Yaz olsun kış olsun, uzun eşarp trendi asla modası geçmeyecek. Her yaştan kadın, moda stili olarak eşarp eklemeyi sever. Uzun eşarplar, farklı bir tarzda sarmak için çok rahat. Piyasada birbirinden farklı eşarp çeşitlerini bulabilirsiniz. Şık ve inceden yüne, sizi şık ve modaya uygun gösterecek farklı tarzlarda birçok eşarp var. Burada, onları modaya uygun bir şekilde bağlamanın yolları ile en iyi 9 uzun eşarp bulabilirsiniz..

Uzun Bir Eşarp Nasıl Bağlanır:

Bu modaya uygun atkıyı boynunuza bağlama stiline bir bakın. Bu, muhteşem görünümünüzü geliştirmek için ilmek atkı stilidir..

  • Aşama 1: Atkıyı omzunun üzerinden sarkıtın. Bir uç diğerinden daha uzun olmalıdır.
  • Adım 2: Uzun ucunu alın ve boynunuza bir halka yapın.
  • Aşama 3: Son olarak her iki ucu da dengeleyin ve yeni görünümün keyfini çıkarın.

Bu diğerine de bir göz atın. Bu görünümü denemek gerekir.

  • Aşama 1: Atkıyı alın ve boynunuzun önüne doğru asın.
  • Adım 2: Bir ucunu alın ve diğerinde iki kez katlayın.
  • Aşama 3: Ardından uçları döngünün yukarısına getirin.
  • 4. Adım: Son olarak düğümleri atkı katmanları ile örtün.

Eşarbı bağlamak ve istediğiniz gibi şık bir görünüm elde etmek için bu iki güzel yolu deneyin..

Bayanlar İçin En İyi Uzun Eşarp Koleksiyonu:

Aşağıdaki gibi en iyi 9 bayan uzun eşarpına göz atın,

1. Pamuklu Uzun Eşarp:

Pamuklu Uzun Eşarp

Bu %100 pamuklu eşarplar giymek için çok rahattır. Tarzınızı ve görünüşünüzü geliştirirler. Pazar ve çevrimiçi pazarlama web sitelerinde de kolayca bulunabilirler. İstediğiniz rengi ve baskıyı seçin ve her zaman şık bir görünüm elde edin. Onları kurtis, jean gibi herhangi bir kıyafetle giyebilirsin. & üstler, formaliteler vb.

2. Ponpon Üçgen Eşarp:

Ponponlu Üçgen Eşarp

Bunlar, kenarlarında ponponlu cesur ve şık eşarplar harika görünüyor. İpek, pamuk, georgette vb. her türlü kumaşta bulunurlar. İstediğiniz elbiseyi giyebilirsiniz. Bu eşarplar modern dokunuşlarla modanızı güzelleştiriyor.

3. Uzun İpek Eşarp:

Uzun İpek Eşarp

Bunlar %100 ipek eşarplar çok çarpıcı görünüyor. Göz alıcı baskılar size zarif ve akıllı bir görünüm kazandırır. Öyleyse neden beklemeye, gidip bu güzel ipek eşarpların koleksiyonunu al ve gardırobunu parlat. Onları sadece boynunuza sarabilir ve hatta Fransız tarzı giymeyi deneyebilirsiniz..

4. Kış Örme Uzun Gri Eşarp:

Kışlık Örme Uzun Gri Eşarp

Kışı tarzla yenme zamanı Evet, bu kışlık örgü uzun atkı el yapımı ve şık. Bu uzun kışlık atkı sizi kışın soğuk esintiden koruyacaktır. Bu farklı tasarım ve stillerde. Seçiminize göre bunlardan herhangi birini deneyin. Bu tarzı kesinlikle seveceksiniz. Onları ilmek tarzı bir düğümle giyin ve çarpıcı güzelliğini hissedin.

