Kare eşarp tasarımları güzel ve modaya uygun. Pamuklu, ipekli, kaşmirli, yünlü gibi çok çeşitli eşarplar var. Mevsime ve tarza göre bu eşarplardan herhangi birini seçebilirsiniz. Bu bayanlar kare eşarplar şık ve zariftir. En iyi moda markaları tarafından tasarlanmıştır. Bu şık eşarpları kendi tarzınızda sergileyin. Tüm gündelik geziler için etnik görünen baskılı eşarplar ve geleneksel olanlar var. Onları farklı şekillerde bağlayabilirsiniz. Önde veya arkada basit bir düğüm yapın. Moda seçiminize bağlıdır. Boynuna da sarılabilir.

Kare Eşarp Nasıl Giyilir:

Kare bir eşarp takmanın farklı yolları vardır, bu yöntemlerden biri:

Kare atkıyı al. Üçgen yapmak için atkıyı ikiye katlayın. Üçgenin ucunu önde tutun. Ve gevşek uçları arkaya alın. Bir düğüm yap. Ön kısmın düzgün görünmesi için biraz geçici çözüm.

Kare Eşarp Nasıl Bağlanır:

Kare atkı bağlamanın farklı yolları vardır. Böyle bir yöntem:

  • Atkıyı bir uçtan diğerine katlayın. Üçgen yapar. Ardından, sivri ucu düz yüzeye değecek şekilde atkıyı bir kez daha katlayın. Şimdi küçük bir üçgen elde edene kadar katlamaya devam edin. Şimdi atkının bir kısmını alın ve dikdörtgeni boynunuza dolayın ve düğümü tercihinize göre öne veya yanlara doğru bağlayın..
  • Eşarp sarmanın bir yolu daha var. Kare atkıyı al. Boynuna sarın. Uçları çözülmemiş bırakın.
  • Ayrıca atkıyı düğümlü bir bant haline getirerek ellerinize sarabilirsiniz. Bu amaç için canlı renkli bir eşarp seçin.

Kadınlar İçin En İyi Kare Eşarp Tasarımları:

İşte birkaç kare eşarp, aşağıdan en iyi 9 kare eşarp arasından seçim yapın,

1. Kare İpek Eşarp:

Kare İpek Eşarp

Bu güzel bir ipek kare eşarp. Üzerinde büyük siyah noktalar olan hoş bir siyah beyaz eşarp. Saf ipekten yapılmıştır. Ciltte yumuşaktır. Kumaş çok pürüzsüz ve parlak. Kenarların güzel bir pembe astarı var. Bu, farklı şekillerde giyilebilen ideal bir kare eşarp..

2. Baskılı İpek Kare Eşarp:

Baskılı İpek Kare Eşarp

Saf dut ipeğinden yapılmıştır. Yumuşak ve zarif, Renkleri çok çekici ve atkı farklı şekillerde giyilebilir. Kare eşarp şal olarak da kullanılabilir. Büyük ve baskılar çok zarif. Bu büyük kare atkı kimliği özel olarak el yapımı ve rulo etek deneyimli tasarımcılar tarafından dikilmiş renkler çok hoş ve geleneksel görünüyor. Tüm gündelik ve parti etkinlikleri için uygundur.

3. Tasarımcı Küçük Kare Eşarp:

Tasarımcı Küçük Kare Eşarp

Bu 40*40 cm boyutlarında küçük kare bir fular. Deniz mavisi bir arka plana sahip turuncu ve sarı çiçekleri vardır. Saf ipekten yapılmıştır. Farklı şekillerde giyilebilir. Eşarp veya cep karesi olarak kullanılabilir. Kendi tarzınıza göre stil verin. İpek çok yumuşak ve kenarları ince kesilmiş.

4. Çiçek Baskılı Şifon Eşarp:

Çiçek Baskılı Şifon Eşarp

Bu, tüm güzel bayanlar için hoş bir pembe çiçekli şifon eşarp. Püskül uçları vardır. Şifon malzeme yumuşak ve rahattır. Cilt üzerinde yumuşaktır. Ölçüleri 100*100cm’dir. Pembe çiçek desenli çok güzel görünüyor. Sadece bahar mevsimi için uygundur. Farklı şekillerde şık bir şekilde örtülebilir. Siyah bir toplulukla iyi gider.

5. Sarı Kare Boyun Eşarp:

Sarı Kare Boyun Eşarp

Bu sarı ve lacivert çizgili mini kare atkıyı alın. Çok hoş görünüyor. Şifondan yapılmıştır. Kumaş yumuşak ve pürüzsüz. Moda anlayışınızı geliştirmek için bunu gardırobunuza ekleyin. Bunu boynunuza bağlayın ve atkıyı şık bir şekilde gösterin. Çizgiler çok zarif görünüyor. Bu resmi durumlar için idealdir. Çizgili kumaş, kıyafete resmi bir görünüm kazandırır..

6. İpek kare Boyun Eşarp:

İpek Kare Boyun Eşarp

Saf ipekten yapılmıştır. Bu atkı lacivert renginde olup üzerinde puantiyeli ve zincir desenlidir. Oldukça havalı görünüyor. Boynuna şık bir şekilde sarın. Günlük geziler için çok havalı görünüyor. Eşarp üzerindeki zincir deseni mücevher desenini andırıyor. İpek yumuşak ve parlaktır. Çok şık görünüyor. Neredeyse boynun etrafında bir mücevher parçası gibi görünüyor. siyah üstlerle iyi gider.

7. Ekose Kare Eşarp:

Ekose Kare Eşarp

Klasik kareli kare atkı. Püskül kenarları atkıya moda katıyor. Ekose deseni çok şık. Kırmızı beyaz uyumu çok güzel. Polyesterden yapılmıştır. Püskül detayı vardır. Beyaz üstlere giyilebilir. Buradaki malzeme cilt üzerinde çok yumuşak ve kolaydır.

8. El Yapımı Pamuklu Kare Eşarp:

El Yapımı Pamuk Kare Eşarp

Bu, en kaliteli eski sareeden el yapımıdır. Bu pamuklu kare eşarp üzerinde mor şerit baskısı var. Çok etnik görünüyor. Kırsal alanlardaki zanaatkarların bu çalışması kültürümüzü destekliyor. Kenarları çok ince kesilmiş. Eşarp herhangi bir gündelik üstte güzel görünüyor. Bu, modanızı vurgular. Eşarplar, kare bir eşarp elde etmek için birkaç sari üst üste bindirilerek ve bir araya getirilerek yapılır..

9. Büyük Yeşil Eşarp:

Büyük Yeşil Eşarp

Güzel bir yeşil şifon büyük kare eşarp. Eşarp birçok farklı şekilde giyilebilir. Boynuna sarın veya şal olarak kullanın. Çok şık görünüyor. Şifon malzeme yumuşak ve pürüzsüzdür. Günlük kıyafetlerle iyi gider. Ayrıca başın çevresini bağlayabilir ve güzel bir moda ifadesi yapabilir.

Güzel bir kare kare eşarp takımı. Tüm renk ve tasarımlarda mevcuttur. En iyi moda markalarından birini seçin ve onları şık bir şekilde sergileyin. Yumuşak ve zarif olan ipeklere göz atın. Cilt üzerinde kolay gider ve resmi giyim için çok uygundur. Bu kare eşarplar çok zarif ve moda anlayışınıza katkıda bulunabilir..