Soğuk iklimlerde kendimizi ısıtmak için boyna takılan eşarplar kullanılır. Kalın örülebilir veya sanatçıların yaratıcılığına göre değişmez modeller tasarlanır. Bu el yapımı eşarplar keten, pamuk, yün veya kaşmir gibi farklı malzemelerden olabilir..

Kadınlar İçin En İyi El Yapımı Atkılar:

El yapımı eşarpların ilk 9 modeli aşağıdadır,

1. Yaz Tığ El Yapımı Eşarp:

Yaz Tığ El Yapımı Eşarp

Bu tığ tipi atkı, güzel pembe ve mor tonlarında olan el yapımı Örme eşarp tasarımına sahiptir. İki karışık tonda zarif bir şekilde örülmüştür, böylece herhangi bir palto veya ceket ile giyildiğinde vurgulanır..

2. Alacalı Tığ El Yapımı Eşarp:

Alacalı Tığ El Yapımı Eşarp

Eşsiz el yapımı eşarp türlerinden biridir. Görselde görüldüğü gibi açık model eşarp olarak kullanılabilecek şekilde çok özel bir şekilde tasarlanmıştır. Eşsizliğe düşkün ve moda bilincine sahip bayanlar, bu tür olağanüstü el yapımı tığ işi eşarpları deneyebilir..

3. Büyük boy benzersiz El Yapımı Eşarp:

Büyük Beden Eşsiz El Yapımı Eşarp

Çok şık ve trend olan bu tür el yapımı sonsuzluk eşarplarına bir göz atın. Bu kestane rengi gölgeli el yapımı Infinity atkı, dikkat çekici kalması için özenle örülmüştür ve tasarlanmıştır. Bu tür eşarplar her türlü modern kıyafetle çok iyi gider..

4. Hayvan El Yapımı Eşarp Tasarımı:

Hayvansal El Yapımı Eşarp Tasarımı

Playboy’unuzun eksiksiz görünmesini sağlayacak bir şey mi unutuyorsunuz? O halde sizi daha çarpıcı ve daha eğlenceli gösterecek bu tür bir aksesuarı deneyebilirsiniz. Evet, el yapımı yün atkı için bu doğru seçim. Gerçekten yaramaz olmak istiyorsanız bu tarz aksesuarları tercih edebilirsiniz..

5. Parlak Hint El Yapımı İpek Eşarplar:

Parlak El Yapımı İpek Eşarp

İşte turkuaz mavisi gölge kullanılarak güzelce tasarlanmış Hint el yapımı ipek eşarpların yeni koleksiyonu. Bu el boyaması ipek eşarplar, elbise tipi bir elbise ve önlük için aksesuar olarak tercih etmek için en iyi seçimdir. Bu parlak malzeme kesinlikle size zengin bir görünüm verecektir..

6. Tavşan Kürk El Yapımı Eşarp:

Tavşan Kürk El Yapımı Eşarp

Sıcak ve yumuşak bir his vermek için kış mevsiminde yaygın olarak kullanılan bu el yapımı kışlık eşarp çeşidine göz atın. Yünlü malzemeden yapılmış ve aynı zamanda bize gerekli sıcaklığı ve rahatlığı sağlayabilecek kadar kalın..

7. Nepali El Yapımı Eşarp:

Nepal El Yapımı Eşarp

Şimdi çok rahat ve taşıması kolay olan bu tamamen el yapımı pamuklu eşarplara bir göz atın. Yaygın olarak Nepal eşarpları olarak adlandırılır ve benzersiz bir şerit deseninde tasarlanmış siyah ve beyaz olmak üzere ikiz renktedir. Malzemesi ve rengi nedeniyle, herhangi bir modern kıyafetle çok iyi gidebilir..

8. Örme Ekstra Uzun El Yapımı Eşarp:

Örme Ekstra Uzun El Yapımı Eşarp

Sıkıcı olan tüm bu aksesuarlardan uzaklaşmak istiyorsanız, o zaman bu tür aksesuarların yokluğunda kullanılabilecek el yapımı eşarpları tercih edebilirsiniz. Bu el dokuması atkı, görünümünü öne çıkaran krem, yeşil ve macenta olmak üzere üç renkten oluşuyor. Basitçe el örgüsü atkı ve giymek ve taşımak kadar kolay.

9. Eşsiz El Yapımı Gri Eşarp:

Eşsiz El Yapımı Gri Eşarp

Gri yün benzersiz el yapımı eşarpların bu çarpıcı ve çarpıcı tonuna bir göz atmak için nefesinizi tutun. Eşsiz bir şekilde tasarlanmıştır ve üstlerin ve modern tuniklerin tüm parlak renklerine mükemmel şekilde uyan zarif bir gri tonu kullanır..

Bu el yapımı eşarplar sadece soğuk iklimler için değil, rahat ederseniz her mevsimde giyebilirsiniz. Seçtiğiniz renk ve malzemeye göre bu eşarpları hem geleneksel hem de modern kıyafetlerle kombinleyebilirsiniz..