Yeni Yıl kalbimizde özel bir yere sahiptir. Güzel bir yılın bitişi ve birçok fırsatı ve mutlu anı barındıran yeni bir yılın başlangıcı, Yeni Yıl arifesini yılın diğer günlerinden çok daha özel kılıyor. Aynı zamanda insanların evde olduğu, sevdikleriyle vakit geçirdiği zamandır. Sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamanı daha ilginç ve akılda kalıcı kılmak için işte size özel anılar ve tutunacak zanaatlar verecek 15 Yeni Yıl zanaat fikri.,

Çocuklar için Yapması En Kolay 15 Yeni Yıl El Sanatları Fikirleri:

1. Parti Popper’ları:

Party Poppers, herhangi bir partide eksik olan ışıltıyı, ışıltıyı ve ışıltıyı anında ekler, böylece bir yeni yıl partisi için parti popper’larını kaçırmayı nasıl düşünebilirsiniz. Özellikle de yapması çok kolay ve ortaya çıkan eğlence dünyanın dışındayken.

uzmanlık:  Bu yeni yıl el sanatları fikri Bir partiye anında bir cazibe katar.

Malzeme: Konfeti, balon, ışıltı ve eski Pringles kutusu veya benzeri bir kap

Nasıl yapılır: tek yapman gereken

2. Kek çubuklu dondurmalar:

Pastaların modası asla geçemez, ancak kesinlikle moda oyununu geliştirebilir ve bu favori tatlıdan çok yaratıcı bir şey yaratabiliriz. Kek çubuklu dondurmalar partilerde ortak bir manzara haline geldi.

uzmanlık: Kullanımı kolay, ellerinizi kirletme şansınız yok.

Malzeme: Sprinkles, çikolata sosu vb. gibi kek karışımı ve dekoratif yenilebilir ürünler.

Nasıl yapılır: Her zamanki çikolatalı tabanınızı istediğiniz şekilde kesin, ardından bir çubuğa yerleştirin ve en sevdiğiniz soslarla süsleyin..

3. İddialı gözlükler:

Hepimizin bir partide yudumlayacak bir şeye ihtiyacımız var ama her markette yaygın olarak bulunan basit gözlükleri kullandığımız günler geride kaldı, bazı iddialı ve havalı görünümlü gözlükler yaratarak parti oyununuza kadar..

uzmanlık: Bu yeni yıl el sanatları, normal gözlüklerinizin farklı ve benzersiz görünmesini sağlar..

Malzeme: Bu, kağıt bardakların yanı sıra uygun şampanya veya şarap bardaklarıyla yapılabilir. El işi kağıdına, makasa, yapıştırıcıya, eskiz kalemlerine ve kurdelelere ihtiyacınız var.

Nasıl yapılır: Renk kombinasyonu veya dekorasyon gibi parti temalarınızla uyumlu herhangi bir şey düşünün, ardından benzer renkte bir kağıt seçin ve ardından.

4. Parıltılı ses çıkaran şişeler:

yeni yıl el sanatları nasıl yapılır

Gürültü yapıcı şişeler, sizi tamamen şenlikli bir havaya sokan çok hoş bir ses yaratma görevini yerine getirir. Bunlar aynı zamanda yeni yılı bol enerjiyle getirmenin bir yolu..

uzmanlık: Tüm yaş gruplarını heyecanlandırır

Malzeme: Parıltı, Cam şişeler ve takılar

Nasıl yapılır: Parıltıyı şişenin içine koymak için bir huni kullanın (bir parça kağıt sardım).

