Çin şemsiyeleri, benzersiz tasarımları ve yapıları nedeniyle dünya çapında beğenilmektedir. Kalabalığın arasından sıyrılıyorlar ve size vintage tarzı bir ifade veriyorlar. Çin şemsiyelerinin neden bu yağmurlu mevsimi kullanmak için en iyisi olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.

Resimlerle Düğün için Geleneksel ve Havalı Çin Tarzı Şemsiye:

İşte her durum için en iyi Çin şemsiye tasarımları.

1. Pembe Çin Şemsiyesi:

Pembe Çin Şemsiyesi

Bu pembe Çin şemsiyesi jüt kumaştan yapılmıştır ve yaz mevsiminde taşımak için en iyisidir. Jüt kumaş yağmur suyunu ememeyeceği için yağmurda kullanılamaz. Gündüz bir işleve götürülebilir ve görünümünüzü geliştirmek için kıyafetinizle de eşleştirilebilir..

2. Asya Japon Şemsiyesi:

asya japonca şemsiye

Bu bir Çin şemsiyesi 22 inçtir ve ipekten yapılmıştır. Hem yağmurlu hem de yaz mevsiminde kullanılabilir. Asya’nın diğer bölgelerinde bu şemsiye kışın sizi kar yağışından kurtarmak için de kullanılabilir. Çok hızlı kurur ve birden çok kez kullanılabilir.

3. Yeşil Çin Şemsiyesi:

Yeşil Çin Şemsiyesi

Bu Çin güneş şemsiyesi, hem stil hem de güneşten korunma arayan insanlar için bir zorunluluktur. Yaz mevsiminde yoğun bir şekilde kullanılabilir. Bu serin açık yeşil renk, gözleri yatıştırır ve aynı zamanda hoştur..

4. Beyaz Çin Şemsiyesi:

Beyaz Çin Şemsiyesi

Bu Çin düğün şemsiyesi, düğün kıyafetlerine uygun bir aksesuar arayanlar için mutlaka satın alınmalıdır. Çiçek işlemeli bu beyaz şemsiye, tüm Çin şemsiyeleri arasında en zarif olanıdır. Ayrıca sizi güneşten korumak için düzenli kullanım için başka şekilde de kullanılabilir..

5. El Yapımı Çin Şemsiyesi:

El Yapımı Çin Şemsiyesi

Bu el yapımı kırmızı Çin şemsiyesi, özgünlük ve benzersiz tasarım arayanlar için bir zorunluluktur. Güçlü ve dayanıklıdır, hem yaz hem de kış mevsiminde kullanılabilir. Diğer çeşitli renklerde gelir, ancak en çok kırmızı tercih edilir. Kolay kurur ve tekrar tekrar kullanılabilir.

6. Sarı Çin Şemsiyesi:

Sarı Çin Şemsiyesi

Bu geleneksel Çin şemsiyesi piyasada kolay bulunamadığı için nadir bulunan bir parçadır. Onu benzersiz kılan, geleneksel Çin tasarımı ve yapısıdır. Hem yaz mevsiminde hem de yağışlı mevsimde kullanılabilir, sağlam ve dayanıklıdır. Herkesin ihtiyacına ve tarzına uyacak şekilde farklı renklerde gelir.

7. Su geçirmez Çin Şemsiyesi:

Su geçirmez Çin Şemsiyesi

Bu Çin tarzı şemsiye su geçirmezdir ve özellikle yağmur mevsimi için üretilmiştir. Hafif olduğu için yağmurda rahatlıkla taşınabilir. Üzerinde zarif bir görünüm veren bazı güzel tasarım baskıları var..

8. Mavi Çiçekli Çin Şemsiyesi:

Mavi Çiçekli Çin Şemsiyesi

Bu Çin kağıt şemsiyesi, bir işlev için aksesuar olarak kullanılabileceği ve ayrıca sizi güneş ışığından koruyacağı için sahip olunması gereken zarif bir parçadır. Kağıttan yapıldığı için kırılgan olmasına rağmen, iyi kullanıldığında dayanıklı hale gelebilir. İhtiyacınıza göre farklı boyut ve renklerde mevcuttur.

9. Yağlı Kağıt Çin Şemsiyesi:

Yağlı Kağıt Çin Şemsiyesi

Bu Çin şemsiyesi çok amaçlıdır. Yağlı kağıttan yapıldığı için suya dayanıklıdır; ancak kavurucu güneş ışığında kullanılamaz. Her tarafı çiçek desenleri ve şemsiyeyi desteklemek için ahşap bir kulp ile kaplıdır. Hafif ve taşıması kolay olduğu için her yaş grubundan insan tarafından kullanılabilir..

Çin şemsiyeleri belki de Çin’de icat edilmiştir. Ancak günümüzde tüm dünyada moda aksesuarı olarak kullanılmaktadır. Çeşitli boyut ve renklerde mevcutturlar ve birden fazla durumda kullanılabilirler. Güzel ve zarifler ve sizi kalabalıktan ayırabilirler..