Eşarplar tüm yıl boyunca gereklidir. Normal takı, saat vb. dışında her gardıropta bulunan aksesuarlardır. Ağırlıklı olarak sadece kış aylarında içinizi ısıtacak şekilde kullanılırlardı. Ancak zaman değişti ve eşarpların stil olarak her türlü hava koşulunda giyildiği görülüyor. Yaz ve ilkbahar gibi mevsimler için farklı malzemelerden sizi şık tutan eşarplar var. Günümüzde eşarplar en sevilen aksesuar olarak görülüyor. Yazlık eşarp tasarımları genellikle hafiftir.

Yaz Eşarp Nasıl Giyilir:

Yaz eşarpları giymek çok kolaydır. Eşarpları örtmenin farklı yolları vardır. Kot pantolon gibi rahat kıyafetler & Tişört, Etek ve üst, eşarp ile daha fazla çekicilik kazanabilir. Yazlık atkıyı çok basit bir şekilde giyebilirsiniz, yani sadece omuzlarınıza geçirin veya örerek boynunuza sarın. Gitmek istediğiniz yere ve duruma göre panço ya da kovboy tarzında giyebilirsiniz. Eşarbın uçlarını bağlayın ve sonsuzluk tarzında giyin. Göğüs çizgisi boyunca sarın ve olağanüstü bir plaj kıyafeti haline gelir..

En İyi Yaz Eşarp Tasarımları:

İşte kadınlar ve erkekler için yazlık eşarp stillerini giymenin inanılmaz kolay birkaç yolu..

1. Fırfırlı Yaz Eşarp:

Fırfırlı Yaz Eşarp

Bu, yumuşak pamuklu veya keten kumaştan yapılmış ve aynı zamanda çok hafif olan yaz aylarında en iyi eşarp modelidir. Çok kolay olduğu için evde bile yapabilirsiniz. Bir yaz gezisi veya hatta sahilde yürüyüş için hoş bir aksesuardır. Eşarp takmanın birçok yolu vardır. İki basit yol vardır – sadece boynunuza sarın veya gevşek uçları önde olacak şekilde boynunuza sarın ve basit bir gevşek düğüm atın. Fırfırlı atkı ile boynunuza herhangi bir takı takmanıza gerek yok..

2. Düğümlü Dantel Eşarp:

Düğümlü Dantel Eşarp

Bu, yaz için boyun atkılarını bağlamanın harika bir yoludur. Kot pantolon, tişört ve omuz silkme üzerine giymek için puantiyeli şifon bir eşarp, hatta üst kısmı uzun bir etek. Eşarbı boynunuzun arkasına asın. Bir gevşek ucu alarak bileğinizin etrafına sarın. Gevşek bir düğüm yapın. Diğer uç düğümden geçirilmelidir – önce alttan sonra üstten. İşte, havalı yaz görünümünüz hazır.

3. Omuz Silgi Eşarp:

Omuz Silgi Eşarp

Bu yaz için harika bir hafif eşarp. İpek eşarbı üçgen şeklinde katlayın ve boynunuzun arkasından önden alın. Kravat düğümüne benzer gevşek bir düğüm atın. Dar pantolon ve akıllı bir üst ile kombinleyebilirsiniz. Bu, yaz aylarında filmlere giymek için hoş bir stil. Hem rahat hem de mükemmel bir günlük görünüm. Ayrıca kıyafetinize şıklık katar..

4. Funky Erkek Damalı Eşarp:

Funky Erkek Kareli Eşarp

Erkekler, seksilik katsayınıza biraz eklemeye hazır mısınız? İşte erkeklerin yazlık atkılarını kullanmanın şık bir yolu. Sadece giydiğiniz kıyafetin aksine bir eşarp giyin. Eşarplar, stil bölümünüze eklemenize ve diğerlerinden tamamen farklı görünmenize yardımcı olabilir. Sadece boynun önündeki atkıyı alın ve gevşek uçların geriye düşmesine izin verin. Ardından sol tarafı sağ omzunuzun üzerinden öne ve sağ tarafı sol omzunuzun üzerinden öne doğru alın..