Gereçler:
 • tek kullanımlık plastik su şişesi
 • gümüş parıltı
 • siyah, beyaz ve şeffaf boncuklar
 • altın şerit
 • makas
 • yazıcı için beyaz kağıt veya kart stoğu
 • kaset
Adımlar:
 1. Kullanılmış kuru bir su şişesi alın, etiketi çıkarın ve plastik bir huni veya sadece rulo kağıt yardımıyla kuru parıltıyı şişeye dökün..
 2. Şimdi boncukları da dikkatlice şişeye ekleyin. Bedene göre 10-20 arası alabilirsiniz..
 3. Şişenin etrafına yapıştırması kolay bir duvar kağıdı etiketi ekleyebilir. Hangisini beğendiğinizi yazdırabilir veya herhangi bir kırtasiyeden bir sayfa alabilirsiniz. Bir bant kullanarak, çıktı sayfasını nazikçe sarın ve sabitleyin. Veya yapışkan bir tabaka ise, sadece üst tabakayı çıkarın ve yapıştırın..
 4. Bir kağıt şerit alın ve şişenin boynuna yerleştirin, çevirin ve makasla kıvırın..

5. Parti Şapkaları:

yeni yıl şapkaları el sanatları

Herkes ve herkes tarafından süslenebilir, parti ruhuna girmek için çok yaşlı veya çok genç olmanıza gerek yok. Bir parti şapkası tak ve hazırsın.

uzmanlık: Yeniden kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir

Malzeme: Elastik bantlar, terazi, renkli kağıt, sim ve keçeli kalemler, makas

Nasıl yapılır: En sevdiğiniz kağıdı alın ve bir koni şeklinde katlayın. Şimdi koninin boyutundan emin olduktan sonra, fazladan parçaları kesin ve yerine yapıştırın. İki tarafına delikler açın ve deliklerle bağlayarak lastik yerleştirin. şapkan hazır!

6. Yeni Yıl Kağıt Tabak Maskesi El Sanatları:

basit yeni yıl el sanatları

Bu yıl, mağazadan satın alınan pahalı maskeler yerine orijinal ve eğlenceli bir maske teması kullanmayı planlıyorsanız, kağıt tabak maskeleri biraz para biriktirmenin en iyi yoludur..

uzmanlık: Yapımı kolay ve hızlı

Malzeme: Kağıt tabaklar, boya, zanaat malzemeleri

Nasıl yapılır: Kağıt tabağınızı yapmaya çalıştığınız hayvan, kuş veya çiçek rengine boyayın, yüzünüze yerleştirin ve gözlerinizin yerleşimini ölçtükten sonra badem şeklinde tutamaklar yapın. Benzer şekilde, burun deliği ve dudaklarla delikler açın. Şimdi boyayı kullanarak maskenize bıyık veya kulak yapın ve elastik bir bantla bağlayın..

7. Şeker çubuğu evi:

Yıl boyunca yediğiniz tüm dondurmaları görmenin veya mağazadan şeker çubukları almanın ve kendinize ait bir minyatür ev yapmanın harika bir yolu.

uzmanlık: Çocuklar ve yetişkinler için eşit derecede ilginç

Malzeme: Şeker çubukları, Tutkal, kesici, boya ve el işi malzemeleri.

Nasıl yapılır: Bir çatı, duvar, kapı ve pencere yapmak için çubukları yerleştirmeye başlayın, hepsini tutkal kullanarak güvenli bir şekilde yerleştirin ve gerekirse şekillerde kesin. Kuruduktan sonra istediğiniz renge boyayın, içine küçük dallar ekleyerek bir bahçe yapabilirsiniz..

8. Komik eldivenler/Eldiven Kuklaları:

yeni yıl çocuk el sanatları

El kuklaları yapmak ve daha küçük çocuklar için bir gösteri düzenlemek için tüm eski kıyafetlerinizi ve çoraplarınızı kullanın ya da tam tersi, onları ayaklarınızı ısıtmak için kullanın veya herhangi bir gizli zulayı daha sonra saklayın.

uzmanlık: Bu kuklalar Noel süsleri olarak kullanıldığı gibi kullanılabilir ve yeniden kullanılabilir..

