Dövmeler herkes tarafından sevilir. Dövmelerin çoğunun arkasında önemli bir anlamı olduğu için kendini ifade etmenin yeni bir aracıdır. Pek çok insan, birine veya bir şeye saygı göstermek için ya da belki özel birinin sevgi dolu anısına kendini mürekkebi alır..

Farklı dövme türleri var, ancak Kadınsı dövme tasarımları bugünlerde tüm yaş gruplarındaki kadınlar arasında bir öfke. Kendilerini ifade etmenin yanı sıra bağımsızlıklarını da tasvir ederler..

Görüntülü Kadınsı Dövmeler

En İyi ve Popüler Kadınsı Dövmeler Galerisi:

Listelenen, deneyebileceğiniz 9 güzel kadınsı dövme

1. Küçük Kadınsı Dövmeler:

Küçük Kadınsı Dövmeler

Bu küçük güvercin dövmesine bir göz atın. Umudun, barışın ve özgürlüğün temsilcisidir. Benzer şekilde, herhangi bir kadınsı dövme galerisinde bulabileceğiniz başka küçük kadınsı dövme tasarımları da var. En yaygın olarak yapılan küçük kadınsı dövmeler, tamamen kadınlıkla eşanlamlı olan kuşlar ve kalplerdir..

2. Kadınsı Omuz Dışı Dövmeler:

Kadınsı Off-Omuz Dövmeleri

Omuz bıçaklarının yakınında sırtta dövme yapmak çok yaygındır. Bu muhteşem tavus kuşu dövmesine bakın. Tavus kuşları, güzelliğin ve maneviyatın sembolüdür. Kadınsı Sırt Dövmeleri, onları giyen kişinin gizli ve gizemli olduğunu da temsil eder..

3. Kadınsı Kabile Desenli Dövmeler:

Kadınsı Tribal Desenli Dövmeler

Kabile dövmeleri soyunuzu temsil eder, bu nedenle çok önemli kabul edilir. Tarihte bir dizi kabile, bir çok şeyi temsil etmek için dövmeleri kullanmıştır. Feminen Tribal Tattoo tasarımlarının Aileyi temsil etmesi kadar önemlidir..

4. Kadınsı Tasarımcı Önkol Dövmeleri:

Kadınsı Tasarımcı Önkol dövmeleri

Önkol dövmeleri piyasada yeni bir şeydir. Kadınların güçlü yanını gösterdiği için sadece erkekler değil, kadınlar bile kendilerini önkollarına boyatıyorlar. Bu güzel kadınsı dövmeler, önkol kolayca görülebildiğinden ve size mürekkebin nedenini hatırlamanızı sağladığı için bir ilham kaynağı görevi görür..

5. Kişiselleştirilmiş Kadınsı Dövmeler:

Kişiselleştirilmiş Kadınsı Dövmeler

Diğer bir kategori ise kadın dövmeleri, genellikle kadınların sevgisini ve yaşam sevincini temsil etmek için yapılan sevimli dövmelerdir. Kadınların çekici cazibesinin bir temsili olan sevimli Bow Tattoo’ya bir göz atın. Bunlar dünyadaki kadınlar tarafından yüksek talep görüyor.

6. Kadınsı Günlük Dövme:

Kadınsı gündelik dövme

Artık hepimiz dövmelerin kendimizi ifade etmenin en önemli yolu olduğunun farkındayız. Kadınlar söz konusu olduğunda, kadınlığın kendisi güzelliğin bir ifadesi olduğu için alabilecekleri çok sayıda güzel kadınsı dövme vardır..

7. Basit Kadınsı Dövmeler:

Basit Kadınsı Dövmeler

Bugünlerde kadınlar, karmaşık olmayan kadın biçimini temsil ettikleri için basit kadınsı dövmeleri tercih ediyor. Bu basit kadınsı dövmeler kolayca anlaşılabilir ve elbette çok çekici görünüyor. Basit anka dövmesini inceleyebilirsiniz. Hepimiz biliyoruz ki anka kuşu, dövmede çok hassas bir şekilde gösterilen yenilenme ve yeniden doğuşun bir temsilidir..

8. Kadınsı Çiçek Tarzı Dövme:

Kadınsı çiçek tarzı dövme

Bu güzel kadınsı dövmeler daha derin bir anlam taşır. Dünyanın birçok yerinde, Çiçek dövmeleri, kadınlarda mevcut olan duyarlılığı ve şefkati temsil ettikleri için feminizmle doğrudan bağlantılıdır..

9. Alıntı ile Kadınsı Dövme:

Alıntı ile Kadınsı Dövme

Kadınsı Dövme tırnak çok anlamlıdır. Ayrıca, alıntıda oldukça açık bir şekilde açıklanan yaşam sloganını da temsil ederler. Veya anlamlı sözler bile bizi motive ediyor.

Gittikçe daha fazla kadın feminizmi açıkça ifade ederken, artık daha fazla insan bunu kabul ediyor. Dövme evreninin bile kadınlık ile uyumlu olduğu açıktır. Bu nedenle, kadınların feminen dövmeleri artık bir “In Thing”. Bu tarz modelde benzersiz bir tasarım elde edin ve sevgilinizi güzel bir gülümsemeyle şaşırtın..