Göksel göklerin yaşamlarımızı etkilediği, dünya çapındaki insanlar arasında yaygın bir inançtır ve bu nedenle, insanın bu inancı kendi zodyak dövme tasarımı şeklinde ifade etme eğiliminde olması şaşırtıcı değildir. Aslan “Aslan”, tüm zodyak işaretleri arasında en baskın olanıdır. Bu burçta doğanlar doğal liderlerdir. Cesur ve otoriterdirler ve doğal olarak eşit derecede güçlü kişiliklere sahip insanlara çekilirler..

Leo Dövme tasarımları

Tipik Aslanlar gösterişlidir ve etraflarında muhteşem bir auraya sahiptirler, tüm bu özellikler bir Aslan için çok karakteristiktir. Güneş tarafından yönetilen bu Aslan burcu, özellikle sanat formunda çoğunlukla altın, sarı, turuncu ve kırmızı renklerde temsil edilir..

Erkekler ve Kadınlar İçin En İyi Leo Dövmeleri:

Burada, sizi şaşırtacak anlam ve görüntülerle erkekler ve kadınlar için en iyi ve popüler Leo dövme tasarımlarını aşağıda verdik..

1. Erkekler için Şiddetli Leo Dövme Tasarımı:

Erkekler için Şiddetli Leo Dövme Tasarımı

Aslanın vahşi doğası, bu yoğun eserde tüm vahşiliğiyle ortaya çıkıyor. Güç ve gücün mükemmel bir düzenlemesidir. Bu niteliklerin özü, gözlerde mükemmel bir şekilde yakalanır. Sanki bu dövmenin sahibi, bu muhteşem oyma sanat eseri aracılığıyla bir uyarı gönderiyormuş gibi. Büyük kolları olan erkekler için en iyi Leo dövme tasarımlarından biridir..

2. Leo Tribal Dövme Tasarımı:

Leo Tribal Dövme

Kabile dövmeleri, popüler olmanın yanı sıra, onlara bağlı birçok sembolizm ve anlam taşır. Aslan tarafından sembolize edilen otorite, erkeklik ve gurur nitelikleri, kabilelerle derinden ilişkilidir. Tribal Leo dövmesi, bu tür niteliklerin özüdür. Dövme, kabile tasarımına dönüştürülmüş aslanın yelesi ile kolayca yapılır..

3. Bilekte Leo Zodyak Dövme Sembolü:

Aslan Burcu Sembolü Dövme

Görünümü basit olan bu Aslan burcu sembolü, Güneş altında doğanlarda bulunan baskın nitelikler olan cesaret ve liderliği ifade eder. Güzel bir çerçeve eşliğinde, oldukça çekici.

4. Aslan Burcu Dövme Sanatı:

Aslan Dövme Sanatı

Bazıları Aslan burcunu aslanın cesur ve vahşi formuyla kişileştirmeyi severken, diğerleri onu basit harflerle sergilemeyi sever. Burada kaligrafide yapılan Leo dövme tasarımı görülüyor. Basit olmasına rağmen göz alıcıdır ve en iyi şekilde sırtta, bilekte, göğüste veya önkolda görüntülenir..

5. İki Yüzlü Dövme Tasarımlı Aslan:

İki Yüzü Dövmeli Aslan

Bu dövmede tasvir edilen tasarımın sembolizmi, bu burçta doğanların güçlü ve zayıf yönlerini ifade edebilir. Aslanlar cesur, otoriter ve doğuştan lider olsalar da dezavantajları kibirli ve otoriter olmalarıdır. İki yüz, Leo’nun doğasının iki tarafının karakteristiğidir ve bu tasvir, dekoratif olarak canlı tonlarda yapılmıştır. Burada aslanlı kız dövmesi, kalabalıktan etkilenebilecek bir sanatçı için mükemmel bir fikir..

6. Güneşte Aslan Burcu Sembolü Dövmesi:

Aslan Burcu Sembollü Güneş Dövmesi

Aslan’ın yanında, Güneş dövmeleri, Güneş’in altında doğanlar için dövme tasarımlarında mükemmel bir semboldür. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilir ve çeşitli boyut, renk ve stillerde tasarlanır. Bu dövme tasarımı, daire içindeki Leo zodyak amblemi ile dış dantelli bir desende iç içe geçmiş bir Kelt güneşidir..

7. Erkekler için Yarım Kol Taçlı Aslan Dövmesi:

Erkekler için Yarım Kol Taçlı Aslan Dövmesi

Bu dövmenin tasarımında gösterildiği gibi Aslan burcunu tasvir etmenin bir başka popüler yolu, bir taçla süslenmiş Aslan’ınkidir. Aslanın Ormanın Kralı olduğunu ve diğer tüm hayvanlardan üstün olduğunu cesaretle belirtir. Bu dövme, pitoresk detayı ve şaşırtıcı renk tekniği ile her yerinde damgalanmış güç ve otoriteye sahiptir. Bu Leo dövme tasarımı, erkekler için mükemmel bir şekilde uygundur..

8. Çiçekli Aslan Aslan Dövmesi:

Çiçekli Aslan Aslan Dövmesi

Bazı çiçeklerle dövüldüğünde, aslan güç ve kırılganlık arasındaki dengeyi temsil eder ve özünde kadınsı bir dokunuş verir. Burada, bu özelliği başkalarıyla kolayca paylaşmayan bir Aslan için oldukça karakteristik olan, sevgi dolu ve hassas bir doğanın ince bir ipucu ile pasif bir biçimde tasvir edilmiştir..

