Moda trendleri açısından bir snood atkı, diğer eşarplardan oldukça farklı boru şeklinde bir eşarptır. Daha önceki bayanlar saçlarını şık bir şekilde örtmek için snood giyerlerdi. Dini toplantılarda da giyilirdi. Saçı bir arada tutabilir, böylece sağlam kalır. Snoods hem erkek hem de kadınlarda havalı görünüyor. Soğuk ülkelerde soğuk rüzgarlardan korunmak için boğazlı atkı olarak kullanılır. Bu havalı görünümlü snood’lardan bazılarını seçin ve tarzınızı gösterin.

Kadınlar ve Erkekler İçin En İyi Snood Eşarp Tasarımları:

İşte birkaç Snood eşarp, en iyi 9 snood eşarp arasından seçim yapın,

1. Siyah Snood Eşarp:

Siyah Snood Eşarp

Bu siyah renkli kadınlar için süper kuru bir atkı. Akrilik, pamuk ve polyester malzemeden üretilmiştir. Saça kuru bir his verir. Astar polyester malzemeden üretilmiştir. Kalın bir kablo örgü modeline sahiptir. Kalın polar astarlıdır. Bu bayanlar için ideal bir siyah snood.

2. Çiçekli Bayan Snood Eşarp:

Çiçekli Bayan Snood Eşarp

Polyesterden yapılmış çiçek baskılı siyah bir snood. 94*68 cm boyutlarındadır. Snood’un üzerindeki güzel pembe çiçek deseni çok zarif görünüyor. Bu atkı için güzel bir desen elde edeceksiniz. Bu, tüm gündelik geziler için ideal bir snood.

3. Sıcak Gri Boyun Snood Eşarp:

Sıcak Gri Boyun Snood Eşarp

Bu aşırı soğuk koşullarda giyilir. Bu gri renkli ve çok işlevli. Boyunluk, şapka ve atkı olarak kullanılabilir. Boynunuzu sıcak tutan ayarlanabilir bir çekme ipi vardır. Aşırı soğuk ve rüzgarlardan korur.

4. Çok Renkli Yün Snood Eşarp:

Çok Renkli Yün Snood Eşarp

Bu saf yünden yapılmıştır. Çok renklidir ve sizi soğuk koşullarda sıcak tutar. Çizgili desene sahiptir. Bu boynunuzu ve başınızı sıcak tutar. Kış sezonu için bu sıcak snood’lara göz atın. Bu soğuk ülkelerde gerekli bir aksesuardır..

5. Kadın Snood Eşarp:

Kadın Snood Eşarp

Bu snood, yeşil renkli ve süslemelere sahip polyesterden yapılmıştır. Çok havalı görünüyor ve hoş bir modaya uygun bir görünüm veriyor. Boynunuza veya başınıza sarılabilir ve bu toz ve rüzgarlardan korur..

6. Pamuklu Snood Eşarp:

Pamuklu Snood Eşarp

Her yerinde baskılar olan güzel bir pamuklu ve dantel eşarp. Kafayı çok güzel kapatıyor. Ayrıca naylon file astara sahiptir. Ona bağlı güzel bir elmas benzeri aksesuar. Bu, gündelik etkinlikler ve partiler için çok zarif ve uygun görünüyor. Güzel renkler bu snood’un cazibesine katkıda bulunur.

7. Gri Snood Eşarp:

Gri Snood Eşarp

Bu bayanlar için güzel bir gri eşarp. Buruşuk. Çok zarif ve yumuşak görünüyor. Boynun etrafına şık bir şekilde sarın. Sizi o soğuk rüzgarlardan ve kirleticilerden korur. Moda anlayışınıza da katkıda bulunur. Bu, tüm gündelik geziler için çok uygundur. Beyaz üstlerle takım yapın.

8. Örme Snood Eşarp:

Örme Snood Eşarp

İplikten yapılan bu snood, ipliğin herhangi bir kalınlığında örülebilir. Bu örülen güzel bir modeldir. Bahar renkli bir iptir. Örgü çok şık görünüyor. Moda anlayışınıza katkıda bulunur. Sizi soğuk rüzgarlardan korur. Bu şık örgü snood’ları deneyin.

9. Beyaz Snood Eşarp:

Beyaz Snood Eşarp

Bu güzel bir beyaz snood atkı. Bazı güzel snood atkı erkekleri moda anlayışını giyebilir ve geliştirebilir. Çok güzel bir örgü modeli var. Bu iplikten yapılmıştır. Bu serin snood sizi sert rüzgarlardan korur. Bu snood’ları şık bir şekilde giyin.

Snoods, kış aylarında mükemmel sıcaklık verir. İplik, yün ve pamuktan da yapılır. Moda anlayışınızı geliştiren güzel örgü desenli snood’lara sahip olabilirsiniz. Bu sevimli snood’larla bir moda ifadesi yapın. Snoods da dini nedenlerle kadınlar tarafından giyilir.