Frozen, Walt Disney animasyon stüdyoları tarafından üretilen 2013 yılında piyasaya sürülen ABD merkezli 3D bilgisayar animasyonlu fantezi filmidir. Bundan böyle, tüm dünyada çocukların en sevdiği devam hikayeleri oldu. Bunun yanı sıra tüm çocuk ve genç aksesuarlarının lansmanı yapıldı ve teması ideal konsept olarak korundu..

Çocuklar İçin En İyi Dondurulmuş El Sanatları Fikirleri ve Aktiviteleri:

Şimdi, işte çocuklar arasında en popüler olan En İyi 9 Dondurulmuş El Sanatlarından bazıları:

1. Prenses Saç Klipleri Dondurulmuş El Sanatları:

Prenses Saç Tokası Dondurulmuş El Sanatları

Günümüzde doğum günü partileri, bazı ünlü temalara göre dekore edilmiştir. Bu durumda saç tokası, bilezik, taç gibi aynı temaya sahip aksesuarlarla da o partiye hazırlanabiliyoruz. İşte bu, mavinin her tonuyla rahatlıkla giyilebilen donmuş prenses saç tokası. Ve doğum günü partileri için mükemmel bir klasik Dondurulmuş el işi.

2. Parti Dekorları Dondurulmuş El Sanatları:

Parti Dekorları Dondurulmuş El Sanatları

Doğum günü partisi için bu özel temaya dayalı donmuş el sanatlarının benzersiz bir konsepti var. Buna dayanarak, temasına tamamen sırılsıklam bir doğum günü partisi bile yapabiliriz. Ve donmuş doğum günü partisi fikirleri el sanatları arasında en iyi örnek seçilmiş ve burada belirtilmiştir. Kendi imza renginde çiçek keçeleri, çiçek topları, peçetelik, keklik ve keklik gibi el işlerinden faydalanır..

3. Kar Taneleri Dondurulmuş El Sanatları Keçeleri:

Kar Taneleri Keçeler Dondurulmuş El Sanatları

Kar taneleri bu Disney filminin en çok talep edilen ve beğenilen temasıdır. 4 yaş çocuklar için kar tanesi dondurulmuş temalı bu el işleri evlerde de herhangi bir özel gün için kullanılabilir. Bu devam filmi konsepti göz önünde bulundurularak, bu kar taneleri açık Indigo veya mavi tonlarında seçilmiştir. Ve bu zanaat için kullanılan malzeme sadece renkli kağıtlar veya renkli ışıltılı kadife çarşaflar veya hatta parlak köpük levhalar olabilir..

4. Mason Kavanoz Tatlı Olaf Dondurulmuş El Sanatları:

Mason Kavanoz Tatlı Olaf Dondurulmuş El Sanatları

Olaf, kardan adam olmak için önemli bir rol oynayan donmuş animasyon serisinin ana karakteridir. Bu nedenle, donmuş aşıklar, kendi seçtikleri herhangi bir malzemede Olaf zanaatını yapmak için çıldırırlar. İşte, bu zanaatı birbirine bağlayan şeker kristalleri. Termokömür veya çorap da kullanılabilir. Yağmurlu günlerde büyük zevk veren en iyi donmuş zanaat aktiviteleri.

5. Sihirli Değnek Dondurulmuş El Sanatları:

Sihirli Değnek Dondurulmuş El Sanatları

Asalar, büyülü reformlar için kullanılan çubuklardır. Dondurulmuş filmde sıklıkla kullanılmıştır. Donmuş temaların sihirli değnekleri çoğunlukla mavi tonlarının imzasıdır. Bu asaların el işleri, dört yaş için ideal donmuş el sanatları olabilir ve çok çeşitli malzemelerle yapılır. Aralarından bir tanesi kar tanesi olan linkte gösterilmiştir..

6. Masa Merkez Parçası Dondurulmuş El Sanatları:

Masa Merkez Parçası Dondurulmuş El Sanatları

Tamamen donmuş film temalarına dayanan bu benzersiz tasarım ev dekorunu keşfedin. Züccaciye kavanozu, mavi gölgeli çakıl taşları ve kağıtlardan oluşan kar taneleri kullanılarak yapılır. Bu donmuş zanaat aktiviteleri, arzu ettiğimiz birine de hediye edilebilir veya aksi takdirde kusursuz bir ev dekoru olabilir..

7. Masa Üstleri Dondurulmuş Parti El Sanatları:

Masa Üstleri Dondurulmuş Parti El Sanatları

Her türlü partide veya özel günlerde masa üstü olarak kullanılabilecek görkemli ve keyifli orta parça karşınızda. Hiç şüphe yok ki, kesinlikle partinin en önemli olayı olacaktı..

8. Buz Kalesi Dondurulmuş El Sanatları:

Buz Kalesi Dondurulmuş El Sanatları

Bu, mukavvalara sarılı mavi renkli kağıttan yapılmış bir Donmuş prenses kale sanatıdır. Kar taneleri, inci zincirler ve gümüş teller gibi diğer malzemelerin tümü, bu Disney Frozen el sanatlarının görünümünü tamamlamak için kullanılır. Bu özel zanaat, içinde çocuk aksesuarlarını veya kırtasiye malzemelerini tutmak için bir saklama kutusu olarak da kullanılabilir..

9. Çiçek Çelengi Dondurulmuş El Sanatları:

Çiçekli Çelenk Dondurulmuş El Sanatları

Sadece batı ülkelerinde değil, çelenkler tüm dünyada en iyi duvar veya ön kapı asma dekoru olarak popülerdir. Burada, bu aynı zamanda çocuklar için donmuş el sanatları olabilir. Çelenkler, içinde çiçek ve düğüm yapmak için parlak şeritlerden yapılmıştır. Bu çelenkleri geliştirmek için başka malzemeler de kullanabiliriz..

Her birimiz güncel trendlere ve modaya göre trend olmayı ve güncel olmayı severiz. Bu donmuş film konsepti bu günlerde moda gibi görünüyor, neden dünyadaki en çılgın insanların çoğu tarafından sevilen ve sevilen bu temayı denemiyoruz?.

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9.