Dut, dünya çapında yüksek kaliteli çanta ve ayakkabı üretimi ile ünlüdür. Mulberry Company, 1971 yılında Joan ve Roger Saul tarafından İngiltere’de bir anne ve oğul tarafından kurulmuş ve 2007 yılında uluslararası bir çıkış yakalamıştır. Dut çantaları özellikle ünlüler arasında popülerdir ve birçok ünlü kişinin Dut çantalarını taşıdığı görülmektedir. Tasarımı ve çantanın deseni harika ve Mulberry çanta koleksiyonunuzda olması akıllara durgunluk verecek ve prestijli olacak..

en iyi dut çantaları

Hindistan’da Farklı Dut Çanta Çeşitleri:

O halde, resimlerle en yeni 9 Dut çanta tasarımına bir göz atalım:

1. Yeni Dut Omuz Çantası:

Yeni Dut Omuz Çantası

Dut omuz çantaları, günlük çanta olarak kullanılabildiği ve daha fazla eşya taşıyabildiği için oldukça popülerdir. Çantaya herhangi bir güçlük çekmeden hızlı bir şekilde erişilebilir. Omuz çantası orta ve büyük boy olarak mevcuttur ve taşındığında çok şık ve şık görünür. Çanta, çantayı omuzlarda taşımak için şık bir zincire sahiptir. Farklı renk ve desen seçeneklerine sahip olan çantada kıyafetinize göre bir tane alabilir ve Dut çantalar ile görünümünüzü havalandırabilirsiniz..

2. Hobo Tarzı Karadut Çanta:

Hobo Stil Karadut Çanta

Hobo tarzı Dut çantalar, boyutlarının küçük olması ve hilal şeklinin taşımayı çok kolaylaştırması nedeniyle çok talep görüyor. Çanta yüksek kaliteli siyah deriden yapılmıştır ve çok güzel ve modaya uygun görünmektedir. Çanta pürüzsüz bir yüzeye ve taşımak için akıllı, şık bir kayışa sahiptir..

3. Tam Deri Dut Çanta Çantaları:

Tam Deri Dut Çanta Çanta

Mulberry Satchels çantalarına bakmak harika. Çantalar genellikle bir omuz çantası ve bir evrak çantası arasında bir haçtır, ancak çantayı taşımak için kayışı vardır. Bu Dut çantası önden açılır ve çantanızı korumak için altın kilitle kapatılır. Dut Çantaları çeşitli desenlerde mevcuttur ve aralarından seçim yaparak şık görünebilirsiniz..

4. Çift Fermuarlı Dut Torbaları:

Çift Fermuarlı Dut Torbaları

Bu çanta, eşyaları saklamak için iki dolaba sahiptir ve kapaklar için güçlü gümüş bir yudum vardır. Çanta önden şık bir görünüme sahip ve Mulberry gümüş logosu çantaya daha fazla görünüm katıyor. Çanta, ofislere taşındığında ve hatta alışveriş veya hangout için çok etkileyici görünüyor..

5. Beyaz Renkli Dut Kavramaları:

Beyaz Renkli Dut Kavramaları

Kavramalar, kol kıvrımında tutulan veya tutulan küçük el çantalarıdır. Mulberry manşonlar, yüksek kaliteli deriden yapıldığı için taşındığında çok harika görünüyor. Bu beyaz çanta, partilere taşınmak için mükemmel ve ideal ve kadınlar için iyi bir akşam çantası..

6. Erkekler için Dut Messenger Çanta:

Erkekler için Dut Messenger Çanta

Postacı çantası genellikle uzun askılı evrak çantası tarzı bir çantadır, böylece çapraz olarak giyilebilir ve böylece ellerinizi serbest bırakır. Bu çantalar çok şık ve modaya uygun görünüyor ve erkekler için mükemmel bir şehir günlük çantası..

7. Kadınlar için Karadut Çantaları:

Kadınlar için Karadut Çantaları

Black Dut çantası, taşındığında kadınlara ve olağanüstü bir görünüm kazandırır. Çantanın ön tarafında fermuarlı küçük bir cep ve çantayı taşımak için şık bir kulp vardır. Çanta her türlü kıyafetle kombinlenebilir ve size mükemmel ve seksi bir görünüm kazandırır..

8. Kızlar için Küçük Dut Çantaları:

Kızlar için Küçük Dut Çantaları

Bazı kızlar, daha küçük boyutlu çanta taşımayı sever. Böylece bu küçük Dut çantaları onlar için mükemmel bir şekilde öne çıkıyor. Çantalar önden açılır ve saklama için küçük bir kabine sahiptir. Bu çantalar genç kızlar tarafından taşındığında sevimli görünüyor.

9. Ünlüler İçin En Son Dut Çantaları:

Ünlüler için En Yeni Dut Çantaları

Bu çanta, Mulberry tarafından tasarlanan en yeni çantalardan biridir. Çantanın rengi ve deseni herkesi çıldırtabilir. Çanta size minimalist bir görünüm ve özel bir gün için taşımak için mükemmel bir çanta verir..

Dut çantaları, kaliteli ve egzotik yüksek kaliteli deriden, doğal deriden ve dana kılından ve hatta baskılı ve dokulu deriden yapılır. Çantalar genellikle, çantanın aşırı detaylandırılması olmadan temiz, kıvrımlı kadınsı çizgilerle şıktır. Dut’un sadece bazı çantaları dekoratif ve gösterişli özelliklere sahiptir. Çanta, işlevselliği göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır ve kapaklar, hırsızlığı ve kaybolmayı önleyen dayanıklı ve güçlüdür. İç kısım süet ile kaplanmıştır ve çantadaki ince işçilik birkaç yıl boyunca saklanabilir..