Kertenkeleler, bu gezegenin her yerde görebildiğimiz en tuhaf canlısı. Çoğu insan bu sürüngenlerden korkar ama onlara hayran olanlar başka bir boyuta geçmiştir. Derilerine basılmış kertenkele dövmesi tasarımları almaya başladılar. Bu kertenkele dövmesi, bu soğukkanlı sürüngenin av yakalama eğilimi nedeniyle mantıklı düşünme ve planlamayı tasvir ettiği için şimdi tüm dünyada ivme kazanıyor..

Kadınlar ve Erkekler için Kertenkele Dövmeleri

Resimlerle En İyi ve Şık Kertenkele Dövmeleri:

Yaygın olan 9 kertenkele dövme tasarımını analiz edelim.

1. El için Kertenkele Dövmesi:

El için kertenkele dövmesi

Bugünlerde insanlar kertenkelelere tapıyorlar ve keskin delici pulları erkek içgüdülerini ortaya çıkarıyor. Kertenkele derisi dövmesi, bir kertenkelenin soğuk ve solgun cildini tasvir eder ve kesin baskıyı elde etmek için birkaç dövme seansından geçmeniz gerekebilir ve bir servete mal olabilir..

2. Eşsiz Desen Kertenkele Dövmeleri:

Benzersiz desenli kertenkele dövmeleri

Ayak bileğinin hemen üstündeki küçük ve basit bir kertenkele dövmesi harika görünüyor. Bu resmi kontrol edebilir ve basmayı planlayabilirsiniz. Pek beğenilen bir seçim olmasa da kesinlikle gözden kaçmayacaktır..

3. Kabile Tarzı Kertenkele Dövmeleri:

Kabile tarzı kertenkele dövmeleri

Geleneksel kabile kertenkele dövmesi, kabilenizin kültürel alaka düzeyini ve kimliğini gösterir. Aborijin ve yerli halkın çoğu, kabilelerine olan sevgilerini göstermek için mürekkeplenir. Tribal dövmeler renkli veya sadece siyah olabilir.

4. Ayak Özel Kertenkele Dövmeleri:

Ayağa özel Kertenkele dövmeleri

Yürüyerek yapılan kertenkele dövmeleri, bir kişinin eğlenceli yanını ve pratik doğalarını göstermek için fazladan yol kat etmeye istekli olduklarını gösterir. Çok havalı tasarımlar var ve bu sürüngenleri seven insanlar bunu çok iyi erteliyor..

5. Küçük Boy Kertenkele Dövmeleri:

Küçük Boy Kertenkele Dövmeleri

Küçük bir kertenkele dövmesi yapmak şık görünüyor ve genellikle kadınlar bunu tercih ediyor. Bunları genellikle midelerine, ayak bileklerine veya sırtlarına yakın yerleştirmeyi tercih ederler. Bunlar siyah renkte yapılabilir, ancak Polinezya renklerini de tercih edebilirsiniz..

6. 3d Desen Kertenkele Dövmeleri:

3d desenli kertenkele dövmeleri

3 boyutlu dövme tasarımları zaten moda. Bunun gerçek olduğunu hissedeceksiniz. Bu 3 boyutlu kertenkele dövme tasarımları, bu ürkütücü yaratığın gerçek görünmesini sağlar ve kertenkelelerden nefret eden veya korkan insanlara küçük bir kalp krizi geçirme yeteneğine sahiptir..

7. Gecko Kertenkele Dövmeleri:

Geko Kertenkele Dövmeleri

Gecko Kertenkele, ses yoluyla iletişim kuran, ses tellerine sahip olan ve tırmanma yetenekleriyle de bilinen tek türdür. Gecko kertenkelesi, kötü alâmet veya kötü şansın bir işareti olarak kabul edilir, ancak yine de insanlar bu Gecko Kertenkele dövmelerini çeşitli renk ve şekillerde basmak için çıldırıyor..

8. Saf Siyah Kertenkele Dövmeleri:

Saf Siyah kertenkele dövmeleri

Siyah bir kertenkele dövmesi, ölümden büyümeyi sembolize eder. Bir kertenkelenin kuyruğunu kaybettiğini ve sonra tekrar büyüdüğünü görmüş olabilirsiniz. Bu dövmeleri yapan insanlar, kertenkeleler gibi onların da dertlerden kolayca kurtulabileceklerini söylüyorlar..

9. Tam Vücut Tasarımcısı Kertenkele Dövmeleri:

Tam vücut tasarımcısı Kertenkele dövmeleri

Birisi bu soğukkanlı sürüngenlere olan sevgisini göstermek için tüm sınırları aştıysa, bu Kertenkele dövmeli adam. Ürkütücü ve tuhaf görünüyor. Kertenkelenin vücudundaki pullar mükemmel bir şekilde yapılmıştır ve kertenkele adam ile bu sürüngen arasında bir tür esrarengiz benzerlik vardır..

Kertenkele dövme tasarımları bu günlerde erkekler ve kadınlar arasında çok yaygın ve popüler. Küçük yaratıklarını her boyutta ve vücudunun herhangi bir yerinde mürekkeplendirebilirler. Ama kesin olan bir şey var ki, bu dövmeler bir kişiyi kalabalığın arasından sıyrılıyor. Son sayıda tasarımı çevrimiçi olarak bulabilirsiniz ve elbette dövme sanatçılarının bunları uygulamak için çok sayıda fikirleri vardır..