Prezentabl görünmesini sağlamak için uğraşmak, sadece bir konuşma meselesi değildir. O telaşlı bakışlardan kurtulmalı ve kendinizi otantik bir şekilde sunmalısınız. Bu tür sorunları aşmak için yıllar önce tanıtılan başörtüsünün lansmanı yapıldığı için artık çok çalışmanıza gerek yok. Başörtüsü için seçim yapabileceğiniz birçok renk tonu, malzeme ve hatta model var..

Başörtüsü Bağlamanın En İyi 5 Yolu:

İşte başörtüsü gösteren ve başörtüsünü nasıl bağlayacağınızı ve çarpıcı görünmeniz için nasıl giyileceğini anlatan en iyi modellerden bazıları.,

1. Başörtüsü Tam Başını Örtüyor:

Başörtüsü Tam Başını Örtüyor

Başınızı tamamen kaplayacak kadar büyük olan başörtüsünden istediğiniz rengi alın. Ayrıca genel kombininize uygun olması gerektiği için tonlarını seçerken çok seçici olmalısınız. Alnınızın etrafındaki en büyük tarafı uzatın. Fuların uçlarını birleştirmeye çalışın ve başınızın arkasına getirin. Boynunuzun alt kısmında bir fiyonk yaparak atkıyı sıkı düğümlerle bağlayın. Yay, boynunuzun ense üzerinde durmalıdır. Son olarak, burada korsan görünümden ayrı bir civciv görünümü elde edersiniz..

2. Başörtüsü Örtüsü Ön Baş:

Başörtüsü Örtüsü Başörtüsü

Genişliği yaklaşık üç inç olan eşarbınızı uzunlamasına katlamaya başlayın. Atkıyı alnınızın etrafına sarmaya başlayın. Şimdi düğümleri atarak atkıyı başınızın arkasına bağlayın. Garip bir görünüm verebileceğinden, düğümü başınızın yan tarafına bağlamamalısınız. Alındaki bu tür bir başörtüsü, kolsuz tunikler ve jean gibi modern kıyafetlerle çok iyi gider..

3. Baş Kravat Olarak Başörtüsü:

Başörtüsü Olarak Başörtüsü

Küçük veya büyük olabilecek en sevdiğiniz atkıyı tutun ve uzun katlamayı deneyin. Şimdi atkıyı boynunuza sarmaya başlayın. Sonunda uçları başınızın üstüne getirin. Bu düğüm bir yay gibi görünmelidir. Yine yayın iki ucunu alın ve resimde gösterildiği gibi fuların içinde başınıza çekin. En sevdiğiniz başörtüsü rengini kullanarak başınızı kravat olarak gösterebileceğiniz güzel bir sargı elde edersiniz..

4. Başörtüsü Ön Bükümden Yararlanma:

Ön Büküm Kullanan Başörtüsü

Bu, öne çıktığı gibi benzersiz bir ön kıvrıma sahip olan başörtüsü takmanın yeni bir yöntemidir. Burada nasıl başörtüsü takılacağı gösterilmektedir. Gardırobunuzdan büyük bir başörtüsü seçin ve uzunlamasına katlamayı deneyin. Şimdi katlanmış atkıyı başınızın arkasına koyun. Onları saç çizgisinde denemeye başlayın. Şimdi ön bükümü yapma ve atkının kalan ucunu sıkıca tutma zamanı. Şimdi tekrar bükülmüş uçları başınızın arkasına sarmaya başlayın. Ve onları ikinci bir düğümle bağlamayı bitir.

5. Üçgen Sargılar Kullanarak Başörtüsü:

Üçgen Sargı Kullanan Başörtüsü

Koleksiyonunuzdan büyük bir eşarp alın ve bir üçgen oluşturmak için ikiye tutun. Şimdi en uzun ucunu alnınızın üzerine yerleştirin. Uçları başınızın arkasına doğru sarmayı deneyin. Ve resimdeki gibi düğüm atmadan bir kez bağlayın. Artık gevşek uçları başınızın önüne doğru getirebilir ve alnına düğüm atmaya başlayabilirsiniz. Fuların kalan gevşek uçlarını başınızın arkasına sıkıştırın..

Her gün aynı saç modelini yapmaktan sıkıldıysanız ya da yaz mevsimiyse, bu bizi gevşek saç modellerinden uzak tutmaktan alıkoyuyorsa, işte tam seçim bu. Bu uygun başörtüsünü hem mükemmel hem de şık görünmek için kullanabilirsiniz. Başörtüsü nasıl takılacağı ayrıntılı bir şekilde gösterildi.