Etekler tüm durumlar için en rahat kıyafettir. Partiler ve akşam kutlamaları söz konusu olduğunda Sequins’in çok özel bir yeri vardır. Payetler, en zarif ve lüks görünümü veren ışıltılı parlak kumaştır. Payet malzemeden üretilmiştir ve en çekici renk ve ebatlarda mevcuttur. Daha çok diz boyu eteklerde tercih edilirler. Her türlü bluz veya tunik ile giyilebilirler. Pullar, mükemmel bir fiziğe ve dar uzun belli kadınlara daha çok yakışıyor. Daha dolgun görünmelerine neden olduğu için büyük belli bayanlar için uygun değildir..

Pullu Etekler

Kadınlar İçin En İyi ve Basit Pullu Etekler:

Pullu Etekler her mevsim için en çok tercih edilenlerdir. Pullu etekler, onu mükemmel bir kıyafet haline getirmek için pullu üstlerle birleştirilebilir. İşte seçiminiz için seçilmiş bazı payetli etekler.

1. Kadınlar için Uzun Pullu Etekler:

Pullu Etekler

Uzun payet etekler bilek boyundadır ve partilerde giyilebilir. Bu etek şık bir görünüm verir ve beli dar olduğu için kadını kıvrımlı gösterir. Yürümeyi kolaylaştırmak için bir tarafta dizden ayak bileğine kadar yarıklar var.

2. Bayan Kalem Pullu Etekler:

Kalem Pullu etekler

Adından da anlaşılacağı gibi, kalem pullu etekler belde daha geniş ve dizde daha dardır. Bunlar çoğunlukla diz boyunda ve daha kıvrımlı görünüyorlar. Hareketin kıyafetlerle sınırlandırılamadığı kulüp partilerinde daha çok tercih edilirler..

3. Bayanlar için Pullu Midi Etekler:

Payetli midi etekler

Pullu midi etekler, kenarlarında birkaç fırfır bulunan normal midi eteklere benzer. Bu midi etekler, pullu bir elbise yapmak için pullu üstlerle birleştirilebilir. Bunlar çoğunlukla kolej kızları tarafından partiler için tercih edilir. Fırfırlar veya uç kısım, hoş bir görünüm ve serbest hareket sağlar.

4. Pullu Mini Bayan Etek:

payetli mini etek

Pullu mini etekler diz hizasının üzerindedir ve genellikle yeleklerle uyumludur. Payetli mini etekler, bacaklarını seksi ve şık bir şekilde ortaya çıkardıkları için bazı ünlülerin favori kıyafetidir. Bunlar en çok mükemmel bacakları ve uylukları olan kızlar için uygundur..

5. Pullu Maxi Bayan Etek:

Pullu Maxi etek

Adından da anlaşılacağı gibi pullu maksi etekler maksimum uzunluktadır. Midi ve kalem eteklerin aksine bunlar serbest hareket sağlar ve kenarlarda daha fazla toplanma olur. Bunlar, dizine kadar dar ve sonra daha geniş oldukları için denizkızı eteklerine benzerler..

6. Tersinir Payet Etekler:

Ters çevrilebilir Pullu etekler

En trend etekler, ters çevrilebilir siyah pullu eteklerdir. Etek iki renkli payetlerle yapılmıştır ve bir yöne doğru hareket ettirildiğinde bir renk verir ve diğerine doğru hareket ettirildiğinde renk değişir. Bu etekler yıpranmış bir görünüm vermek için özelleştirilebilir.

7. Bayan Yuvarlak Payet Etekler:

Dairesel Pullu etekler

Yuvarlak payetli Kısa etekler genellikle patenciler ve dansçılar tarafından kullanılır. Bunlar daha fazla büzgü yapmak ve kabarık bir görünüm vermek için dairesel kumaştan yapılmıştır. En sık kullanılanlar altın pullu etekler ve kırmızı pullu eteklerdir..

8. Kızlar için Payet Etekleri Sarın:

Pullu etekleri sarın

Wrap pullu etekler, şal eteklere benzer. Ama elbisenin sonu pul payet lale çiçeğini andırıyor. Bunlar diz uzunluğundan ayak bileği uzunluğuna kadar farklı boyutlarda mevcuttur. Bazen kumaş sarılmış bir görünüm vermek için birbirine dikilir. Gümüş pullu etekler daha çok tercih ediliyor.

9. Kadınların Renkli Payet Etekleri:

Renkli Pullu etekler

En trend olan türler renkli payetler. Bunlar, izleyicinin gözlerinin konumuna göre renk farklılaşacak şekilde yapılır. Bu etekleri yapmak için kontrast renkli payetler karıştırılır. En yaygın kullanılanları mavi pullu eteklerdir..

Eskiden ışıltılı bir görünüm vermek için kullanılan payetler, moda dünyasının en sevilen malzemesi haline geldi. Partiler ve akşam etkinlikleri söz konusu olduğunda, kadınlar insanları cezbettikleri için genellikle payetleri tercih ederler..