Kol bandı dövmeleri, kolların üst kısmını çevreleyen dövmelerin tasarımıdır. Düzenli olarak pazı olarak bilinen bu kol bandı dövmeleri, insanların kollarına kazımayı sevdiği çarpıcı ve güzel tasarımlarla tuhaf görünüyor..

Kol bandı dövmeleri çoğunlukla en sevilen oyuncaktır ve çoğu insan için özeldir çünkü kolun üst kısmını vurgular ve harika bir tasarım yolu ile pazı boyutunu vurgulayabilir. Pazıları daha ince, hatta kaslı ve orijinalinden daha iyi bir şekle getirebilecek uygun tasarımlara sahip kol bandı dövmelerinin yardımıyla pazı daha çekici görünebilir..

aşiret kol bandı dövmeleri

Stiller ve Güzel Tribal Kol Bandı Dövmeleri:

Ekli şık kabile kol bandı dövmeleriyle burada bulalım.

1. Kara Yüzeyi Doğa Kabile Kol Bandı Dövmeleri:

Kara yüzeyi doğa tribal kol bandı dövmesi

Genellikle kabile tasarımlarının kol bandı dövmeleri, soylarının veya aile yaşamlarının kökenlerini gösterir. İnsanlar geldikleri yerin yansımalarını ya da Tabiat Ana’ya tapınmayı da gösterirler. Bu nedenle, güneş, ay, kara yüzeyi veya deniz dalgaları, birçok insanda sıklıkla görülen en yaygın kabile kol bandı dövme tasarımlarıdır..

2. Kanlı Dikenli Tel:

Kanlı dikenli tel

Dikenli tel dövme tasarımları, Hıristiyan dövme severlere ait olan erkekler için birçok kabile kol bandı dövmesinin seçimidir. Dikenli tel dövmelerinin arkasındaki sebep İsa Mesih’in yaşamının arkasındadır, İsa Mesih’in başında dikenli taç ile çarmıha gerildiği için İsa’nın çarmıha gerilmesi veya çarmıha gerilmesi için kullanılır..

3. Amerikan Kabile Tüyü Kol Bandı Dövmesi:

Amerikan Tribal tüy kol bandı dövmesi

Amerikan tribal dövme kol bandı tasarımları, eski Amerikalıların medeniyetini açıkça yansıtmaktadır. Kızılderili tüylerinin tasarımı ve taç tasarımı ile hem kadınlarda hem de erkeklerde güzel görünüyor. Tüylü renkli bir kol bandı dövmesi harika görünüyor.

4. Hawaii Kol Bandı Dövmesi:

Hawaii kol bandı dövmesi

Hawaii kol bandı kabile dövmeleri hem erkek hem de kadınlarda çok hoş görünüyor. Hawaii dağlarının manzarasının tasarımı ve manzara, üzerinde bir tasarımcı kenarlığı ile güzel görünüyor.

5. Afrika Fili Kol Bandı Dövmesi:

Afrika fili kol bandı dövmesi

Tribal armband dövme galerisi, hepsine aşık olmanızı sağlayacak pek çok tasarıma sahiptir. Afrika kabileleri de kol bandı dövme tasarımlarında doğalarını ve yaşam alanlarını getiriyor. Ormandaki Afrika fillerinin görüntüsü ile pazı çevresinde bir kabile kol bandı dövmesi birçok dövme sever tarafından sevilir.

6. Filipinli Kabile Kol Bandı Dövmeleri:

Filipinli kabile kol bandı dövmesi

Filipinli tribal dövme kol bandı tasarımları, küçük tasarımlardan büyük tasarımlara kadar farklılık gösterir. Neredeyse tüm pazı bölgesini kaplayan bir tasarıma küçük bir kol bandı muhteşem görünüyor. Filipinli kabilelerin sembollerini geometrik şekiller ve yazılarla yansıtan bir tasarım güzel bir dövme yapıyor..

7. Arapça Kol Bandı Dövmesi:

Arapça kol bandı dövmesi

Kol bandı dövmeleri kabile tasarımları, Arap medeniyetlerini de içeren farklı medeniyetleri yansıtan birçok yöne sahiptir. İnsanlar en yaygın olarak kol bandı bölgesine Arapça yazılar kazırlar..

8. Mısırlı Kabile Kol Bandı Dövmeleri:

Mısırlı kabile kol bandı dövmesi

Mısır uygarlıkları da erkek ve kadınların pazılarına dövme olarak güzel bir şekilde işlenebilir. Mısır kültürünü yansıtan tribal kol bandı dövme tasarımı genellikle ülkenin dillerinde veya sembol dilinde bulunan Mısır uygarlığı sembollerine benzeyen cesur şekillerde görülür..

9. Yılan Kol Bandı Tribal Dövme:

Yılan kol bandı tribal dövme

Erkek aşiret aşkı için kol bandı dövmeleri de yılan tasarımlarıyla gösterilebilir. Birçok erkek, erkeksi bir görünüm için pazılarındaki yılan izlerini sever. Kol bandı da çekici ve iyi şekillendirilmiş görünüyor.

Kabile kol bandı dövmeleri, çağlar öncesinden beri geleneksel bir dövme yapımıydı. Kabile dövmeleri kültürlerine benzer ve yaşam tarzlarının veya çevrelerinin kökenini oluşturur. Kabile kol bandı dövmeleri genellikle vücudun diğer kısımlarındaki dövmelerden daha çok şey ifade eder..