9. Adı ile Leo Kelebek Dövme Tasarımı:

İsimli Leo Kelebek Dövme Tasarımı

Aslan burcu sembolü, çoğunlukla Aslan aracılığıyla tasvir edilen standart Aslan dövmelerinden oldukça hoş bir değişiklik olan bu kelebek dövmesinde güzel bir şekilde tasvir edilmiştir. Canlı renklere sahip ve harflerle işlenmiş bu tasarım Aslan Kadını için yapılmıştır..

10. Omuzda Kelt Aslan Yüzü Dövme Tasarımı:

Kelt Aslan Yüz Dövme Tasarımı Omuz

Aslanlar gurur ve cesareti simgeliyor ve bunun gibi Leo dövme tasarımları bu gerçeği çok iyi abartıyor. Burada aslanın yüzüne küçük bir kabile özü koymuşlar çünkü bu, Kelt çizgileri ve eğrilerinin gizli bir desenini yaparak oluşturulmuştur..

Yapıldıktan sonra ‘LEO’ kelimesini son derece şık bir şekilde yazmışlar. Bu tasarımın özelliği, diğer tüm Leo tasarımlarından çok farklı olması, basit ama güzel olmasıdır. Hem erkekler hem de kadınlar bunu deneyebilir ve ana nedeni, küçük bir dövme olması ve bu nedenle vücudun herhangi bir yerine mürekkeplenebilmesidir..

11. Göğüste Doğum Tarihi Aslan Dövmeleri:

Doğum Tarihi Aslan Dövmeleri Göğüste

Tüm dövmelerin, dedikleri gibi, belirli bir anlamı vardır ve bu dövmeler aslında sonsuza dek bizimle birlikte taşımak istediğimiz unutulmaz bir olayı kalıcı olarak mürekkeplemek için yapılmıştır. Bu Aslan sembolü dövmesi, birinin doğum tarihinin göğsüne mürekkeplendiği çok düşünceli kalıplardan biridir..

12. Leo Paws Dövme Tasarımları ile Zodyak:

Leo Paws Dövme Tasarımları ile Zodyak

Kızlar söz konusu olduğunda, zodyaklara ve bunun gibi küçük ve sevimli dövmelere kesinlikle inanırlar. Burada, belki de aynı aslanın pençeleriyle süslenmiş en güzel Leo zodyak dövme tasarımlarından birine sahibiz. Bu, geniş ve geniş vücut bölgelerini kaplayan yüzlere ve tasarımlara kıyasla küçük bir dövme..

13. Koldaki Tam Aslan Dövme Tasarımı:

Kolda Tam Aslan Dövme Tasarımı

Aslan yüzleri çok yaygın hale geldi, bu yüzden çok yeni ve sıra dışı bir şey denemelisiniz ve bu Aslan sembolü dövmesi kesinlikle temiz bir nefes. Bu, Sri Lanka Ulusal bayrağında göreceğiniz gibi, yarı ayakta veya sadece dikey bir konumda tam boyutlu bir aslan..

Burada herhangi bir renk kullanmamışlar, ancak daha renkli ve parlak isterseniz herhangi bir rengi kullanabilirsiniz. Burada aslanın birçok Kelt ve kabile detayı var ve zincirli tasarımlar onu çok cesur ve akıllı gösteriyor..

14. Kızlar için Kulak Arkasında Leo Kalp Dövmesi:

Kızlar için Kulak Arkasına Leo Kalp Dövmesi

En iyi Leo dövme tasarımlarından bazıları, meçhul olan ve içlerinde sadece Aslanların zodyak sembolüne sahip olanlardır. Erkeklerin dövmelerini nasıl sevdiği ile kızların onları nasıl sevdiği arasında da çok fark var. Burada kulakların arkasına yapılan küçük bir Aslan dövmesi var ve dövme kuyruğunda sevimli bir kalp işareti var..

Bu, bir aslanın cesareti ve gücü ile birlikte kadınsı çekicilik ve yumuşaklığın birleşimini gösterir. Bu güzel bir kombinasyon ve her taraftan çok dikkat çekmek için böyle bir tutuma sahip kızlar.

15. Kadınlar için Sırtta Parlak Aslan Dövmesi:

Kadınlar İçin Sırtta Parlak Aslan Dövmesi

Sırt ve boyun dövmeleri en yaygın dövme türleri olsa da, en iyisinden daha iyi olanı seçmeliyiz ve bu tür Aslan sembolü dövmesi en iyisidir. Burada kız, normal yüze biraz ışıltı katmak için kırmızı ve gümüş kombinasyonuyla bir aslan yüzü dövmesi sergiliyor. Diğer detaylandırma ise alt kısmına patiler şeklinde yapılır. Bu, dövmenin rengi ve gümüşi inceliği ve kavisli deseni ve küçük boyutu ile çok kız gibi bir tasarımdır..

Dövme sanatı, gösterişli yanınızı ifade etmenin bir yoludur ve zodyaklar bir insanın kişiliği hakkında konuşur. İkisi bir araya geldiğinde, erkek ve kadınlar için güzel görünen bu tür Leo dövmelerinin ölümcül bir kombinasyonunu elde edersiniz..