Uzun saç her zaman mutluluktur. Çeşitli şekillendirme yöntemleri ve beraberinde getirdiği zarafet göz önüne alındığında, hepimizin uzun saçlara ilgi duyması o geleneksel zamanlardan geliyor. Bu yüzden burada uzun saçlar için trend olan kabarık saç modelleri ile geliyoruz. Uzun saç kadının güzelliğini ifade eder. Ayrıca, ister geleneksel tarzda isterse modern bir tarzda olsun, bu arzuya göre şekillendirilebilir. Uzun saçlar için bu kolay topuzlar, birçok sosyal toplantı ve çevrenizde muhteşem ve şık görünmek için ihtiyacınız olan tek şey. Bu nedenle, hangi stillerin popülerlik kazandığını ve şu anda trend olduğunu bilmek için bu basit uzun saçlar makalesine devam edin. Bunlar, fazla sabır ve çaba gerektirmeyen, sizi sinirli ve şık gösterecek uzun saçlar için hızlı ve kolay topuzlar arasındadır..

Uzun Saçlar İçin Güzel Updos:

İşte uzun saçlar için en trend ve güzel updoslar. Bunlar arasında uzun saçlar için klasik topuzlar, uzun saçlar için profesyonel topuzlar ve ayrıca uzun saçlar için şık topuzlar bulunur..

1. Kırpılmış Topuz Kabarık Saç:

uzun saçlar için updosBu, uzun saçlar için en iyi kabarık saç stillerinden biridir, kırpılmış topuz yan topuzla ilgilidir, ancak çok önemli bir fark vardır. Kırpılmış topuz, zarif görünüme eklemek için yanlara bir dizi bukle eklenerek tercihinize göre özelleştirilebilir. Bu, zarif ve muhteşem olan uzun saçlar için yeni updoslar arasında. Sinirli olmak yerine basit ve şık bir şey arıyorsanız, uzun saçlar için bu modaya uygun kabarıklığı deneyin..

 • Denenecek En İyi Sezon: En iyi görünüm için bu stili yaz aylarında giyin.
 • İdeal Yaş Grubu: 20’li yaşların sonundaki kadınlar bu saç stiline çok yakışıyor.
 • Uygun Yüz Şekli: Oval bir yüze ve elmas yüze sahipseniz, bu sizin için en iyi stildir..
 • Mükemmel Kıyafet ve Durum: Kadınlar düğün partilerine katılmak için bu tarzda güzel uzun elbise giyebilirler..

2. Örgü Topuz Stili:

uzun saçlar için kolay updos

Örgülü topuz aynı zamanda sadece bir örgü yapmanızı gerektiren ve daha sonra bunu bir topuz haline getirmeniz gereken çok popüler bir uzun saç kabarıklığıdır. Diğerlerinden daha uzun bir süreç olmasına rağmen, örgülü topuz çok sosyaldir. Örgülü topuz, dünyanın her yerindeki gençler arasında çok popüler. Bu, uzun saçlar için trend olan düğün makyajları arasında. Bu eski tarz modern hisler istiyorsanız bunu deneyin..

 • Denenecek En İyi Sezon: Bu saç modelini denemek için her mevsim uygundur.
 • İdeal Yaş Grubu: Bu stili her yaş grubundan kadınla giyin.
 • Uygun Yüz Şekli: Yuvarlak ve kare yüzlü uzun saçlar için bu yan saç kabarıklığını deneyin.
 • Mükemmel Kıyafet ve Durum: Kadınlar bu örgülü updos’u uzun saçlar için uzun elbise ile düğün zamanlarında giyebilirler..

3. Saç için Düşük Asılı Kabarık:

uzun saçlar için kabarık saç modelleri

Düşük asılı topuz yine çok iyi bilinen bir uzun saç kabarıklığıdır ve aslında uzun saçlar için başka hiçbir kabarıklığın etkili bir şekilde çekilemeyeceği çok zarif bir his verir. Bu saç stilini herhangi bir kurumsal etkinlik için kullanırsanız, kesinlikle ilgi odağı olacaksınız ve en iyi yanı, saç modelinin tüm yüz yapılarını ve kıyafet kurallarını tamamlamasıdır. Bu, birçok durumda ilk izlenim ve zarif bir görünüm vermek için en iyi olan uzun saçlar için resmi bir kabarıktır..

 • Denenecek En İyi Sezon: Yaz bu stili denemek için mükemmel bir zaman.
 • İdeal Yaş Grubu: Bu stili 30’lu yaşlardaki kadınlar için sadece genç ve ışıltılı bir görünüm için kullanın..
 • Uygun Yüz Şekli: Yuvarlak ve oval yüz tipleri bu saç modelini denemek için mükemmel bir seçim..
 • Mükemmel Kıyafet ve Durum: Bu balo topuzlarını partiler için uzun saçlar için veya hatta ofis toplantıları için hoş bir uzun elbise ile resmi topuzlar olarak kullanabilirsiniz..