Malzeme: Eski çoraplar veya diğer giysiler, dikiş takımı/süper yapıştırıcı, oyuncak gözler ve ağız.

Nasıl yapılır: El kuklası yapmak için eski çoraplarınıza yün ve göz ve burun yardımıyla saç ekleyin, diğer elbiseler için çorap şeklinde kesin ve sonra tutkalla yapıştırın ve aynı işlemi kullanın.

9. Melek/İblis Saç Bantları:

Bu saç bantları herhangi bir doğum günü partisi, etkinlik için takılabilir, tarafınızı seçin ve sizi daha iyi tanımlayan saç bandını takın, bu yüzden Melek mi Şeytan mı olacak??

uzmanlık: Yaşlı, genç, erkek ve kadınlar tarafından giyilebilir.

Malzeme: Saç bandı, zanaat malzemeleri, kumaş ve ipler.

Nasıl yapılır: Onları kanat veya boynuz şeklinde bükmek için tel ipleri kullanın, şimdi bunları saç bantlarına yerleştirin ve sabitleyin. Bunları benzer şekilde ve şeytan için kırmızı ve bir melek için beyaz olan kumaş kesiklerle örtün..

10. Mesajlı kekler:

mutlu yıllar zanaat fikirleri

Fal kurabiyeleri iyi bilinir ama tüm misafirlerinizi fal cupcakeleri ile şaşırtmaya ne dersiniz? Onları sadece mutlu etmekle kalmayacak, aynı zamanda partiye benzersiz bir dokunuş olacak ve kapkekleriniz şehrin gündemi olacak.

uzmanlık: Herkes tarafından sevilecek ve artık kalma şansı yok.

Malzeme: İşaretleyiciler, chits, cupcakes

Nasıl yapılır: Hazır keklerinizin altına bir delik açın, şimdi küçük kekleri bir mesajla toplayın ve servise başlamadan birkaç dakika önce oraya itin. Kimse hileyi bilemez ve yürekten mesajınız herkese ulaşacaktır..

11. Yeni yıl eğlencesi:

Ev partinizde, harika yemeklerden, heyecan verici oyunlara ve harika insanlara kadar her şey olabilir, ancak bir bash ball ile partinize biraz daha çekicilik katabilirsiniz..

uzmanlık: Parti ruhunuzu tamamlar

Malzeme: Bir sürü eski gazete, büyük kase, tutkal ve su karışımı, parıltı

Nasıl yapılır: Kâğıdın içine yerleştirerek bir kat kağıt tutkalı ve su yapın, kâse oluşmaya başlayana kadar işlemi tekrarlamaya devam edin. Aynı boyutta benzer bir kağıt kase yapın. Bunu gece boyunca kurumaya bırakın. Bunu akrilik boya ile boyayın ve bir top yapmak için iki ucunu birleştirin. Parıltı spreyi ile püskürtün veya boyayın ve bash topunuz hazır.

12. Dilek Ağacı:

Fal kurabiyesi hilesini deneyin ama bir dilek hilesiyle. Kulağa ilginç geliyor mu? Şey, ilginç çünkü burada kendi dileğini seçebiliyorsun ve o da evde oturarak.

uzmanlık: Herkesin ilgisini ve dikkatini toplamanın benzersiz bir yolu.

Malzeme: Küçük bir ağacı taklit edecek kadar büyük dallar, şans mesajları bulmak için telefon ve el işi malzemeleriyle kağıt.

Nasıl yapılır: Bir ağaç yapmak için dalları bir araya getirin, şimdi her dalda bir kağıda yazılmış bir mesaj bağlayın, ancak mesajın başka bir kağıt parçası ile kapatıldığından emin olun. Saat 12’yi vurmadan herkes servetini bulsun.

