaman doğa ile senkronize olmuştur ve dövüşen bir geyik dövmesi tasarımı, popüler köprücük kemiği dövmelerinden biri olmuştur. Siyah ve gri mürekkeple yapılmış, her iki geyik de güç ve güç gösteren bir dövüş pozisyonunda temsil ediliyor..

4. Mavi Gül Yaka Kemiği Dövmesi:

Mavi Gül Yaka Kemiği Dövme

Kadın köprücük kemiği dövmeleri, listede gül tasarımları olmadan eksik. Üzerinde iki çiy damlası bulunan mavi gül, dövmeye gerçekçi bir dokunuş katıyor. Dövme, edebiyatı, refahı, karşılıksız aşkı ve çok daha fazlasını büyüler..

5. Kuşlar Yaka Kemiği Dövmesi:

Kuşlar Yaka Kemiği Dövme

Kuşlar, özellikle dişiler için, mürekkeplenmek için çeşitli sevimli köprücük kemiği dövmeleri yaptılar. Tasarım, özgürlüğü, bakış açısını, kurtuluşu, barışı, bilgeliği, şansı, sevgiyi ve sevinci işaret eden uçan durumda birkaç kuş taşır..

6. Aslan Desenli Yaka Kemiği Dövmesi:

Aslan Desenli Köprücük Kemiği Dövme

Aslan, erkek köprücük kemiği dövmelerine sağlam bir görünüm kazandırıyor. Ormanın kralı, orman hattıyla ilişkili erkekler tarafından geniş çapta benimsenmiştir. Dövme, hükmetme, güç, bilgelik, baskınlık ve çok daha fazlasını sembolize eder. Bu model, kolej çocukları veya bir müzik grubu arasında en iyisidir..

7. Kartal Kanatları Stili Yaka Kemiği Dövmesi:

Wings Style Yaka Kemiği Dövme

Kartal kanatları köprücük kemiği dövmesi erkekleri, onu mürekkepleyen kişi için derin bir anlam verir. Kötülüklerden korunmayı, hayattaki kavrama ve dengeyi, cesareti, yaratıcılığı, şifayı ve çok daha fazlasını ortaya çıkaran kişinin olumsuz yanı kadar olumlu yanını da ortaya çıkarır..

8. Güllü Kafatası Yaka Kemiği Dövmesi:

Güllü Kafatası Yaka Kemiği Dövmesi

Kafatası ve güller, köprücük kemiği bölgesinde kalıcı bir dövme yapmak için harika bir alana sahiptir. Dövme, ölüm, kadınsı, ölümsüz aşk, fedakarlık, tutku, duygusallık ve çok daha fazlasıyla ilgili hem erkekler hem de kadınlar için uygundur..

9. Kabile Yaka Kemiği Dövmesi:

Tribal Yaka Kemiği Dövmesi

Dövme köprücük kemiği, aşiret tasarımı dokunuşu verildiğinde dikkat çekici bir tasarım bırakır. Tasarım sadece köprücük kemiğini kaplamakla kalmıyor, aynı zamanda bir kolye gibi görünen yakayı da ele alıyor. Gri tonlu koyu mürekkep verildiğinde sağlam bir izlenim bırakır.

Son düşünceler:

Köprücük kemiğine dövme yaptırmak bugünlerde neredeyse her gencin hayali. Tasarımlar, sade ve sofistike ama modaya uygun bir görünüm arayanlar tarafından çok seviliyor. Genellikle aralarından seçim yapabileceğiniz küçük ve sevimli tasarımlarla gelirler. Kızlar bu dövme modelini denemeyi sever; Omuzları açık üstler kullanırsanız, bu tarz kesinlikle size uyacaktır. Geniş bir yaka kemiği dövme tasarımları koleksiyonunda bazı şık desenler elde edin.