Bir yaşındaki bebekler herhangi bir elbisenin içinde çok sevimli görünürler – İster resmi ister özel günler için olsun. Ancak anneler her zaman çocuklarının en iyi şekilde giyindiğinden emin olurlar. Kış, yaz ve ilkbahar olmak üzere mevsimlere göre de çeşitli elbiseler var. Çocuklarının rahatsız olmaması veya cilt alerjisi geliştirmemesi için materyali dikkatli seçmeleri gerekir. Gelin ve artık çevrimiçi olarak da kolayca bulunabilen birkaç kalıba bir göz atın.

Doğum Günlerinde En Yeni ve Güzel 1 Yaş Kız Bebek Elbise Tasarımları:

Bebekleriniz için en iyi 15 1 yaş kız bebek elbisesine bakalım..

1. Lavanta Rahat Çiçekli Elbise:

Lavanta Rahat Çiçekli Elbise

Sevgili kızınızın bu 1 yıllık kız bebek elbisesi içinde dolaşmasını kesinlikle çok seveceksiniz. Elbisenin uzunluğu dizin hemen altındadır ve malzeme giymek çok rahat ve dokunması yumuşaktır. Beyaz zemin üzerine güzel bir lavanta çiçeği baskısı var. Elbisenin öne çıkan özelliği, güzelliğe güzellik katmak için güzel bir çiçeğe sahip parlak pembe bir kuşak..

2. Prenses Pembe Elbise:

Prenses Pembe Elbise

Artık bu güzel pembe çiçekli elbiseyle bebeğinizi bir prenses gibi gösterebilirsiniz. Korse, güzel beyaz ve pembe saten çiçeklerle aplike edilmiş pembe satendendir. Çiçekler çok katlı file malzemeden yapılmış eteğe düşer. Etek yumuşak saten astara sahiptir. Arkasında oldukça beyaz saten bir fiyonk ve korse boyunca uzanan bir fermuar var. Bu, 1 yaşındaki bir kız bebek için güzel bir doğum günü elbisesi. Düğünler, partiler ve diğer işlevler gibi durumlar için de iyidir..

3. Beyaz Vintage Elbise:

Beyaz Vintage Elbise

Bu, kız bebek için harika bir 1. doğum günü elbisesi. Prensesinize uygun vintage tarzı bir elbisedir. Elbise diz boyu ve balo elbisesi silueti var. Yuvarlak yakalı boyun kolsuzdur ve önünde büyük bir fiyonk vardır. Eteğin en üst tabakası, her tarafa dağılmış güzel ağ çiçekleri ile ince ağdır. Kullanılan malzeme dantel ve polyesterdir..

4. Minni Fare Tarzı Elbise:

Minni Mouse Tarzı Elbise

Bu güzel 1 yaşındaki kız doğum günü elbisesiyle çocuğunuza Minni-fare görünümü verin. Saçlar için pembe ve mavi ve güzel pembe puantiyeli fiyonklar. Korse pembe puantiyeli ve yakasında küçük şirin bir lavanta fiyonklu. Küçük kollar lavanta rengi ve lavanta kuşağı ile borulanmıştır. Etek, tam bir parlama sağlayan çok katmanlı ağdır. Astarı yumuşak satendir.

5. Altın ve Krem Vaftiz Elbisesi:

Altın ve Krem Vaftiz Elbisesi

Vaftiz için ideal olan bu mucizevi elbiseye göz atın. Kıyafet birçok fırfırlı ve tam uzunlukta. Kolsuz korse, her yerinde altın süslemeli satendir. Altın bir kuşağa bağlanmış mamut büyüklüğünde saten bir fiyonk elbiseye göksel bir görünüm kazandırıyor. Etek, astarlı bir prenses silüeti ile fırfırlıdır..

6. Açık Sarı Tutu Elbise:

Açık Sarı Tutu Elbise

Bu, 1 yaşındaki bebeğiniz için gerçekten sevimli bir elbise. Yumuşak saten astarlı hoş bir tığ işi korsajı vardır. Etek, aynı zamanda yumuşak olan çok katmanlı bir ağ kumaştan yapılmıştır. Bu elbise, kravatlar için spagetti kayışları olan bir yular boyuna sahiptir. Kanatta muhteşem kocaman sarı bir çiçek var.

7. Pamuklu Fiyonklu Elbise:

Pamuklu Fiyonklu Elbise

İşte frocks koleksiyonuna eklemek için bir elbise. Bu sevimli koton fiyonklu elbise, bebeğinizi serin tuttuğu için sıcak yazlar için idealdir. Küçük kabarık kollu ve peter pan yakalıdır. Belinde aynı renk ve malzemeden hoş bir fiyonk vardır. Arkasında düğmeleri var.

