Mes gyvename Indijoje ir nesvarbu, kiek turime galimybių patekti į tarptautinę rinką, kažkur vis tiek išlieka pakaitalas norėti išbandyti vietinius produktus. Tik nedaugelis žmonių žino, kad daugelis Indijos grožio produktų yra naudojami užsienio šalyse, kur jie turi didelę paklausą, ypač Ajurvedos produktai. Yra keletas Indijos drėkinamųjų kremų, kurių paklausa yra beveik visame pasaulyje.

Geriausi drėkintuvai Indijoje:

Pažvelkime į 9 geriausius Indijos drėkintuvus.

1. Fabindia vitamino E odos drėkinamasis kremas:

„Fabindia“ vitamino E odos drėkinamasis kremas

PIRKITE ČIA

Šis veido drėkiklis veiksmingai maitina odą ir ilgą laiką išlaiko ją hidratuotą. Jame yra natūralių ekstraktų, kurie padeda sumažinti senėjimo požymius. Dėl lengvos šio kremo formulės jis tinka beveik visiems odos tipams. Pasak dermatologų, šis drėkinamasis kremas geriausiai tinka jautriai odai, kur jis parodo savo paraudimo mažinimo ypatybes.

2. „Parachute Advanced Soft Touch“ kūno losjonas:

Drėkikliai Indijoje 2

PIRKITE ČIA

Parachute kūno drėkiklis yra viena iš labiausiai naudojamų ir prieinamų odos priežiūros produktų Indijos grožio rinkoje. Jis palaiko odos drėkinimą ir taip pat ramina. Skysta šio produkto forma giliai įsiskverbia į odą ir maitina ją nuo šaknų.

3. Drėkinamasis losjonas „Nivea Sun“:

Drėkinamasis losjonas „Nivea Sun“

PIRKITE ČIA

Kalbant apie grožio produktus, visada galite pasitikėti „Nivea“. Šis prekės ženklas savo klientui jau pateikė vieną geriausių veido kremų pasaulyje. Šis produktas turi apsauginę funkciją, kuri žudo alergiją, kurią sukelia saulės spinduliai. Šis SPF 50 drėkiklis taip pat turi vitamino E kompleksą, kuris sėkmingai maitina odą.

4. Aroma Magic migdolų drėkinamasis losjonas:

Aroma Magic migdolų drėkinamasis losjonas

PIRKITE ČIA

Šis drėkinamasis losjonas iš Aroma Magic turi migdolų gėrybių, kurios yra labai naudingos odai. Kreminė medžiaga sulaiko drėgmę odoje ir ilgą laiką išlaiko drėgmę. Už prieinamą kainą galite savo odai suteikti migdolų ir kitų vertingų natūralių elementų.

5. Neutrogena drėkiklis be aliejaus SPF 35:

Drėkintuvai Indijoje 5

PIRKITE ČIA

„Neutrogena“ drėkinamasis kremas be aliejaus turi apsaugos nuo saulės funkciją. Šiuo metu tai yra vienas iš labiausiai suderinamų drėkiklių Indijos rinkoje. Jis tinka jautriai, mišriai ir net riebiai odai.

6. Nivea balinamųjų ląstelių remontas & UV apsauginis kūno losjonas:

Nivea balinamųjų ląstelių remontas ir amp; UV apsauginis kūno losjonas

PIRKITE ČIA

Odą balinantis kūno losjonas iš „Nivea“ padeda išlaikyti odą minkštą ir hidratuotą. Tai taip pat kompensuoja žalą, kurią oda galėjo patirti dėl per didelio saulės spindulių poveikio. Tinka ir riebiai vyrų odai.

7. Lotus Herbals Sheamoist Shea sviestas & Tikras braškių 24 valandų drėkintuvas:

Drėkintuvai Indijoje 7

PIRKITE ČIA

Šis produktas yra praturtintas taukmedžio sviestu. Braškių ekstraktai drėkina odą. Produktas yra labai veiksmingas sausai odai.

8. Lotus Herbals Aloe Hydra drėkinamasis gelis:

Drėkintuvai Indijoje 8

Drėkinamasis gelis iš alavijų ekstraktų gali būti vadinamas deriniu, tinkančiu mišriai ir riebiai odai. Už prieinamą kainą galite nusipirkti šį produktą, kad suteiktumėte savo odai gamtos grožį ir naudingų dirbtinių elementų.

9. Vazelino sveikas baltas kūno losjonas:

Vazelino sveikas baltas kūno losjonas

PIRKITE ČIA

Tai puikus produktas visiems odos tipams, kai reikia atkurti drėgmę. Jis grąžina pradinį odos švytėjimą ir ilgą laiką, vasaros išvakarėse, maitina ir glotnina.