Elbise modelleri arasında en çok rağbet gören askılı elbise modelidir. Bu basit boyun tasarımı, giyside tüm farkı yaratır. Sade bir elbiseyi çarpıcı bir parçaya dönüştürüyor. Boyun arkadan bağlanır ve elbise genellikle kolsuzdur. Bu, gardırobunuzda olması gereken zarif bir stil. Düğünler, etkinlikler veya kokteyl partileri için mükemmel olan gündelik elbiseler veya resmi elbiseler için gidebilirsiniz..

Modada Kadınlar İçin Modern ve Zarif Halter Elbiseler:

İşte mevcut harika yular elbiselerin bir listesi. Giyeceğiniz duruma göre en beğendiğinizi seçebilirsiniz.,

1. Halter Kısa Elbise:

Askılı Kısa Elbise

Dantel kenarlı bu güzel askılı elbiseye göz atın. Mavi askılı elbise gezileriniz ve özel günleriniz için mükemmeldir. Seksi bir görünüm için bu kısa elbiseye yüksek topuklu ayakkabılar eşlik edebilir. Elbise her türlü durum için harika.

2. Halter Patenci Elbisesi:

Halter Patenci Elbisesi

İşte harika bir siyah renkte havalı bir askılı elbise. Patenciye uygun elbise, bu harika vücut için mükemmeldir. Siyah renk elbisenin alt kısmındaki dalgalı kenarlarla özel yapılmıştır. Bu, bir parti elbisesine dönüşmek için aksesuarla da kullanılabilen gündelik bir elbise..

3. Glitter Halter Elbise:

Simli Halter Elbise

Bir sonraki kokteyl partiniz için bu kısa askılı üst elbiseyi seçin. Bu kılıf elbise parıltı ve parlaklık ile mükemmeldir. Korsenin önündeki yırtmaç, gurur verici görünen güzel ve sinirli bir moda ifadesi yapar. Bu elbiseyi özel günlerde rahatlıkla giyebilirsiniz..

4. Dantel Halter Elbise:

Dantel Askılı Elbise

Seksi ve baştan çıkarıcı olan bu dantel siyah askılı elbiseyi deneyin. Elbise, Sevgililer Günü veya yıl dönümü gibi özel günler için harika. Kısa elbise, dantelin öne çıkmasını sağlayan ten rengi saten malzeme ile astarlanmıştır. Bu ince modacılar tarafından giyilebilir.

5. Günlük Halter Elbise:

Günlük Halter Elbise

Arkadaşlarınız ve ailenizle akşam gezileri için giyilebilecek bu gündelik siyah boyundan askılı elbiseye göz atın. Elbise, ona bağlı güzel bir kemeri olan çizgili bir elbisedir. Bu elbise, gurur verici boyun çizgisi ile özel olarak yapılmıştır. En iyi his için keten veya yumuşak pamuklu bu elbiseyi seçin.

6. Yüksek Boyun Halter:

Yüksek Boyun Halter

Bu beyaz askılı elbise, herhangi bir resmi etkinlik için giyilebilecek başka bir çarpıcı parçadır. Elbise beyaz malzemeden yapılmış ve kısa dikilmiştir. Bu, resmi günler ve özel günler için giyilebilir. Altın veya gümüş aksesuarlarla vurgulanabilir..

7. Uzun Halter Elbise:

Uzun Halter Elbise

Bu yular maksi elbise, düğünler için idealdir. Elbisenin dantel korsajı ve kloş eteği vardır. Çapraz bel bandı da göz alıcı bir şeydir. Renkleri siyah, lacivert veya bordo gibi koyu tonlarda seçebilirsiniz..

8. Kesim Halter Elbise:

Dekolteli Halter Elbise

Korsajı harika bir dantel kesimi olan bu siyah kısa askılı elbiseyi deneyin. Dantel ön kısmı olan Lycra elbisesi çok cesur ve çarpıcı. Elbise seksi ve şık göründüğü için bunu romantik bir akşam için giyebilirsiniz..

9. Vintage Halter Elbise:

Vintage Halter Elbise

İşte beyaz puantiyeli vintage kırmızı yular elbise. Puantiyeli tasarım klasiktir ve modadan uzaklaşmaz. Bu yular elbise, bazı temalı durumlar için giymeyi planlıyorsanız mükemmeldir. Klasik görünen güzel bir kafa bandı ile birlikte gelir.

10. Midi Halter Elbise:

Midi Halter Elbise

Midi boyundaki bu mavi askılı elbiseyi tercih edebilirsiniz. Elbise, boyun kısmında olduğu gibi alt kısmında da geometrik bloklar halinde kesim tasarımı ile yapılmıştır. Bu midi tarzı elbisenin etek boyu biraz yüksek. Stil oldukça rahat ve basit bir durum için harika bir elbise yapıyor.

11. Plaj Halter Elbisesi:

Plaj Halter Elbise

Plaj için en uygun olan bu pembe askılı elbise ile rahatlayın. Bu kolay giden askılı elbise, gerilebilir malzemeden yapılmıştır. Kumaş, suyu o kadar kolay emmediği için plaj giyimi için harikadır. Su cephesi ile iyi uyum sağlayan bu elbise için pastel renkleri tercih edebilirsiniz..

12. Sevgiliye Boyun Çizgisi Halter Elbise:

Kalp Yaka Askılı Elbise

Mükemmel bir kokteyl partisi kıyafeti olan bu çarpıcı kalp yakalı uzun askılı elbiseyi deneyin. İnce malzemeden yapılmış kırmızı elbise güzel akıyor ve son derece şık görünüyor. Bu elbisenin zarafetini beli saran hoş bir çizgi ile hissedebilirsiniz..

13. Örgü Kaplama Halter Elbise:

File Kaplama Halter Elbise

Bu kısa askılı elbise, ortasındaki güzel kemer ile göz alıcı hale getirilmiştir. File kaplama, günlük olmanın yanı sıra size zarif bir elbise sunduğu için ilgi çekicidir. Bu elbise gündelik geziler ve hatta bir gece partisi için giyilebilir..

14. Yarık Halter Elbise:

Yarık Halter Elbise

İşte seksi görünen yan yırtmaçlı güzel bir yular elbise. Yanlardaki uzun yırtmaç, uyluğu kolayca gösterir ve bu oldukça modadır. Güzel bir moda ifadesi olarak elbisenin gevşek üst kısmına sahip olabilirsiniz. Bu malzeme bir akşam veya kız partisi için mükemmeldir..

15. Düğme Halter Elbise:

Düğmeli Halter Elbise

Çarpıcı ve sansasyonel olan bu güçlü altın düğme askılı elbiseye göz atın. Elbise, figürü saran ve kısa olan altın malzemeden yapılmıştır. Öndeki düğmeler elbiseye güzel bir ektir. Elbisenin geniş askıları, aynı zamanda seksi ve yapılandırılmış görünmesini sağlar..

Halter yaka elbiseler, gardırobun olmazsa olmazı olarak kullanabileceğiniz oldukça moda bir ifadedir. Elbiseler kısa veya uzun olabilir ve basit bir pamuklu veya şık payetli olabilir. Bu tarz size modada bir avantaj sağlar. Boncuklu ve işlemeli elbiseler de tercih edebileceğiniz modellerden. Basit baskılı yular elbiseler gündelik giyim için mükemmeldir.