Etekler, sonsuza kadar bir kadının gardırobunun bir parçası olmuştur. Kadınlar için ilk giyim tarzıydı ve o zamandan beri moda trendlerine uyum sağlayarak hayatta kaldı. Flared etekler çok popüler olmayabilir, ancak görünümünüzü mükemmel bir şekilde değiştirebilirler. Bu etekler, özellikle nasıl giyileceğini biliyorsanız, hoş ve şık bir görünüm sağlar..

Kızlar için Farklı Kloş Etek Türleri:

Piyasada birçok farklı kloş etek modeli mevcuttur. Bugün, süper muhteşem görünmeniz için birkaç öneriyle birlikte en iyi 9 çeşit kloş etek kıyafetini listeleyeceğiz..

1. Düz Flared Etek:

düz kloş etek

Düz kloş etekler, tek bir renk tonuna sahip eteklerdir. Bu etekler çok mütevazı görünüyor ve herhangi bir üst ile eşleştirilebilir. Bu eteklerin uzunluğunu deneyebilirsiniz. Kısa kloş etekler çarpıcı bir parti görünümü sağlarken, tam etekler romantik akşamlarınızı daha da büyülü hale getirecek.

2. Çiçek Desenli Flared Etek:

çiçek desenli-kloş etek

Flare etek modelleri söz konusu olduğunda çiçekli etekler hem şık hem de romantiktir. Çiçekli eteklerin kısa ve uzun boyları mevcuttur. Çiçek işlemeli etekler, günümüz kadınları arasında büyük bir öfke. Bu çiçek desenli kloş eteği giymenin bir avantajı; herhangi bir şık üst ile kolayca kombinleyebilirsiniz.

3. Deri Kloş Etek:

deri kloş etek

Deri kloş etekler yıl boyunca giymek için mükemmeldir. Komple kıyafetinize farklı bir keskinlik sağlarlar. Botlar ve topuklu ayakkabılar bu eteklerin hakkını vererek birini seçmeyi kolaylaştırıyor. Hava çok soğuksa bunların altına tercihen tayt veya tayt giyebilirsiniz..

4. Tam Boy Flared Etek:

tam boy kloş etek

Tam boy kloş etekler, bir kutlama akşamı veya bir aile etkinliği için mükemmel seçimdir. Görünümünüzün zarafetine katkıda bulunurlar ve muhteşem görünmenizi sağlarlar. Bunlar uyumlu mücevherlerle takıldığında milyon dolarlık bir fotoğrafa dönüşebilir..

5. Tam Boy Flared Kalem Etek:

tam boy alevlendi kalem etek

Herhangi bir kurumsal etkinlik için giymek için mükemmel bir seçenektir. Kalem etek belden eteğin yarısına kadar incelir. Eteğin alt yarısı kloştur. Bu ona çok resmi bir görünüm verir. Topuklu ayakkabılar, tüm kıyafeti tamamlamak için mükemmel ayakkabılar olacaktır..

6. Trompet Tarzı Kloş Etek:

trompet-tarzı-kloş etek

Trompet tarzı kloş midi etek, gömme bir gövdeye ve kloş bir tabana sahiptir. Bu, daha ince bir bel yanılsaması yaratma eğilimindedir. Kemer takmak bu görünümü daha da tamamlayabilir. Bu eteği biraz daha uzun bir üstle eşleştirmek, kıvrımlı iseniz istenmeyen yağları gizlemeye yardımcı olabilir..

7. Desenli Kloş Etek:

Kloş Etekler

Desenli kloş etekler, günümüzün moda tutkunları arasında büyük bir hit. Bu etekler her durum için giyilebilir. Kıyafetinize çok şık bir görünüm katıyorlar. Mükemmel görünümü elde etmek için bir Hırka ile eşleştirilebilir..

8. Siyah Flared Etek:

siyah kloş etek

Siyah kloş etekler çok popüler. Bu etekler farklı uzunluklarda giyilebilir. Renk, görünümünüze çok çarpıcı bir hava verir. Uyumlu aksesuarlar sadece kıyafetin güzelliğine katkıda bulunur.

9. Beyaz Kloş Etek:

beyaz kloş etek

Beyaz renk, kullanıcının kıyafetine çok dingin ve sakin bir hava verir. Görsel çekiciliği artırmak için herhangi bir üst kontrast renkle eşleştirilebilir. Mükemmel görünümü elde etmek için eteğin uzunluğunu da deneyebilirsiniz..

Etekler kadınlar için vazgeçilmez bir giyim seçeneğidir. Kıyafetlerine çok fazla ağırlık eklemeden zarif görünmeye yardımcı olurlar. Bu etekler, görünümünüzü tamamen başka bir seviyeye yükseltebilir. Mükemmel etek görünümü için uyumlu aksesuarlar giyin.