Şemsiye veya brolly, daha önce durum böyle olmayan günümüzde yaygın olarak kullanılan bir öğedir. Daha önceleri sadece en yüksek rütbeli siviller bu tür renkli şemsiyeleri kullanıyordu ve o zaman bile yağmurdan korunma amaçlı değildi. Bu turuncu şemsiyelerin temel amacı bir kişiyi yağmurdan korumaktır ancak günümüzde her nesil için bir stil ifadesi haline gelmiştir. Turuncu sadece şemsiyeyi ifade eden bir renktir ve daha da güzel görünmesini sağlar..

Sevimli Turuncu Şemsiyeler:

Size kesinlikle ilham veren bazı güzel turuncu şemsiye tasarımlarına göz atalım..

1. İnanılmaz Baskılı Turuncu Şemsiyeler:

İnanılmaz Baskılı Turuncu Şemsiyeler

Bu tür baskılı turuncu şemsiyeleri görmek çok güzel ve aynı zamanda sahip olan kişiye çok iyi bir izlenim veriyor. Burada gösterilen çok rahatlatıcı bir renge sahip ve tarzını sergilemek isteyenler için mükemmel..

2. Güzel Tasarımcı Turuncu Veranda Şemsiyeleri:

Güzel Tasarımcı Turuncu Veranda Şemsiyeleri

Bir tasarımcıyla kendinizi şımartmak istiyorsanız, kırmızı gül baskılı ve dışı turuncu astarlı bu turuncu veranda şemsiyesini seveceksiniz. Çok havalı bir görünüm verir ve ayrıca yağmurdan korunmak için birincil işini yapar ve ayrıca gölge verir..

3. Basit Günlük Turuncu Şemsiyeler:

Basit Günlük Turuncu Şemsiyeler

Adından da anlaşılacağı gibi, bu sıradan turuncu şemsiyeler oldukça basit ve modaya uygun. Basit turuncu baskı, kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlar, ancak çok fazla değil. Bunlar, fazla zamanı olmayan ve her zaman acelesi olanlar için en iyisidir..

4. Düğün İşlemeli Turuncu Şemsiyeler:

Düğün İşlemeli Turuncu Şemsiyeler

Adı yine her şeyi söylüyor, eğer biri daha önce bir düğüne gitmişse, özellikle bir Hint düğününe gitmişse, bu güzel şemsiyeleri fark etmiş olabilir. Asıl amaçları farklı olsa da, sadece güzelleştirme amaçlı yağmurdan korunmak değil, görünüşleri, tamamen harikalar..

5. Erkek Uzun Saplı Turuncu Şemsiye:

Erkek Uzun Saplı Turuncu Şemsiye

Uzun saplı turuncu şemsiyeler, uzun boylu herkes için oldukça kullanışlıdır. Tarzın anlamı, üzerinize rahat oturması ve rüzgarla iyi mücadele etmesi ve aynı zamanda sizi kuru tutmasıdır. Kauçuk kanca tutacağı sessiz ve iyi bir tutuşa sahiptir ve düğme tutamaçlarından daha iyidir.

6. Erkeklerin Turuncu ve Siyah Şemsiyeleri:

Erkek Turuncu ve Siyah Şemsiye

Turuncu ve siyah şemsiyeler çok klasik ve korkak bir görünüme sahiptir, bu da onu diğer turuncu şemsiyeler arasında daha da büyüleyici kılmaktadır. Siyah ve turuncunun basit renk kombinasyonu, onlara sahip olan herkese çok iyi görünür..

7. Renkli Uzun Çubuk Turuncu Şemsiye:

Renkli Uzun Çubuk Turuncu Şemsiye

Bu tür uzun çubuk renkli şemsiyeler çok amaçlı işlere hizmet eder, bizi sadece yağmurdan korumakla kalmaz, uzun çubukları nedeniyle dükkanları süslemek için kullanılabilir ve ayrıca güneşten korunma ve yeterli gölgeyi sağlayabilir..

8. Erkekler Golf Turuncu Şemsiyeleri:

Erkekler Golf Turuncu Şemsiyeler

Bu turuncu golf şemsiyeleri, sadece golf için değil, spor aktiviteleri içindir. Temelde bir outdoor sporu olan ve güneşten korunmaya ihtiyaç duyan golfte özel olarak kullanılırlar. Görünüm açısından çok klasik ve güzel görünüyorlar. Temel amaçları güneşten gölge vermektir..

9. Süper Plaj Turuncu Şemsiye:

Süper Plaj Turuncu Şemsiye

Bu turuncu plaj şemsiyeleri, bir plaj partisinde bir araya gelmek için mükemmeldir. Görünüm açısından oldukça basit oldukları için her yerde kullanılabilirler ve genellikle plajlarda oluşan bronzlaşmadan korurlar..

Şemsiyeler yağmur mevsiminde sahip olunması gereken en önemli araçtır, kullanılan renk turuncu olabilir, sadece bir renktir ve gerçekten çok ilginç bir görünüm verir. Ayrıca şemsiyenin asıl amacının insanı yağmurdan korumak ve gölge vermek olduğu her zaman hatırlanmalıdır ve oldukça faydalıdır ve kendine göre faydaları vardır..