Hayvanları kim sevmez? Herkes yapar ve bu yüzden bu sefer size hayvanlardan ilham alan el sanatları aldık. Yapmaları kolay ve son derece sevimli görünüyorlar. Çocuklar bu el sanatlarını yapmayı kolayca öğrenebilir ve okulda, kreşte veya evde yetişkinlerin yanında deneyebilirler. Ve yetişkinler de bu el sanatlarını kendileri için deneyebilir..

Çocuklar İçin En İyi Hayvan El Sanatları Tasarımları ve Fikirleri:

Bunu söyledikten sonra, en iyi 9 hayvan sanatına bir göz atalım,

1. Zebra Kukla:

Zebra Kukla

Bu zebra desenli kukla, yeni yürümeye başlayan çocukların deneyebileceği sevimli bir hayvan el işidir. Siyah beyaz renkli kağıtlar ve düğmelerle kukla yapmayı öğretebilir ve daha sonra onlar için bir kukla gösterisi yapabilirsiniz..

2. Yılan El Sanatları:

yılan zanaat

Yukarıdaki yılan zanaat, çocuklar için yaratıcı bir hayvan zanaattır. Çocuklara renkli kağıtları katlamaları ve bu kağıttan hayvanlar yapmaları ve küçük başarılardan dolayı mutlu olmaları kolayca öğretilebilir. Bebeğinizin yüzünde bir gülümseme yapalım, bebeğiniz için bu tür yılan zanaatını yapalım.

3. Papağan Yer İşareti:

papağan

Kendi kendine yapılan bir papağan yer imi ile ders çalışırken can sıkıntısından kurtulun. Bu kağıt zanaat hayvan imi, kitap severler ve öğrenciler için çok yardımcı olacaktır. Bu, el sanatları koleksiyonlarınız için güzel bir seçim olacak, aynı zamanda dekoratif olacak.

4. Karton Rulo Gergedan:

Karton Rulo Gergedan

Okul öncesi çocuklara yönelik bu hayvan el sanatlarının yardımıyla çocuklara karton rulo gibi şeyleri yeniden kullanmanın önemini öğretin. Bu aynı zamanda öğretmenlerin eskilerden yeni şeyler öğrenmelerine ve yeni şeyler yapmalarına yardımcı olacaktır. Gergedanın kısımlarını yerlerine yapıştırdıktan sonra akrilik boya ile boyayın..

5. Domuz Kuklası:

domuz kuklası

Çocuklara hayvan el sanatları için yenilikçi bir fikir olan yukarıda gösterilen sevimli domuz kuklasının nasıl yapıldığını gösterin. Aynı zamanda hem oyun oynamanın hem de öğrenmenin tadını çıkarmalarını sağlayacaktır. Bu eğlenceli zanaat veya çocuklarınız, komik hayvanlar hakkında da bilgi verin.

6. Kağıt Tabak Tavuskuşu:

Kağıt Tabak Tavus Kuşu

Çocuklar için bu hayvan el sanatlarını yapmak basit ve ucuzdur. Çocuklar için de doğum günü partisinde hizmet vermek harika ve yapması çok kolay. Ayrıca normal beyaz kağıt tabaklara bir bükülme verir. Bunu çocuklarınızın doğum günü partisi için grup halinde yapabilirsiniz..

7. Eski Fil:

eski fil

Etnik çalışma ve el sanatlarının hayranıysanız, bu hayvan el sanatlarını yetişkinler için de deneyebilirsiniz. Bu fil tasarımı zarif bir zanaat yapacak ve göze çekici görünecek. Bu zanaat, vitrininizde bir gösteri parçası olarak faydalı olacaktır, bu el yapımıdır, bu nedenle hoş bir görünüm ve yumuşak bir dokunuş sağlar..

8. Tavşan Kalem Sahipleri:

Tavşan Kalemlik

Bu sevimli küçük kalem sahipleri, zanaat hayvanları yapmayı denemeli. Renkli kağıt, yapıştırıcı ve düğmeler ile kolayca yapılabilir ve yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarır. Yapay malzeme, zanaata havalı bir görünüm verir; bunu bebeğinize de hediye edebilirsiniz.

9. Aslan Maskesi Kağıt Tabağı:

Aslan Maskesi Kağıt Tabak

Kağıt tabaklarla yapabileceğiniz pek çok şey var ve yukarıdaki hayvansal zanaat etkinliği bunlardan biri. Sıradan görünümlü tabaklardan aslan görüntüsü yaparak onlara hayat verin. Bu aslan maskesini zanaat olarak yapmanın basit yolu.

Yaratıcılık birçok farklı şekilde gösterilebilir ve hayvan el sanatları yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarmak için deneyebileceğiniz bir şeydir. Hayvan sevgisini de yapmak ve teşvik etmek kolaydır. Yukarıda belirtilen el sanatlarını deneyin ve kendi fikirlerinizi de kullanın..

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.