Kulak dövmeleri küçük ve benzersizdir, dövme tasarımı için bu tür kulak dövme modelinde büyük boy alanı elde edemezsiniz. Kulağa olduğu kadar yakına da yapılan bu tür dövmeler de boşlukla sınırlıdır. Potansiyel sonuçlar tahmin edilemez, bu nedenle bu tür kulak dövmelerinin araştırılması ve maliyeti de zorunludur. Kulak alanının boyutu nedeniyle, paranızı daha fazla kullanım için kullandığınızdan emin olmanız önemlidir..

Kulak dövmesi, acı verici ama aynı zamanda hassas da olsa duygularınızı ifade eden şeylerden biridir. Kulağın içinde ve dışında farklı tarzlarda kulak dövmesi olabilir. Bu kulak dövmesini yaptıran birçok ünlü var. Kulaklardaki dövme küçük ve sevimli görünüyor.

Kadınlar ve Erkekler İçin En İyi ve Şık Minik Kulak Dövmeleri:

Sizi şaşırtacak gösterilen şirin ve minik kulak dövmelerini burada bulalım.

1. Kulak Kedi Tasarım Dövme Arkası:

Kulak Arkası Kedi Tasarım Dövmesi

Kulağın arkasında güzel bir kedi kulağı dövmesidir. Siyah mürekkeple çok sevimli minik bir kedi çizilir ve baş aşağı bakar. Görünüşe göre bu kedi bu hanımın saçlarına bakıyor. Açık ten üzerine siyah mürekkep dövmesi harika görünüyor.

2. Kulak Dövmesindeki Tüy Deseni:

Kulak Dövmesinde Tüy Deseni

Renkli minik tüy kulak dövmesidir. Kulağın arkasına çekilmiş mavi renkli ince bir tüy vardır. Kulağın arkasındaki bu mavi renkli tüy çekici ve mükemmel görünüyor. Tüyün her bölümü muhteşem dokundu.

3. Minik Fil Boya Dövmesi:

Minik Fil Boya Dövmesi

Kulağın arkasındaki bu dövme, açık bir fil tasarımına sahip. Bir sevimli küçük fil kulağının arkasına boyanmıştır. Tek siyah anahat bir fil şeklini vermek için yapılır. Kulağa çekici bir görünüm kazandırıyor ve bu fil herkese sevgili görünüyor.

4. İç Kulak Kafatası Gölge Dövmesi:

İç Kulak Kafatası Gölge Dövmesi

Kulak dövmelerinin içinde kafatası yüzü vardır. Bu kafatası yüzü tehlike işaretini gösteriyor. Kulağın içine dövme yaptırmak zor ve acı vericidir. Küçük bir kafatası yüzü var ve altında birbirine çapraz tutulan iki çubuk var..

5. Müzik Notası Sembolik Dövme:

Nota Sembolik Dövme

Bu iç kulak dövmesinde birkaç nota var. Bu işaret esas olarak batı notaları için kullanılır. Bu dövmeyi yaptıran bir erkek müziğe aşık olmalı. Ayrıntılı hale getirmek için kulağın içine çizilmiş bir dizi müzik notası vardır..

6. Kulak Dövmesi Arkası Melek Kanadı Tasarımı:

Melek Kanadı Tasarımı Kulak Arkası Dövmesi

Bu adamın kulağının arkasında bir meleğin yarım kanadı var. Bu minik arka kulak dövmesi büyüktür ve kanat aşağı inen bir okla bağlantılıdır. Bu sevimli melek kanadı büyüleyici bir görünüm veriyor ve büyüleyici görünüyor.

7. Küçük Çiçek Düzenli Kulak Dövmesi:

Küçük Çiçek Düzenli Kulak Dövmesi

Yaprakları ve dikenleri olan sansasyonel bir gül çiçeği kulak dövmesidir. Kulağın arkasına çekici görünen küçük bir çiçek deseni çizilir. Bu dövmeye tam bir gül yaprağı şekli verilmiş ve bu sevilen birine çekici gelebilir..

