Etek, bacakların tüm kısımlarını kaplayan, kalçadan veya belden sarkan koni şeklindeki giyside bir tüp olarak tanımlanır. Etek batı dünyasının giysisinin altına girer. Genellikle batı dünyasındaki kadınlar tarafından giyilir. İrlanda ve İskoçya’da geleneksel erkek giysileri olarak izzar, kilt gibi Müslüman kültürlerde giyilir. Etekler de farklı tiptedir.

Etekler genellikle tek parça malzemeden yapılır. Bu etekler bele veya kalçaya takılacaktır. Bunlar dart, gore, paneller ve pileler gibi tasarımlarda tanıtılmaktadır. Moda dünyasında birbirinden farklı etek modelleri bulunmaktadır. Bazı temel etek türleri, A-line etek, çan etek, daire etek, tam etek, pileli etek, kısa etek ve düz etek, diğer terimlerle kalem etek olarak adlandırılır..

Moda dünyasında balerin, süpürge sapı, balon, kargo, kabarık etek, dirndl, kot, hobble, deri, kaniş, puffball, rah-rah, patenci, T-etek, katmanlı, kır, pantolon gibi farklı etek modelleri görülmektedir. , scooter, yuvarlak sarma, mini ve maksi etekler vb..

Etekler ilk olarak MÖ 3900’de Ermenistan’da keşfedildi. Etekler birçok kültürden kadın ve erkekler tarafından giyilmiştir. Güney Asya, Güneydoğu Asya, İskoçya ve İrlanda gibi ülkelerde görüldü. Pantolon ve pantolonlar var olmaya başlayınca, etekler erkekler için daha az kullanılır hale geldi. Etekler birçok renkte olacaktır. Bunlar arasında siyah renkte olacak olan etek görünüm olarak çok asil olacaktır. Markalı siyah eteklerden bazıları aşağıda bir bakış için gösterilmiştir..

1. Morgan Giyim:

siyah etekler

Gençlerden orta yaşlara kadar olan kızlar, Morgan Giyim modasına bayılacaklar. Fransız ülkesine ait Marka Firmadır. Etekler, slim fit olarak sunulan düz bel bandına sahiptir. Kumaş çok yumuşak ve kumaşlar birçok stilde mevcuttur.

2. Üstün Giyim:

kadınlar için siyah etekler 2

Supreme giyim New York’ta doğmuş bir markadır. Nisan 1994’te kuruldu. Dünyanın bazı önemli yerlerinde mağazaları var. Bir hazır giyim sektörüdür. Kullanılan kumaşlar çoğunlukla mevsimlere göre.

3. ıslık:

kadınlar için siyah etekler 3

Whistles 1976 yılında İngiltere’de kurulmuş bir giyim markasıdır. Farklı giyim tarzlarına sahiptir. Etek yapımında kullanılan kumaşlar pamuk, naylon ve viskondur. Kadınlar için uygun olan daha uzun boylarda ıslık stilleri mevcuttur.

4. Boohoo:

kadınlar için siyah etekler 4

Boohoo, Manchester City’den. Uluslararası alanda en hızlı büyüyen modaya sahiptir. Boohoo’da kullanılan kumaşlar Viskon, elastan, polyesterdir. Boohoo etekleri makinede yıkanabilir.

5. Aurora Modası:

kadınlar için siyah etekler 5

Aurora modası, moda perakende giyim giyimidir. İzlanda ve Birleşik Krallık’ta merkezi vardır. 2009 yılında kuruldu. Kumaşlar çok esnek olacak. Bu bezler çok trend ve moda olacak.

6. Mozaik Modası:

kadınlar için siyah etekler 6

Moda Perakende Şirketidir. Uluslararası olarak servis edilmektedir. 2003 yılında kuruldu. Etekler çok trend ve moda olacak. Bele göre ayarlanabilen tüm bedenleri mevcuttur. Bu modalar vaha mağazalarında mevcuttur. Vaha mağazalarında tüm kaliteli kumaşlar mevcuttur. Bunlar çok esnek olacak.

7. Lola Mayıs:

kadınlar için siyah etekler 7

Moda kelimesinde bir çok markanın giyimi görüldü. Bunlardan biri Lola may. Çeşitli tarzlarda etekleri vardır. Etekler pamuk, viskon ve polyester vb. kumaşlardan yapılır. Bu şirketin moda dünyasında birden fazla etek stili vardır..

8. Lipiler:

kadınlar için siyah etekler 8

Lipys dünyada markalaşmış bir şirkettir. Etek yapımında kullanılan malzeme jarsedir. Bu marka boyutuna göre çalışır. Kadınlar için en uygun olanıdır. Tüm bel ölçülerinde mevcuttur.

9. Koovlar:

kadınlar için siyah etekler 9

Koovs koleksiyonları Londra’da tasarlanmıştır. Düz renk stili ve beli lastikli pamuklu likradan yapılmıştır. Bu eteğe uygun vücut.