5. Pashmina Ekstra Uzun Eşarp:

Pashmina Ekstra Uzun Eşarp

Herkes Keşmir’e ve kıyafetlerine düşkün. Pashmina, özellikle kışları eğmek için kullanılan, iyi bilinen yumuşak bir kumaştır. Bu %100 pashmina süper uzun atkı çok şık ve modaya uygun görünüyor. Bunları herhangi bir parti elbisesi veya resmi kıyafeti ile de giyebilirsiniz. Bu pashmina, Keşmir keçilerinden geliyor. Bunlar, eşarp veya şal başına 8000 INR ila 10000 INR arasında değişen lüks eşarplardır. Eşarpları ya boyna ya da kollara sarın, her iki yol da muhteşem ve çekici.

6. İtalyan Mikro Modal Uzun Eşarp:

İtalyan Mikro Modal Uzun Eşarp

Kadınlar için bu baskılı uzun eşarplar çok şaşırtıcı ve görkemli görünüyor. %100 mikro modal eşarplar çok uzun eşarp tasarımlarıdır ve gardırobunuzu güzel ve şık kılar. Farklı renklerde ve baskılarda mevcutturlar. Bu lacivert renkte çiçek baskısı ve daha fazlası. Giydiğiniz herhangi bir kıyafetle uyum sağlarlar. Bunu boynunuzda bir düğümle gevşek bir şekilde giymeyi deneyin, size mükemmel bir çarpıcı görünüm verin.

7. Uzun Kalın Eşarp Kontrolleri:

Çek Uzun Kalın Eşarp

Eşarplar giymek için basit ve şık bile değil, aynı zamanda çok modaya uygun. Çeklerin modası asla geçmeyecek. Kadınlar da erkekler de onları giymeyi sever. Herhangi bir kumaş türü üzerinde sadece basit kontroller çok harika görünüyor. Uzun kalın atkı, kareli atkıyı bağlamanın en iyi yollarından biri, onu üçgen şeklinde katlamak, ardından arka kısmı ön boyuna doğru örtmek ve ardından kenarlardan bir düğüm atmaktır. Sade güzel kareli eşarplar birçok kadın ve erkeğin favorisidir..

8. Dantel Eşarp:

Dantel Eşarp

Vay! Hanımlar bu muhteşem ve suskun moda giyim eşarplarını deniyorlar. Kusursuzlar, içinizdeki güzelliği artıran modern eşarplardır. Bunu kesinlikle eşarp koleksiyonunuza eklemeyi seveceksiniz. Güzel dantel bu eşarpların kenarlarına takılır. Bu eşarplar, üzerlerine iliştirilmiş akıllara durgunluk veren dantellerle çok hafiftir. Atkıyı açın ve üçgen şekilde katlayın. Daha sonra üçgen tarafı vücudun ön kısmına koyun ve fuların ucunu enseye bağlayın. Bu atkı susturucu bağlama.

9. Sıska Uzun Siyah Eşarp:

Skinny Uzun Siyah Eşarp

Bu, çevrenizdeki insanların veya insanların dikkatini çekecek daha klas uzun bir kadın atkısı. Bunlar ince atkılar. Çok hafiftirler ve giymeleri rahattır. Renk ve baskı çeşitleri mevcuttur. İpek, pamuk, georgette vb. kumaşları ilmek şeklinde boynun etrafına bağlarsa ve uzun ön uçları her iki tarafta bırakırsa, her tür kumaşta çarpıcı görünürler..

Bu en çok aranan kadın uzun eşarp tasarımlarından herhangi birini deneyin ve dolabınızın güzelliğini artırın. Onlar sadece şaşırtıcı ve çarpıcı. İster ipeksi, ister zayıf olsun, tüm koleksiyonlar herkesi suskun bırakacak. Kadınlar bile değil, erkekler de onları düğümlemek için farklı bir stilde giyebilir. Bunlar çok şık trendy eşarplar. Yani bayanlar sadece onlar için gidin. Bunlar herhangi bir pazarda mevcuttur. Çevrimiçi alışveriş yapmak için Amazon, Flipkart, Snapdeal, Jabong, Limeroad, Zara, vb.’ye gidin. Biraz indirim de alabilirsiniz..