4. Uzun Saçlar İçin Özel Örgü Saç Kabarması:

uzun saçlar için basit updos

Bir saç stilini kişiselleştirmek, bir kadının sizinle saçınız arasında kurabileceği çok önemli bir bağdır. Kendiniz için doğru saç modelini bularak kendinizi daha iyi anlamaya başlarsınız ve bu yüzden doğru saç modelini ararken deneme yapmak her zaman en iyisidir. Uzun kıvırcık saçlar için bu updos, denemek için tamamen uygundur. Bunu, kaküllü uzun saçlar için updos olarak bile deneyebilirsiniz..

 • İdeal Yaş Grubu: 40 yaşın altındaysanız bu stili giyin.
 • Uygun Yüz Şekli: Tüm yüz şekli tipleri bu saç modeline uygundur..
 • Denenecek En İyi Sezon: Bu, yazları ve muson mevsiminde en iyi saç modeli olabilir..
 • Mükemmel Kıyafet ve Durum: Etek veya uzun elbiselerle süslü partilere gitmek istiyorsanız bu stili deneyin..

5. Kıvırcık Saçlar İçin Topuz Stili:

uzun saçlar için gündelik updos

Sadece basit bir topuz yapmak ihtiyacınız olan gereksinimleri karşılamıyorsa, sizin için harika bir yeni saç modeli sağlamak için her taraftan zarif bir şekilde düşen bir dizi bukle ile karıştırmayı deneyin. Bukleler, düşük asılı ve yan topuzu da tamamlar.

 • Denenecek En İyi Sezon: Bu stili dilediğiniz mevsimde dilediğiniz gibi giyin.
 • İdeal Yaş Grubu: 20’li yaşlarda olanlar bu saç stilini denemek için en iyisi.
 • Uygun Yüz Şekli: Oval ve kalpli ve ince yüz şekline sahip kadınlar bu tarz için en iyisidir..
 • Mükemmel Kıyafet ve Durum: Kadınlar düğün partilerine katılmak için bu tarzda güzel uzun elbise giyebilirler..

6. Uzun Saçlar İçin Zarif Örgü Kabarık:

uzun saçlar için saç topuzları

İşte uzun saçlar için en sevdiğimiz gündelik updoslarımız arasında. Klasik ve sade bir görünüm, çok abartılı olmayan ve yine de uzun kalın saçlar için kolay topuzlar arasında bir şey istiyorsanız, o zaman bu stilden başka ne var. Zeki, keskin ve şık görünen hızlı ve zahmetsiz bir görünüm istiyorsanız bu stili deneyin. Bu, moda dünyasında şu anda trend olan yeni ve benzersiz bir stildir..

 • Denenecek En İyi Sezon: Bu stili dilediğiniz mevsimde dilediğiniz gibi giyin.
 • İdeal Yaş Grubu: 20’li yaşlarda olanlar bu saç modelini denemek için çok uygun..
 • Uygun Yüz Şekli: Oval ve kalp şeklinde yüze sahip kadınlar bunu denemek için en uygun olanlardır..
 • Mükemmel Kıyafet ve Durum: İyi gündelik batı kıyafetleri, arkadaşlarla veya randevu geceleriyle dışarı çıkmak için bu tarzda gitmek iyidir.

7. Örgülü Tiara Görünümü:

uzun saçlar için hızlı updos

İşte genç ve trend olan örgülü görünümümüz. Uzun saçlar için bu parti kabarık saç modelleri çok moda ve sinirli görünüyor, ancak zor görünebilir. Pekala, size bunun uzun katlı saçlar için oldukça kolay bir updos olduğunu söylüyoruz. Bu şu anda tamamen moda ve çok sevimli ve güzel görünüyor. Bu kadınsı görünümü elde etmek zor değil. Adım adım uzun saçlar için bu updos, saçları taç bölgesinden örerek ve taç stili gibi yuvarlayarak oldukça kolay bir şekilde elde edilebilir..

 • Uygun Yüz Şekli: Her yüz şekli bu saç modeline çok yakışabilir.
 • İdeal Yaş Grubu: 20’li yaşlardaki kadınlar buraya diğerlerinden daha uygun.
 • Denenecek En İyi Sezon: En iyi görünüm için bu stili kışları ve musonları giyin.
 • Mükemmel Kıyafet ve Durum: Bu, şenliklerde ve kutlamalarda etnik ve geleneksel kıyafetlerle denemek için iyi bir şenlikli saç modeli..

8. Prenses Saç Kabarık Stili:

uzun saçlar için sevimli updos

Bu, uzun düz saçlar için başka bir kolay updos. Bu da bizi oldukça karmaşık bir stil ve trendle zirveye çıkarıyor. Bu kadınsı görünüyor ve bize prenses hissi veriyor. Hazırlanmayı, stil sahibi olmayı ve sihirli bir dönüşüm geçirmeyi seven kadınlar bu saç modelini deneyebilir. Süper sevimli ve modaya uygun, sinirli ve aynı zamanda çok etnik bir vintage görünüm. Şık gününüzü hissettirmek için deneyin.