8. Kırmızı & Beyaz Puantiyeli Elbise:

Kırmızı & Beyaz Puantiyeli Elbise

Düzenli kullanım için bu güzel elbiseye bir göz atalım. Basit bir yuvarlak boyun ile kırmızı ve beyaz puantiyeli. Elbise A-astarlıdır ve diz boyudur. Kollar küçük ve fırfırlıdır. Yakası kırmızı kumaş biyeli ve arkası tek düğmeli.

9. Soluk Çekler Elbise:

Soluk Çek Elbise

1 yaşındaki kız bebek için olan bu elbise hoş bir vintage dokunuşa sahiptir. Daha otantik bir vintage görünüm vermek için soluk çek tasarımına sahiptir. Pamuklu olup peter yakalıdır. Korse kısa ve ön patta sadece gösteri için düğmeler var. Kollar küçük, tatlı ve dalgalıdır. Arkasında düğme iliği vardır.

10. Çilekli Şeftali Elbise:

Çilekli Şeftali Elbise

İşte çocuğunuzu serin tutacak güzel bir yazlık elbise. Saf pamuktan yapılmış bu 1 yıllık bebek elbisesi yumuşak ve rahattır. Elbise yuvarlak yakalı ve arkası düğmelidir. Elbise kolsuz ama kelebek kanatları gibi görünmesini sağlayan kısa fırfırlı.

11. Gri Yaz Elbisesi:

Gri Yaz Frak

Kendiniz bir rop yapmak istiyorsanız, işte size dikmesi kolay güzel bir model. Boyun geniş kayık şeklindedir ve omuzlarda tutmak için elastik bir banta sahiptir. Kollar kısa ve kabarık. Ayrı korsajı olmayan basit bir A-line elbise. Güzel bir beyaz renk dantel ile sınırlayın.

12. Bebek Pembe Tığ Rop:

Bebek Pembe Tığ Rop

Kızınızın bu pembe bebek elbisesiyle gösteriş yapmasına izin verin. Korse pamuklu astar ile örülmüştür. Elbisenin kap tarzı kolları vardır ve etek iki kat pembe renkli ağ malzemesine sahiptir. Arkada saten fonksiyonel bir fiyonk ve 3 düğmeli bir pata sahiptir. Bakımı kolaydır ve makinede yıkanabilir.

13. Nane Yeşili Fırfırlı Elbise:

Mint Yeşili Fırfırlı Elbise

Kızınızı benzersiz bir elbiseyle giydirmek ister misiniz? İşte 1 yaş kız bebek elbisesi için harika bir model. Kare yakalıdır ve kolsuzdur. Korse, çocuğunuzun cildine karşı nazik olan yüksek kalitede tamamen bağcıklıdır. Bu elbise için kullanılan malzeme pamuk, spandeks ve naylondur. Kısa korsajın üstünde güzel fiyonklar var.

14. Mor & Beyaz Tığ Rop:

Mor & Beyaz Tığ Rop

Bu, çocuğunuz için kesinlikle ilahi bir elbise. Sadece onu sıcak ve rahat tutmakla kalmayacak, aynı zamanda bebeğinize modern bir görünüm kazandıracaktır. Korse mor, etek ise mor ve beyaz dalgalı çizgilerin birleşimidir. elbise çok dikkat çekici.

15. Kısa Deniz Elbisesi:

Kısa Deniz Elbisesi

İşte 70’lerin vintage elbiselerine benzemek için dikilmiş bir elbise. Elbise akrilik malzemeden yapılmıştır ve denizci veya deniz desenlidir. Boyun V şeklindedir ve denizciye tek tip bir görünüm kazandırmak için etrafına bir eşarp bağlanmış gibi görünür. Boynun önünde ponpon vardır. Kısa kollu ve etek ucu beyaz bir şeritle çevrelenmiştir. Kuşağa benzeyen beyaz geniş bir şerit, korsajı etekten ayırır..

Anneler artık 1 yaşındaki kız bebekleri için çok çeşitli seçeneklere sahipler. Yumuşak ve rahat elbiseler yapmak için pamuk, spandeks, polyester, ağ malzemeleri kullanılır. Desenler de çoktur. Vintage tarzı elbiseler, burada ve orada birkaç varyasyonla ortaya çıkmaya devam ediyor.