Cherub dövmeleri, bugünlerde erkekler ve kadınlar arasında en sevilen tasarımlar olarak kabul ediliyor. Minik ellerinde ok ve yay taşıyan sevimli tombul bebek köşeleri kastedilmiş ve cennetin koruyucuları olduğuna inanılmıştır. İncil’de ayrıca bu melek meleklerin bizi terk eden veya ölen ve cennette Tanrı ile birlikte olan masum insanları koruduğu söylenir..

Vücudunuzda bir melek dövmesi yaptırmanın anlamı, bir süper güce veya sizin sıcaklığınıza en çok sevgiyi veren cennetsel bir bedene tam olarak inanmak olarak kabul edilebilir..

Resimlerle Melek Melek Dövmeleri

En İyi ve Sevimli Melek Dövmeleri:

Size mutluluk verecek söz konusu melek dövme tasarımlarını burada bulalım..

1. Sırttaki Melek Melek Dövmesi:

Sırtta Cherub Melek Dövmesi

Güzel bir melek melek dövmesi, insan vücudunun arka tarafında harika görünüyor. Kadınlar büyük ölçüde sırtlarında yanlara veya üst veya arka bel kısmına melek dövmesi yapmayı tercih ederler. Güzel bir melek melek kanatları ve bir peri değnek eşliğinde çiçekler ve takılar ile çok sevimli görünüyor ve sırtınızı süsleyerek oldukça dikkat çekici görünüyor..

2. Renkli Bebek Melek Melek Dövmesi:

Renkli Bebek Melek Melek Dövmesi

Genç kızlar ellerinde veya omuzlarında dövme yapmak için genellikle sevimli, sevimli resimler seçerler. Düzensiz bir şekilde, farklı bir görünüm için boyunlarına, bellerine veya ayaklarına da dövme yapmayı tercih ederler. Sevimli küçük bebek melek dövmeleri, daha güzel görünmelerini sağlamak için en sevdikleri görsellerden biridir. Kanatlı, güvercinle oynayan renkli bir bebek melek en güzel dövmelerden biridir..

3. Çiftte Bebek Melek Melekler:

Bebek Melek Melekler Çifti

Erkeklerin genellikle erkek görgü kurallarını gösteren bir görüntüye sahip dövmelere sahip olduğu, resimlerin erkeksi bir duyguya sahip olduğu bulunmuştur. Ancak bazı erkekler, hem erkek hem de kızın birbirine aşık olduğunu gösteren güzel melek melek dövmelerini tercih eder. Şirin bebek çift melek melekler, sevgili erkeklerde oldukça çekici görünüyor.

4. Beldeki Küçük Bebek Cherub:

Belinde Küçük Bebek Kerub

Kadınlar sevginin, huzurun, mutluluğun simgesidir ve güzellikleri onları daha da güzelleştirir. Bazı kadınlar, oldukça bakımlı bellerine tapan bebek melek dövmelerine sahip olmayı severler. Başının üstünde bir melek halkası olan bebek melek melek dövmesi resmi, ellerine yaslanmış arka bele yapıldığında göz alıcı görünüyor.

5. Aşk Tanrısı Melek Dövmesi:

Aşk Tanrısı Melek Dövmesi

Aşk tanrısı melek dövmeleri, kadınların ve erkeklerin vücutlarına takmayı tercih ettikleri en yaygın ve en çok sevilen dövme tasarımıdır. En güzel stil, yayı ve oku vuran bir melek aşk tanrısı olabilir, aşk kalbini renkli mürekkeple yaya olarak harika görünüyor.

6. Yürüyen Sevimli Melek Melek:

Yürüyen sevimli melek melek

Melek dövmelerinin kutsal tasarımları, süper güçlere derin inancı olan erkekler ve kadınlar tarafından büyük ölçüde tercih edilir. Bir melek melek dövmeleri, cennet özelliklerinden süper güç hissi ile yaya güzel görünüyor.

7. Huzurlu Melek Dövmesi:

huzurlu melek dövmesi

Gücü ve huzur hissini yayan geleneksel bir melek dövmesi ellere takılabilir. Sembolün gücü ait olduğu her yerde barışı sağlar. Görüntünün kendisi, andırdığı barışın anlamını yayar..

8. Keman Dövmeli Şirin Melek:

keman dövmeli şirin melek

Arka omuza, sevgi, barış ve inanç müziğini yayacak kadar sevimli görünen küçük bir melek dövmesi yapılabilir. Keman çalan güzel küçük melek çocuk melek harika görünüyor.

9. Omuzda Kanatlı Uçan Aşk Tanrısı Cherub:

Omuzda Kanatlı Uçan Aşk Tanrısı Cherub

Aşk oku ile eğilen renkli bir uçan melek dövmesi, vücut bölgenizi en çok beğenilen özelliklerle güzelleştirir. Şirinlik, melek resminin tasarımından dışarı akar. Kadınlar ve erkekler güzel uçan melek aşk tanrısı dövmesine düşebilirler.

Bazı insanlar, sonsuza dek efendiye giden sevdiklerini her zaman hatırlatmak için böyle bir dövmeye sahiptir. Bu günlerde ebeveynler, sevdikleri çocuklarının isimlerini veren iki çocuk melek dövmesine sahipler..