Herhangi bir kadın gardırobunun temeli olarak kabul edilen tam etek, giydiğiniz herhangi bir kıyafete çok yönlülük katar. Belinizden sarkan ve vücudunuzun alt kısımlarını kaplayan uzun bir etek birçok farklı tip ve tarza sahip olabilir. Etkinliğin bağlamına bağlı olarak size en uygun stili seçebilirsiniz..

Etekler haftanın çoğu günü giyilebilir ve üst giysi ile sonsuz şekillerde karıştırılıp kombinlenebilir. Kusursuz klas veya kendinden geçmiş bir şekilde korkak olmayı seçebilirsiniz; tek sınırlama yaratıcı fikirlerinizin kapsamıdır.

Basit ve Sevimli Bayan Tam Etekler:

Liste başında, aklınıza gelebilecek hemen hemen her duruma uygun 9 çeşit tam etek tartışılıyor..

1. Stil A-Line Tam Etekler:

tam etekler

A harfinin seksiliğini taklit ederek; bu tür uzun etekler bel bölgesine iyi oturur ve aşağı doğru biraz daha rahattır. Bu tür uzun tam boy etekler, kalçanızı ve harika figürünüzü tamamlamak için en iyi tiptir. Mükemmel bir şekilde giyildiğinde, bu uzun etek herhangi bir gündelik veya yarı resmi etkinliği sallayabilir.

2. Deniz Kızı Tipi Tam Etekler:

Deniz kızı tipi tam etekler

Adından da anlaşılacağı gibi, etek güzel denizkızı kuyruğunu taklit ediyor. Tam etekli elbise, belden dizlere kadar iyi oturur ve dizlerden alevlere kadar patlar ve uyumu büyük ölçüde genişletir. Güzel bir gündelik etek, eklenen bazı katmanlarla güzelliğine daha fazlasını ekleyin.

3. Maksi Etekler:

Maksi etekler

Rahat giyinmenin nihai örneği olan ayak bileği uzun maxi etek, kışlar ve sonbaharlar için en iyi seçimdir. Sadece uzunluğu aklınızda bulundurun, böylece şık adımlarınızı engellemez ve diğer her şey kendi başına sıralanır. Maksi tarzda tam beyaz bir etekle spor yapın ve herhangi bir yaz partisi sizi memnuniyetle karşılayacaktır..

4. Pileli Tam Etekler:

Pileli tam etekler

Eteğin tepesinden çıkan kıvrımların görkemli güzelliği, her durumda kendinizi özel hissetmenizi sağlayabilir. Uzun eteğin görünümü her türlü figürü tamamlar ve eklenen bazı parıltılarla daha güzel hale getirilebilir..

5. Tam Kot Etekler:

Tam Kot etekler

Kot ve jeanlere olan sevginiz de jean uzun eteği şık gardırobunuzun bir parçası haline getirebilir ve haklı olarak da öyle. Eteğin özü aynı zamanda nedensel ve şehvetlidir. Zaten moda olan etek, üzerine eklenen bazı cepler, yırtmaçlar veya yamalar ile daha da çekici hale getirilebilir..

6. Süpürge Tam Etekler:

Süpürgelik dolu etekler

Bir başka güzel nedensel giyim, ayak bileği uzunluğundaki buruşuk etek eğlenceli bir giyimdir. Alt giyimin süper kırışık görünümü, zarif bir tam etek deseni ile birleştirmeyi seçtiğiniz herhangi bir üst giyimi tamamen vurgulayabilir..

7. Flared Tam Etekler:

Flared tam Etekler

A-line eteklerin mükemmel bir versiyonu olan kloş etekler çoğu vücut tipine uygundur. Etekler genellikle A-line eteklere kıyasla alt kısımda daha geniştir. Eklenen fazladan parlama miktarı elbiseye asil bir hava verir.

8. Kalem Dolu Etekler:

Kalem dolu Etekler

Genellikle diz altına kadar uzanan bu tür etekler, zayıf figürler için en iyi seçimdir. Vücudu saran etek, streç kumaşlarda gelir ve bazen uzunluk baldırın ortasına kadar ulaşır. Bir kurşun kalem siyahı tam etek, herhangi bir resmi veya gündelik etkinlik için eşit derecede modadır..

9. Tam Çingene Etekleri:

Tam Çingene Etekleri

Eteğe eklenen katmanlar ve serbest akış yaklaşımı, bu tür tam uzun etekleri birçok nedensel olay için tercih edilen bir kıyafet haline getiriyor. Gezgin doğası ve canlı baskılar ve renkler eteği daha da özel kılıyor.

Kadınların tam etekleri, gardıroplarının o kadar önemli bir parçası ki, herhangi bir donuk görünümü canlı ve taze bir stile dönüştürebilir. Resmi bir etkinlik için tam siyah bir etek giyin veya herhangi bir nedensel etkinlik için pop renkleri serbest bırakın, hepsinde harika görünmeniz garantilidir..