5. Klasik Döngü Tarzı:

Klasik Döngü Stili

Bu, yaz için hafif eşarpları bağlamanın basit ama klasik bir yoludur. Hem çabuk bağlanıyor hem de oldukça şık. Şifon veya ipek malzemeden olabilir – baskılı veya düz. Önce atkıyı üçgen olacak şekilde katlayın ve üçgeni boynun önüne yerleştirin. Ardından arkadaki iki ucu öne getirin. Her iki tarafı çekerek uzunluğu ayarlayabilirsiniz..

6. Beyaz Dantelli Bayan Yaz Eşarpları:

Beyaz Dantelli Yaz Eşarp

Tığ işi beyaz yazlık bir eşarp, partiler ve hatta düğünler için şık ve sofistike bir giyimdir. Hafiftir ve yönetimi kolaydır. Panço tarzında giyebilir, hatta beyaz renkte yazlık sonsuzluk atkına sahip olabilirsiniz. Beyaz bolero bayan yazlık eşarplar da kot pantolon ve tişört giymek için oldukça moda. Ayrıca kadınlar için güzel bir hediye yaparlar. Kadın yaz için zarif eşarplar her açıdan zarif görünüyor.

7. Yarım Fiyonklu Eşarp:

Yarım Fiyonklu Eşarp

Karmaşık görünüyor ama değil! Bir ucu diğerinden daha uzun süre önden aşağı sarkacak şekilde atkıyı boynunuza takın. Uzun ucu kısa ucun üzerine getirin ve alttan boyun halkasından geçirin, ancak tamamen değil. Uzun ucu boynunuzun bir tarafında yarım halka oluşturacak şekilde çekin..

8. Siyah Sıska Eşarp:

Siyah Sıska Eşarp

Her zamanki skinny jean pantolonunuz ve tişörtünüzle birlikte spor yapmak için siyah sıska uzun yazlık eşarplar kolejde görünmenin modaya uygun bir yoludur. Sadece şık ve giymek için tamamen zahmetsiz olan sıska atkıyı sarın. Ancak bu görünüm gerçekten göz alıcı ve akıllı. Eşarp ipek, şifon veya hatta ince siyah iplik veya yünden tığ işi olabilir. Bu atkıyı nasıl giyeceğiniz konusunda kendi stilinize sahip olabilirsiniz, çünkü herhangi bir stil dünyanın dışında görünecek..

9. Pamuklu Yaz Eşarp:

Pamuklu Yaz Eşarp

Yaz için pamuklu eşarp en iyi aksesuardır. Bunlar yaz için hafif ve yönetimi çok kolay eşarplardır. Etek jean olsun her kıyafete eşlik edebilirler. Bu aksesuar üniversiteye giden gençler arasında çok moda ve hatta bisiklet sürerken yüzünü kapatmak için iyi. Pamuklu eşarplar birden fazla renk ve baskıda gelir. Bandana eşarplar en popüler olanlarıdır. Boynuna gevşek bir şekilde takılacak ve elbiseniz nereye giderseniz gidin bir açıklama yapacak..

Yaz eşarpları günümüzde gardırobunuza eklemek için uygun fiyatlı bir anahtar aksesuardır. Yaz modası eşarpları giymek için farklı seçenekleriniz var. Bunları her zamanki tişört ve kot pantolonunuzun üzerine giyebilir ve kendinize renkli bir hanımefendi görünümü verebilirsiniz. Her insanın, özellikle sıcak mevsimde, eşarp bağlamanın favori bir yolu vardır. Hem kavurucu sıcaktan korunmak hem de artan kirlilikten korunmak için eşarp takıyorlar. Sadece boynunuza sarabilir veya bir gerdanlık gibi takabilirsiniz. Renkli bir atkı örerek eski kıyafetinize renk katın..