Bazı insanlar bu bahçe şemsiyelerini tutkuları olarak tutar ve çoğu, aileleri ve arkadaşları ile keyfini çıkarmanın faydalarını ve lüksünü elde etmek için bahçelerinde bir şemsiyeye sahiptir. Bu bahçe şemsiyelerinin büyük tasarımlarda üretilip modellendiği için çeşitleri vardır. Ayrıca özelleştirilebilir ve kişinin arzusu için yapılabilirler. Bahçe şemsiyeleri de farklı renk ve şekillerde mevcuttur..

En İyi Bahçe Şemsiyeleri:

İşte en iyi 9 Bahçe Şemsiyesinin eksantrik modellerinden bazıları,

1. Büyük Konsol Bahçe Şemsiyeleri:

Büyük Konsol Bahçe Şemsiyeleri

Bu, Toscana’nın modelinde, havalandırmaya izin veren iki katmanlı bir gölgelikli kare bir bahçe şemsiyesidir. Direk, kanopinin ve ağır kirişlerin toplam ağırlığına dayanacak sağlam metal bileşenler kullanılarak yapılmıştır. Sabit yükseklikteki konsol, kanopinin açılmasını sağlar ve ayrıca tek vinç işletim sistemi ile ayarlanabilir..

2. Bahçe Şemsiyeli Veranda Masa Takımı:

Bahçe Şemsiyeli Veranda Masa Takımı

Bahçe şemsiyesi ile veranda masası ve sandalyeleri olan şimdiye kadarki en iyi dış mekan mobilya koleksiyonudur. Masa ve sandalyeler hasır ve tik ağacından yapılmıştır. Çerçeveler ve nervürler alüminyum ve dövme demirden yapılmıştır. Bakımı kolaydır ve yoğun bir günün ardından bu bahçe masa şemsiyesi açık havada otururken harika zaman geçirirsiniz..

3. Sekizgen Konsol Bahçe Şemsiyesi:

Sekizgen Konsol Bahçe Şemsiyeleri

Bu güneş bahçe şemsiyesi ile aileniz ve arkadaşlarınızla harika bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bu çeşitler sizi hem yemek yemeye hem de derin oturma deneyimlerine davet ediyor. Güneşin sert ışınlarından bol miktarda gölge ve koruma sağlayan 13 fit kanopiye sahiptir..

4. Küçük Veranda Bahçe Şemsiyeleri:

Küçük Veranda Bahçe Şemsiyeleri

Bu küçük bahçe şemsiyesi seti, Wall-Mart gölgeli veranda iç mekan temasına dayanmaktadır. Kanopiye uyumlu koltukları ile son derece etkileyicidir. Masanın üzerine gömülü metal direğe sahiptir. Masa takımının tamamı bambudan yapılmıştır..

5. Çizgili Desenli Bahçe Şemsiyeleri:

Çizgili Desenli Bahçe Şemsiyeleri

Çizgili desenli bu çekici beyaz ve siyah bahçe şemsiyesinin güzelliğini keşfedin. Altıgen şekilli polyester kanopi kullanılarak yapılır. Dayanıklı metal direk ve ayrıca istediğimiz yerde tutmamıza yardımcı olan metal stand ile birlikte gelir..

6. Ayarlanabilir Şaftlı Bahçe Şemsiyeleri:

Ayarlanabilir Şaftlı Bahçe Şemsiyeleri

İşte dış mekan bahçe şemsiyeleri serisindeki yeni buluş. Masa ve sandalyelerin tek parça olarak bazı metal çubuklarla birleştirilmiş olarak tamamen fiber kalıp olduğunu görebilirsiniz. Kanopi, 40 inç çapında mavi ve beyaz tonlarındadır. Düz tutmak ve tutmak için kum dolu bir taşıma çantası standı ile birlikte gelirler..

7. Textilene Kumaş Bahçe Şemsiyeleri:

Textilene Kumaş Bahçe Şemsiyeleri

Bu şemsiyeler, yaklaşık %80 güneş koruması sağlayan kaplamalı ağlı bir tekstil kumaş kullanılarak yapılmıştır. Bahçe için bu güneş şemsiyeleri, krank kaldırma mekanizması adı verilen teknoloji kullanılarak yapılır. Kanopi, ağır metal direk tarafından desteklenir.

8. Bej Renkli Canopy Bahçe Şemsiyeleri:

Bej Renkli Canopy Bahçe Şemsiyeleri

350 Denye polyester kumaştan üretilmiştir ve tentesi fısıltı bej rengindedir. Bu büyük bahçe şemsiyesi, güneşin UV ışınlarına karşı koruma için işlenmiştir. Ayrıca yangına ve suya dayanıklı olma özelliği de vardır..

9. Muz Modeli Bahçe Şemsiyesi:

Muz Model Bahçe Şemsiyeleri

Bu büyük bahçe şemsiyesi 8 fit yüksekliğe kadar durabilir ve kumaşı polyester ve naylon malzemelerden yapılmıştır. Muz tasarımı olarak adlandırılan modelin metal direği MS toz boyalıdır. Bu bahçe veranda şemsiyesinin kanopisi 8.5 inç çapındadır..

Bu tür şemsiyeler temel olarak küçük ve büyük veranda şemsiyeleri olmak üzere iki farklı kategoride sınıflandırılmaktadır. Bazıları veranda masası seti, bazıları ise geniş ve büyük veranda büyüklüğünde gölgelikleriyle birlikte gelir. Kanopiler farklı malzeme ve modeller kullanılarak seçildiğinden her birinin kendine has özellikleri vardır. Kanopilerde kare, daire, altıgen ve sekizgen şekiller bulunmaktadır. Direk, çerçeve pervazları ve kanopiler için seçilen malzemeler de şemsiyelerin ömrü için hayati önem taşımaktadır..