Dövmeler günümüz dünyasında moda haline geliyor. Bir dövmeyi boyamak, şimdiki neslin modalarından biridir. Dövmeler farklı desenlerdedir. Her desenin kendi stili vardır. Scroll dövme, dövme dünyasındaki kalıplardan biridir. Kaydırma dövmeleri ilk bakışta çok etkileyici. Parşömende yazılan alıntılara veya harflere çok ek getirir..

Resimlerle Kaydırma Dövme Tasarımları

Mektup vakaları özellikle vurgulanmaktadır. Scroll dövmeler canlı desenler, renkler ve harflerden oluşmaktadır. Bu dövmeler çok akıllıca ve zarif bir şekilde boyanmıştır. Kaydırma dövmesi için yazılar için çok fazla alan mevcuttur. Kaydırma dövmesi, büyük harfler için ayrı ayrı veya çeşitli tasarımlarla birlikte kullanılır..

Scroll dövmeler vücudun herhangi bir yerinde kaburga, eller, kol ve sırt gibi lekelenebilir. Bunlar arasında kaburgalar tercih edilir. Scroll dövmelerde mükemmel bir dövmeci seçilir çünkü scroll dövme temiz ve net bir şekilde yeteneklidir..

Resimlerle En İyi Kaydırma Dövme Tasarımları:

İşte her dövme sever için farklı kaydırma tasarım stillerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

1. Bacak için Dövme Kaydırma Tasarımı:

Bacak için Dövme Parşömen Tasarımı

Bacak kaydırma dövmesi, bir tür kaydırma dövmesidir. Bu dövme hem erkekler hem de kadınlar tarafından yapılır. Ama çoğu erkek kaydırma dövmesini lekeliyor. Kaydırma dövmesi, bacak üzerinde çeşitli tasarımlarda lekelenmiştir. Dövme basit kaydırma, dalga şeklinde olabilir. Harfler dövmede farklı yazı stilleriyle güzelce yazılmıştır..

2. Kızlar için Kaburga Kaydırma Dövmeleri:

Kızlar için Rib Scroll Dövmeleri

Farklı tipte kaydırma dövmeleri görülür ve kaburga da bunlardan biridir. Kaburga dövmesi çoğunlukla erkekler tarafından yapılır. Bu dövmeler herhangi bir söz, alıntı veya isimleri olabilir. Genel olarak bu, yazmak için çok fazla alan gerektirir, bu nedenle çok fazla yer kapladığı için rib doğru kısım olacaktır. Eğriler düzgün kavisli olacak ve zarif bir görünüm verecektir. Kaburga kaydırma dövmesi, uygun kişiliğe sahip bir erkek için çok etkili olacaktır. Bu sayede mesajlarını başkalarına bile iletebilirler. Bu, kızlar için popüler kaydırma dövme tasarımlarından biridir..

3. Tam Geri Kaydırma Dövme Tasarımı:

Tam Geri Kaydırma Dövme Tasarımı

Dövmeyi daha büyük boy yaptırmak isteyen veya dövmeyi farklı tarzlarda birden fazla desenle boyamak isteyenler için tam sırt doğru yer olacaktır. Bir kişi sırtında çok sayıda dövme stilini boyayabilir. Örneğin kaydırmalı dövme, kanatlar, aşiret kombinasyonlu. Dövmeci birbirleriyle ilişki içinde lekelenecektir. Böylece kaydırma dövmesi, dokunma çizgileriyle ve mükemmel yazı tipi boyutuyla lekelenir..

4. Koldaki Resim Kaydırma Dövmeleri:

Koldaki Resim Kaydırma Dövmeleri

Kaydırma dövmeleri daha küçük boyuttan daha büyük boyuta yapılabilir. Kollarda kaydırma dövmelerinin boyutu çok küçük olacaktır. Daha az yer kaplar. İzleyicilere açık bir alan. Dolayısıyla bu alanda deyimler, kısa atasözleri kullanılmaktadır. Bu, erkekler için en iyi kaydırma dövme tasarımlarından biridir..

5. Omuz Kaydırma Yazma Dövmeleri:

Omuz Kaydırma Yazma Dövmeleri

Omuz kaydırma dövmesi çok cömert olacak. Canlı ve temiz olacak. Parşömen üzerinde farklı desenlere sahip dövmeler, tek omuzda daha küçük boyutta boyanabilir. Muhteşem yazı tipleri ile güzel yazılar görülüyor.

6. Kaydırma Tasarımı Tribal Dövme:

Kaydırma Tasarım Tribal Dövme

Kabile tasarımları hemen hemen her dövme tarzında görülür. Kaydırma dövmeleri, üzerinde güzel oymalar bulunan birden fazla kabile tasarımında lekelenmiştir..

7. Dini İsim Parşömen Dövmeleri:

Dini İsim Parşömen Dövmeleri

Dini kaydırma dövmesi, dövme tasarımlarından biridir. Bu dövme tamamen dini tarzda olacaktır. Din sözleri ile ilgili yazılar içermektedir. Koyu mürekkeplerle oluşturulmuş ve anlamlı çizgilere sahip duygulu görünüyor..

8. Dövme Kaydırma Tasarım Kalbi:

Dövme Kaydırma Tasarım Kalp

Kalp kaydırma dövmesi ile sevdiklerine aşklarını ifade ederler. Kalp desenli güzel oymalar ile sevdiklerinizin isimleri yazılmıştır. Mükemmel yazı tipi ile güzel kelime kaydırmaları yazılmıştır. Kadınlar için en iyi kaydırma dövme tasarımlarından biridir..

9. İsimli Dövme Parşömenleri:

İsimli Dövme Parşömenleri

Kendi veya yakınlarının isimleri bilek, omuz ve kol gibi vücut kısımlarına kaydırmalı şekilde şık bir şekilde yazılır. Göz görme için zarif ve uğurlu bir görünüm verir.