Dövme tasarımları arasında Disney temalı dövmeler oldukça popülerdir. Çünkü Disney filmleri ve karakterleri hem çocuklarım hem de yetişkinlerim çok seviliyor. Birçok kurgusal karakter, günlük yaşamla başa çıkmamız için bize ilham veriyor. Disney dövmeleri bize ilham veriyor; bize hayatın sadeliğini verir ve öğretir. Bu dövmeler de ilham verici ve inanılmaz hayallerle geliyor. Bu onların cesetlere kazınması için iyi bir sebep veriyor..

Resimlerle Walt Disney Dövmeleri

Şık ve Şaşırtıcı Walt Disney Dövmeleri:

Burada aralarından seçim yapabileceğiniz 9 adet Disney temalı dövme topladık. Bir bakalım.

1. Pixar Alıntı Disney Dövmesi:

Pixar Alıntı Disney Dövme

Bu Buzz Light-year’ın popüler sloganını Disney temalı bir dövme olarak almak kesinlikle harika bir seçenek. Ayrıca, çiftler için iyi bir seçenektir. Bu ifade, kişinin sevdiklerini asla terk etmeyeceği anlamına gelir. Seçebileceğiniz başka Pixar alıntıları var.

2. Ariel Karakteri Disney Dövmesi:

Ariel Karakteri Disney Dövmesi

Ariel, tüm zamanların en sevilen Disney prensesidir. Ve bu Disney prenses dövmesi gibi bir dövme yaptırmak, sadece çocukken onu izlemeyi ne kadar sevdiğinizi gösterir. Böyle Küçük deniz kızı dövmeleri olgunluk gösterir ve güzeldir. Bu Disney dövme kol tasarımı, o deniz kızının en iyi kopyasıdır..

3. Alice Harikalar Diyarında Disney Dövme Modeli:

Alice Harikalar Diyarında Disney Dövme Modeli

Şimdi, kim bu kurgusal karakterden habersizdir – Alice? Alice Harikalar Diyarında filminden seçebileceğiniz birçok Disney esintili dövme var. Mad Hatter, Cheshire kedisi veya Alice’in kendisini seçebilirsiniz..

4. Mickey Mouse Disney Dövmesi:

Miki Fare Disney Dövmesi

Mickey Mouse, Disney’in en sevilen karakterlerinden biridir. Bir Disney dünyası dövmesi yaptırmayı planlıyorsanız, yukarıdaki bu güzel dövme aradığınız şey olabilir. Ayrıca dövme çok sevimli görünüyor. Çocuklar veya üniversiteye giden gençler arasında bu tür Mickey tasarımlarını deneyin; sakin kalmalarına yardımcı olur.

5. Pamuk Prenses Disney Dövme Deseni:

Pamuk Prenses Disney Dövme Modeli

Kar beyazı ve yedi cücelerden oluşan bu Disney prenses dövmesi o kadar muhteşem ki hemen dikkatinizi çekiyor. Son derece kadınsı ve büyülü görünüyor. Ve kesinlikle dövmeler için gidilecek en iyi illüstrasyonlardan biri.

6. Pocahontas Disney Dövmesi:

Pocahontas Disney Dövmesi

Pocahontas bir başka popüler Disney prensesidir ve dövmesini vücudunuza kazımak iyi bir karar olacaktır. Bu nefes kesici derecede güzel Disney dövmesi, iltifat alacağınız bir şey. Ayrıca çok ilham verici.

7. Aslan Kral Kişiselleştirilmiş Disney Dövmesi:

Aslan Kral Kişiselleştirilmiş Disney Dövmesi

Bu güzel Disney temalı dövme, sahibine kaygısız yaşamasını, ancak köklerini hatırlamasını hatırlatacak. Aslan Kral hikayesi derslerle doluydu ve dövme bu nedenle taşıyıcıya ilham verecek. Böyle bir tasarım, bir baba ve oğul arasındaki bağı gösterir, benzersiz desenle bu tür tasarımın harika bir koleksiyonunu da gösterir..

8. Tinkerbelle Disney Dövmesi:

Tinkerbelle Disney Dövme

Tinkerbelle perisini severek büyüdüysen, onu vücuduna da bulaştırabilirsin. Ve daha çok yaramaz ve mutlu bir insansanız, kesinlikle bu küçük Disney dövmelerine gitmelisiniz..

9. Peter Pan Disney Dövmesi:

Peter Pan Disney Dövmesi

Peter Pan’ı dövmeler için bir tema olarak görmek harika bir fikir. Bu güzel Walt Disney dövmesi her açıdan büyülü ve rüya gibi görünüyor. Ayrıca, giyen kişinin içindeki çocuktan asla vazgeçmemesini sağlar..

Disney, birçok güzel animasyon filmi ve karakteriyle hayal gücümüze kanat verdi. Disney temalı dövme tasarımları kesinlikle sahibine ilham verecek ve izleyenlerin dikkatini çekecek. Büyürken izlemekten hoşlandığınız bir şey yapmak istiyorsanız, o zaman Disney dövmeleri tam size göre..