8. Kulak Sırt Dövmesi Üzerindeki 3d Etkisi:

Kulak Sırt Dövmesinde 3 Boyutlu Efekt

Kulak altı 3d efektli küçük kulak dövmesidir. Tehlikeli bir böcektir ve kulağın altına yerleştirilmiş orijinal bir böcek gibi görünmektedir. Bu böceğin yüzüne ve bacaklarına gerçek bir etki verilir. Bacakların gölgeleri boyunda görünüyor.

9. Tavus Kuşu Tüyü Desenli Kulak Dövmesi:

Tavus Kuşu Tüy Desenli Kulak Dövmesi

Kulaktaki bu minik dövme, uğurlu bir tavus kuşu tüyünü anlatıyor. Tavus kuşu tüyleri şanslı olarak kabul edilir ve birçok insan pozitif titreşim getirmek için kitaplarında veya evlerinde bulundurur. Kulak eğimindeki dövme iyi kıvrımlar veriyor.

10. Kulak Dövmenizin Arkasındaki Yıldız Sembolü:

Kulağınızın Arkasındaki Yıldız Sembolü Dövmesi

Kulağın arkasında küçük ve büyük boy bir yıldız dövmesi var. Büyük yıldızlar açıldı ve küçük yıldızlar mürekkeple doldu. Bir kulağın arkasındaki yıldızlar dizisi büyüleyici ve büyüleyici görünüyor. Bu yıldızlar hayatınıza sihir katabilir.

11. Aşk Kuşları Çift Özel Kulak Dövmesi:

Aşk Kuşları Çifte Özel Kulak Dövmesi

Aşk kuşlarının romantik bir arka kulak dövmesidir. İki sevimli aşk kuşu bir ağaçta oturuyor ve bu dövme bir sevgili seçimi olabilir. Bir bayanın vücudunun duyulara hitap eden kısmına aşk kuşları dövmesi yapmak, ilişkinizdeki kaybolan çekiciliği geri getirebilir..

12. Siyah Üçgenler Sembolik Kulak Dövmesi:

Siyah Üçgen Sembolik Kulak Dövmesi

Bu adam kulağına üçgen şeklinde dövme yaptırdı. Kulağın her tarafı eşit olmayan boyutlarda üçgen tasarımlarla doludur. Dövme katı siyah mürekkeple yapılır ve bu dövme nedeniyle tüm kulak vurgulanır.

13. Elmas Desenli Kulak Dövmeli Yıldız:

Elmas Desenli Kulak Dövmeli Yıldız

Bu bayan kulağın içinde ve dışında minik kulak dövmesi yaptı. Kulağın içine bir elmas ve kulağın dışına iki küçük yıldız çizilir. Bu elmas ve yıldız kombinasyonlu dövme narin görünüyor ve zarif yorumları davet ediyor.

14. Delicesine Yaratıcı Dövme:

Delicesine Yaratıcı Dövme

Bir sanatçı, bu kulak arkası dövmesini yapmak için aşırı bir yaratıcılık düzeyi ekledi. ON ve OFF yazılı olarak bir anahtar tasarımı çizilir. İzleyiciler, bu kişinin beyninin bu anahtar tarafından çalıştırıldığını düşünebilir..

15. Gündoğumu Kişiselleştirilmiş Dövme:

Gün Doğumu Kişiselleştirilmiş Dövme

Güneşin doğuşunu betimleyen kulağın üstündeki tatlı kulak içi dövme. Güneşin doğması ve ışınlarını tüm dünyaya yayması bu dövme resminin anlamıdır. Güneşin doğuşu her zaman atmosferde olumlu enerji yayar.

Bu tasarımlardan birinden minik kulak dövmeleri yaptırabilir ve büyüleyici kişiliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Çiçek, kedi, tüy vb. çeşitli tasarımlardan birini seçmek sizin için zor olacaktır. Daha birçok tasarım olmasına rağmen. Kulağınız için herhangi bir tasarım seçerken, renk kalitesini kontrol etmeniz gerekir, çünkü bazen bazı deri döküntüleri sorunuyla karşılaşabilirsiniz, bu nedenle bir dövme tasarımcısı seçerken dikkatli olun. Geçici bir tasarımla gidin ve kulak dövmenizin bulanıklaştığı noktaya kadar keyfini çıkarın. Kulak dövme tasarımınızda iyi yorumlar alacaksınız; gösterişli stilinizi gösterecek benzersiz bir tasarım deneyin.