Kabul etseniz de etmeseniz de, tatiller kutlamak ve istediğiniz şekilde giyinmek için yılın en iyi zamanıdır. Tatilini bulursan hiçbir engel bulamazsın; En sevdiğiniz butikten en sevdiğiniz seçimleri almaya başlayabilir ve gidebilirsiniz. Tatil elbiseleri için her zamanki gibi çok sayıda yeni gelenler ve koleksiyonlar var, sizin için olanı seçmek için heyecanlanacaksınız..

Resimlerle Bayanlar İçin En Son ve Modaya Uygun Tatil Elbise Tasarımları:

Gelin birlikte en iyi 9 tatil elbisesi modeline göz atalım..

1. Altın Payetler Tatil Elbisesi:

Altın Payetli Tatil Elbisesi

Böyle egzotik bir altın gölgeli tatil partisi elbisesi yelpazesi giyerek heyecanınızı yatıştırın. Elbisenin her tarafı altın pullarla süslenmiştir ve yarım kollu tiptedir. Kayık boynuna benzer yaka ile sıkı bir uyum sağlar..

2. Tam Kollu Siyah Tatil Elbisesi:

Tam Kollu Siyah Tatil Elbisesi

Bu, iç kısım olarak parlak siyah ışıltılı kumaşla şifon malzeme kullanan seksi tatil elbiselerinin klas bir koleksiyonudur. Kıyafetin üst kısmı tamamen uzun kollu bir desene odaklanan şeffaf şifon malzemeden yapılmıştır..

3. Sırtı Açık Tatil Elbisesi:

Sırtı Açık Tatil Elbisesi

Bu, çok renkli tatil kokteyl elbiselerinin ışıltılı sıcak bir koleksiyonudur. Her tarafı simli pullarla süslenmiş olup mini kolludur. Sıkı bir uyum ile fantastik ve büyüleyici bir elbise.

4. Büyük Beden Tatil Elbisesi:

Büyük Beden Tatil Elbisesi

Büyük beden bayanlar için normal kesimli bir tatil elbisesidir. Normal yuvarlak yakalı bordo rengindedir. Dantel dikişli resmi elbise ile kolsuz ve kısa tip kategorisidir..

5. Boğucu Kırmızı Sütun Kısa Tatil Elbisesi:

Boğucu Kırmızı Sütun Kısa Tatil Elbisesi

Sütun kısa tip kırmızı tatil elbisesi ile Sultry kırmızı gölgenin bu yepyeni gelişine kendinizi bırakın. Üzerine birkaç boncuk gömülü benzersiz tasarımı ile yuvarlak bir yakaya sahiptir. Düz şifon malzeme ile mini boy etek gibidir..

6. Uzun A Kesim Tatil Elbisesi:

Uzun A Kesim Tatil Elbisesi

İşte kadınlar için hem boyundan askılı hem de uzun elbise kombinasyonunun asırlık formülü. Bu, altın iplik işlemeli üstleri olan yular boyunlu resmi bir tatil elbisesidir. Aynı zamanda uzun düz siyah eteğinde açık bir yan yarığa sahiptir..

7. Kendinden Tasarlanmış Tatil Elbisesi:

Kendinden Tasarlanmış Tatil Elbisesi

Giydiğiniz kumaş konusunda seçici iseniz, işte tam size göre bir seçim. Kadınlar için kendi kendine tasarlanmış üç dördüncü kollu yeşil tatil elbisesi ile yumuşak bükülmüş malzeme kumaştır. Alt kısmında öne çıkan geniş küçük fırfırlar var..

8. Düz Dantel Aplikeli Tatil Elbisesi:

Dantel Aplikeli Sade Tatil Elbisesi

Siyah ve beyazın imza renk kombinasyonuna sahip olduğu için bu sizin özeliniz olmalı. Elbise, eteğin alt kısmında kontrast siyah dantel aplike ile tamamen saf beyaz renktedir. Bu, makyajınız için seçebileceğiniz harika renk seçenekleriyle her durum için mükemmeldir..

9. Straplez Bilek Boyu Tatil Elbisesi:

Straplez Bilek Boyu Tatil Elbisesi

A kesim prenses model kızların üstleri straplez tatil elbiseleridir. Bilek boyu tül eteği olan şeftali rengi bir elbisedir. Satenden yapılmıştır ve üst kısmı beyaz iplik işlemeli aplikler ile süslenmiştir..

Uygun durumlar için favori tatil elbiselerinizi seçmek size kalmış. Ancak yukarıdaki açıklamalara göz attıktan sonra seçiminizi yaptığınızda elbette doğru yolda olacaksınız. Tatil elbiseleri normal beden kesimden dar kesime kadar tercih edebileceğiniz göz kamaştırıcı serilerden. Boyundan bağlamalı, Bardot tipi, straplez üst ve sırtı açık çeşitleri de bulunmaktadır. Ve kollar için de bolca seçeneğiniz var..