Bir moda eşarp, kısa ve uzun bir eşarp olarak mükemmel bir şekilde kategorize edilebilir ve buna şal denir. Kısa eşarplar, uzun eşarplar ve ekstra uzun eşarplar gibi eşarplar boyutlarına göre de sınıflandırılabilir. Şallar ve eşarplar çoğu zaman birbirinin yerine kullanılır ve bu bazen karışıklık yaratır. Hem soğuk aylarda sıcaklık sağlar hem de dekoratiftir. Bir şalı tanımlamanın en kolay yollarından biri muhtemelen boyut ve şekildir..

Şallar çoğunlukla üçgen veya dikdörtgen şeklindedir ve çoğu eşarp ile karşılaştırıldığında oldukça büyüktür. Genellikle omuzlarınızda bir sargı olarak giyilir veya vücudunuza düşer. Şallar, dış mekanlarda veya iç mekanlarda, akşam işlerinde daha fazla sıcaklık ve moda için giyilir..

Şallar sadece koruyucu bir katman olarak değil aynı zamanda bir moda olarak da giyiliyordu, günümüz senaryosuna göre eşarp, şal gibi aksesuarlar, görünümünüzü artıracak listenin başında geliyor..

Bayanlar İçin En İyi Şal Eşarp Koleksiyonu:

Bu yüzden en iyi bayan şal eşarplarından bazılarını listeledik, sadece listeye göz atın..

1. Pashmina Eşarp Şal:

Pashmina Eşarp Şal

En iyi yün lifi anlamına gelen pashmina, yumuşak altın veya liflerin kralı genellikle bir Himalaya dağ keçisinin alt kısmından elde edilir. Bu şalın en büyük avantajı, çoğunlukla yumuşak, en lüks ve en kaliteli yün olmasıdır. Bu şık şal, bir kurta bir çift tozluk ve Topuklu ayakkabılarla gardırobunuza harika bir ek olacak..

2. Örme Siyah Eşarp Şal:

Örme Siyah Eşarp Şal

Siyah şal atkı örgü tekniği ile yapıldığında yeni ve çekici bir görünüm kazandırılmaktadır. Şal, ucunda asılı saç takıları ile üçgen bir şekil verilir. Şal, kışın ısınma yürüyüşleri veya partiler için taşınması iyi olan yün ipliklerden yapılmıştır..

3. Koyu Yeşil Eşarp Şallar:

Koyu Yeşil Eşarp Şal

Bu Koyu yeşil şalı sırtınıza atın ve omuzlarınızdan sarkmasına izin verin, ister günlük ister resmi olsun, bu şık şal bu kışa sahip olmak için harika bir parça. Soğuk akşamlarda yürüyüşe çıktığınızda etrafınıza sarın..

4. Tasarımcı Pashmina Şal Eşarp Wrap:

Tasarımcı Pashmina Şal Eşarp Wrap

Kadınlar, gündelik veya partiler için tasarımcı şal eşarp şallarını daha çok benimsiyorlar. Şallar, baskılara ve köşe süslemelerine yün dokunuşlu ipek malzemeden yapılmıştır. Birlikte geldikleri dakika tasarım baskılarıyla sizi çıldırtıyorlar.

5. Beyaz Işık Eşarp Şal:

Beyaz Açık Eşarp Şal

İşte nezih ve Sakin bir görünüm sağlayan hafif, güzel hazırlanmış beyaz şal eşarplarından bazıları. Beyaz ışıklı şalın bu şık görünümü, görünümünüzü güçlendirir. Bu civciv kabuğu, şık görünümünüz için kurta palazzolar ve bir çift daire ile gardırobunuza harika bir ek olacak..

6. Kürk Eşarp Şal:

Kürk Eşarp Şal

Kürk eşarp şal, stil anlayışınızı göstermenin ve ek sıcaklık sağlamanın harika bir yoludur, hafiftir ve uygun fiyatlıdır. Soğuk kış aylarında dışarı çıkmanız gerektiğinde, ancak herkes bir Coat için tam bir satın alamaz. Sargıları seçtiğinizde, çok daha sonra, çok fazla ağırlık eklemeden hemen hemen her kıyafetle giymenize izin verdiğini fark edeceksiniz..

7. Kollu Eşarp Şal:

Kollu Eşarp Şal

Kolları saran ve size sıcaklık veren ve harika görünen kol eşarp şal bunlardan bir tanesidir. İyi görünümünüzü artıracak kot pantolon, tozluk üzerine giyin. Aynı zamanda bir tişört gibi görünecek.

8. Fantezi Kırmızı Eşarp Şal:

Fantazi Kırmızı Eşarp Şal

Süslü şal şimdi basit kış giyiminden stil ve moda ifadesi yapmaya doğru ilerledi. Moda şallar, gelinlik şalları, yazlık şallar, süslü şallar gibi diğerlerinin yanı sıra şalı bir moda aksesuarı yapma kredisi de var. Karizmatik görünümü sayesinde bu kırmızı eşarp şal, herhangi bir kıyafetle kombinlenebilir ve kullanıcının görünümünü güzelleştirir..

9. Büyük Eşarp Şal Çaldı:

Büyük Eşarp Şal Çaldı

Bir kadın, özellikle kürk veya benzeri malzemeden yapılmış uzun bir eşarp veya şaldır. Omuzlara gevşek bir şekilde giyilir, bu muhteşem hırka ile gündelik giyiminize moda tutkunu bir çekicilik katın. Tam bir görünüm için üstüne bırakın ve bir çift kot.

Eşarplar, şallar ve şallar gibi harika bir moda aksesuar koleksiyonuna sahip olmanın birçok faydası vardır. Moda dünyası giyimde bitmiyor, görünümü tamamlamak için daha birçok şeye ihtiyaç var. Gerçekten kendi moda stilinizi yaratmak istiyorsanız, eşarplar, eşarplar ve şallar gibi en son moda aksesuarları satın almayı düşünün..