Alyans alışverişi geleneği Mısır döneminde 4800 yıl öncesine dayanmaktadır. Aşkınızı ve yeni hayatınızın başlangıcını alyanslarla kutlayabilirsiniz. Bu yüzükler partnerinize olan sevginizin ifadesidir. Yüzükler, siz ve eşiniz arasındaki ömür boyu sürecek aşk taahhüdünüz olacak..

Tasarımcıdan Muhteşem Alyanslar:

İşte ünlü tasarımcı alyansların listesi. bu her zaman çiftler arasındaki sevgiyi gösterir.

1. Çiçek Tasarımcısı Alyans:

Çiçek Tasarımcı Alyans

Bu tasarımcı alyans altından ve birkaç küçük elmastan yapılmıştır. Tasarım çok çekici ve ilginç bir şekilde yaratılmıştır. Yüzük, üç dairesel sıra halinde düzenlenmiş çok sayıda çiçeğe sahip olarak tasarlanmıştır. Bu çiçeklerin altından yapılmış taç yaprakları vardır. Çiçeklerin merkezleri bir demet küçük kıvılcım elmastan yapılmıştır..

2. İki Pırlanta Kalpli Alyans:

İki Pırlanta Kalpli Alyans

Bu tasarımcı alyans altından ve elmastan yapılmış iki elmas kalpten yapılmıştır. Yüzüğün merkezi kesinlikle herhangi bir düz bant gibidir ve altından yapılmıştır. Bu bant, iki ayrı kola uzanan her iki tarafta ayrılır. Bu kollarda iki belirgin kalp şeklinde elmas bulunur. Kalpleri olan bu kollar, sade altın yüzüğü kucaklıyor gibi görünüyor..

3. Hint Tasarımlı Alyans:

Hint Tasarım Alyans

Bu tasarımcı alyans altın ve pırlantadan yapılmıştır. Bu alyans tasarımında kullanılan birkaç oyuk mango şeklinde veya Kalka tasarımları vardır. Bu nedenle, tasarım tarzında çok Hintli. Özel Hint tasarımı, ağırlıklı olarak yüzüğün üst kısmında bulunur.

4. Dokuma Altın ve Pırlanta Çivili Alyans:

Dokuma Altın ve Pırlanta işlemeli Alyans

Bu tasarımcı alyans altın ve pırlantadan yapılmıştır. Yüzüğün üst yüzeyinde özel karmaşık tasarım mevcuttur. Tasarım iki iplikten dokumadır. Bu ipliklerden bir iplikçik sade altından, diğer iplikçik ise elmaslarla süslenmiştir..

5. Eşsiz Alyans:

Eşsiz Alyans

Bu tasarımcı alyans altından yapılmıştır. Bu çok benzersiz çünkü dış yüzeyinde bir kişinin parmak izi var. Yüzük damada hediye edildiğinde parmak izi geline, geline hediye edildiğinde ise tam tersi olabilir. Genellikle yüzük geline hediye edilir, böylece damadın parmak izi eklenir. Yüzüğün iç yüzeyinde çiftin isimlerinin yer aldığı iki boyutlu yazılar bulunmaktadır..

6. Harika Unisex Alyanslar:

Müthiş Unisex Alyanslar

Bu tasarımcı alyans altından yapılmıştır. Unisex olduğu için çok özeldir ve hem gelin hem de damat giyebilir. Ayrıca grubun tasarımı çok özgün ve özeldir. İlginç olan kısım, bu yüzüğün üç boyutlu bir görünüme ve hisse sahip olmasıdır. Yüzük, som altından ve altın tozu kaplamadan yapılmıştır. Her ikisi de ilginç bir doku vererek birbiriyle değişiyor.

7. Beyaz Altın ve Yeşil Emaye Alyans:

Beyaz Altın ve Yeşil Mineli Alyans