 • İdeal Yaş Grubu: Sadece 20’li yaşlardaki kadınlar bu görünümde en iyi şekilde görünebilir.
 • Uygun Yüz Şekli: Herhangi bir yüz şekline sahip kadınlar bu saç modelini deneyebilir..
 • Denenecek En İyi Sezon: Yazlar ve musonlar denemek için mükemmel bir zamandır, ancak başka zamanlarda da denenebilirler..
 • Mükemmel Kıyafet ve Durum: Düğün resepsiyonu türündeki süslü etkinliklerde harika görünmek için bunu güzel uzun dökümlü elbise veya elbise ile giyin.

9. Büyük Yele Kabarıklığı:

uzun saçlar için kolay saç modelleri

Neredeyse her durum için mükemmel saç stiline sahip olarak içinizdeki canavarı serbest bırakın. Büyük yele zaman içinde popülaritesini artırıyor ve her yaştan bayan tarafından hem kurumsal partiler hem de sosyal etkinlikler için çok etkili bir şekilde kullanılıyor. Bu harika saç modelini kendinize süslerken, içinizdeki dişi aslan mutlaka kükreyecek. Bu, zarif ve şık görünümlü uzun saçlar için modern updoslar arasındadır ve bu kesinlikle sizi süper modern ve sinirli gösterecek..

 • Denenecek En İyi Sezon: Kışlar bu tarz üzerinde çalışmak için mükemmel bir mevsimdir..
 • İdeal Yaş Grubu: 20’li ve 30’lu yaşlardaki kadınlar sadece denemek için buraya sığacak en iyi yerlerdir..
 • Uygun Yüz Şekli: Bu saç modelini oval ve elmas yüz şekline sahip bayanlarda deneyin..
 • Mükemmel Kıyafet ve Durum: Profesyonel partilerde veya kokteyl partilerinde harika görünmek için bunu güzel midi boy elbise veya uzun elbise ile giyin.

Ek İpuçları:

Şimdi size uzun saçlar için bu kabarıkları en iyi nasıl koruyacağınızı anlatıyoruz.,

 1. Uzun saça bakmak oldukça şaşırtıcı ve muhteşemdir, ancak bakımı zordur. Bu nedenle, saçınızı düzenli olarak yıkadığınızdan, saçınızı beslediğinizden ve nemlendirdiğinizden emin olun.
 2. Şampuanı da fazla sürmeyin. Kuru saçlardan şikayetçiyseniz ve çok yıkamada sorun yaşıyorsanız saç kuru şampuan spreyi bile kullanabilirsiniz.
 3. Uzun saçlar için bu güzel updoslara daha fazla görünüm eklemek için saç aksesuarları ve taçlar ekleyin..
 4. Saçın ihtiyaç duyduğu tüm nemi ve beslenmeyi aldığından emin olmak için haftada bir veya iki kez yağ masajı önemlidir..

Uzun saçlar için kabarık saç modelleri hakkındaki bu kılavuz asla tükenmez. İşte bir göz atmak isteyebileceğiniz en trend görünümler. Bu stiller modaya uygun, göz alıcı ve sinirli görünümlerdir. Sade ama prenses ya da zarif hislere sahip olmayı seven kadınlar bu stilleri deneyebilir. Bunlar hem kolay görünümleri hem de cesur dönüştürülmüş görünümleri içerir. Etkinliklere ve tarzlara göre sevdiğiniz şeyleri kolayca alıp deneyebilirsiniz. Onları kesinlikle sevecek ve onlara da geri döneceksin..

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları:

S1. Uzun saç topuzlarının etkinlikler sırasında dağılmadan daha uzun süre kalması nasıl sağlanır??

Cevap: Saç modelleri, zarif ve sinirli göründükleri için şu anda moda. Bununla birlikte, uzun bir gün ve saatler süren olaylar sırasında zorluk, onları uzun süre saça yapıştırmaktır. Bu nedenle saç spreyi buradaki en iyi arkadaşınızdır, saçın bulaşmadığından emin olmak için şekillendirdikten sonra ve birkaç saat arasında püskürttüğünüzden emin olun..

S2. Uzun saçlar için dağınık topuz örgülü topuz kalp şeklinde yüzlü kadınlara yakışır mı??

Cevap: Dağınık Örgülü kabarık birkaç yüz tipine bakabilir ve sadece dağınık dalgalar yüz şekline göre değiştirilebilir. Böylece kalp şeklinde bir yüze sahip kadınlara bile bu tarzları rahatlıkla uygulayabilirsiniz..

S3. Uzun kıvırcık saçlı kadınlar prenses saç modeli stilinde iyi görünebilir mi??

Cevap: Evet, tamamen, bu kabarıklığı yaparken saça ne kadar iyi bakabileceğinize ve bakımını yapabileceğinize bağlı. Saçtaki elektriklenmeyi azaltmak için her şeyden önce düzenli saç bakım rutini uyguladığınızdan emin olun. Ayrıca, iyi şekillendirmeden önce serumu saça ekleyin. İyi görünmek için saçınıza iyi bir sprey ve nem yağı uyguladığınızdan emin olun..