13. Geri Sayım Saati:

Evde kendi geri sayım saatiniz varken neden büyük patlamayı ziyaret edesiniz? Ayrıca, düşündüğünüzden çok daha ilginç çünkü içinde yemek var, evet, yemek.!

uzmanlık: Zaman dilimine ve yemek seçimine bağlı olarak özelleştirilebilir

Malzeme: Şeker çubukları, karton, boya, kağıt, seçtiğiniz çikolata/çöl ve el işi malzemeleri.

Nasıl yapılır: Kartondan bir saat yapın ve boyayın, tüm saatler yerine sadece dakikalar veya birkaç saat ekleyin. Şimdi her numaraya, üzerinde çikolata veya yiyecek ismi yazan numaraya bir çıkartma yapıştırın, saat o zamanı vurduğunda herkes yemeği tahmin etsin, doğru bilenler tıkınsın, diğerleri beklesin! Yılbaşına kadar tekrarlayın.

14. Yeni yıl Afişi:

yetişkinler için yeni yıl el sanatları

Merakla beklenen yeni yılın gelişini saymadan yeni yıl kutlaması nedir? Kolay ve basit püf noktaları ve püf noktaları ile kendi 2019 banner’ınızı oluşturun.

uzmanlık: Sadece son rakamı/rakamları değiştirerek yapılabilir ve yeniden kullanılabilir

Malzeme: Uzun iplik, kağıt, makas, yapıştırıcı

Nasıl yapılır: Kâğıdı yıl sayısı şeklinde kesin ve ipin üzerine yerleştirin, yapıştırın ve işte bu kadar, afişiniz hazır! ‘Yeni Yıl’ yazan bir afiş de yapabilirsiniz..

15. Parıltılı Havai Fişek:

çocuklar için yeni yıl el sanatları

Bunca zamandır meşgulseniz ve yeni yıl için evinizi dekore etme fırsatı bulamadıysanız, o zaman sizin için en basit ve en kolay numaramız var ve ihtiyacınız olan tek şey parıltı.

uzmanlık: Oluşturması çok hızlı ve kolay, koşuşturma yok

Malzeme: Renkli, yapışkan parıltı

Nasıl yapılır: Pencere bölmelerinizi veya duvarınızı seçin ve bir havai fişek şeklini kabaca çizmeye başlayın, istediğiniz kadar yapın. Yeterli olduğunda, parıltıyı kullanın ve seçtiğiniz renkte ana hatları çizin. Çevreyi kirletmeyen havai fişeklerle duvar/pencere sanatınız hazır!

Mağaza getirmek kolay ve hızlı bir iştir, ancak fazladan bir adım atmak ve Yeni Yıl için kendinize ait bir şey yaratmak son derece eğlencelidir. Çocuklar için yeni yıl el işleri onları meşgul edecek ya da yetişkinler için yeni yıl el işlerine güvenebilir ve kendi başınıza bir şeyler yaratabilirsiniz. Ailelerin bir araya geldiği yılın o zamanı ve gerçekten birlikte oturup bir şeyler yaratmaktan daha iyi ne olabilir?.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları:

1. Zanaat malzemelerini nerede bulabilirim?

Cevap: El işi malzemeleri çoğunlukla herhangi bir sanat ve el işi mağazasında bulunabilir, ayrıca el işi malzemelerini çevrimiçi olarak veya kırtasiye mağazalarında da bulabilirsiniz..

2. Çocuklar için yeni yıl zanaat fikirleri var mı??

Cevap: Çocuklar için onları dahil edecek ve aynı zamanda ilgilerini en üst düzeyde tutacak birkaç yeni yıl zanaat fikri var. Bu tür birçok fikir internette kolayca bulunabilir.

3. Bu el işlerini evimi dekore etmek için kullanabilir miyim??

Cevap: Kendi başınıza yarattığınız her şey benzersiz bir eser haline gelir, benzer şekilde yaptığınız her el işi özeldir; Böylece evinizin herhangi bir köşesini bir gösteri parçası olarak dekore etmek için kullanılabilir..