Eteğin uzunluğu her zaman sürekli bir tartışma konusu olmuştur. Bazı insanlar minilerin en iyisi olduğunu iddia ederken, bazıları midislere şiddetle kefil oluyor! Şimdi, kadınlar için maksi etekler ne olacak? Bu çok şık giysiler moda sahnesinde gelip kaybolmaya devam ediyor. Ayak bileğine oturan etekler ilk kez 16. yüzyılda ortaya çıktı.!

Oldukça yüksek belliydiler ve göğüs kısmından başlayıp ayak bileklerine kadar indiler. 17. ve 18. yüzyıllarda etekler, dönemin modasına uygun olarak birçok değişikliğe uğradı. Çelik kafes çerçeveler giymekten telaşlara kadar kadınlar vücut oranlarını abartmak için farklı stiller denediler. 20. yüzyılda, klasik bir kıyafete dönüşen daha “doğal” bir maksi etek formu piyasaya çıktı..

Bugün, kadın maksi eteklerinin birçok çeşidi ve stili, farklı vücut tipleri ve durumlar için çalışır. Bu kıyafetler için bazı stil ipuçlarını öğrenmek için okumaya devam edin ve piyasadaki en iyi 20 maksi etek modelini keşfedin.

maksi etekler

Vücut Tipinize Göre Maksi Etek Nasıl Giyilir??

Maksi eteklerin her bedene uyan bir modelde gelmediği oldukça açık! Vücut tipiniz için yanlış stili seçerseniz, sizi bir moda felaketi gibi gösterebilirler. Üzülme! Seçiminizi seçmek ve maksi etek oyununu bir profesyonel gibi öldürmek için bu uzman ipuçlarını gözden geçirin:

  • Minyon Bedenler: Minyonsanız, bel çevresinde hacimden veya görünümünüzü daha da “küçülten” çizgili desenlerden kaçının. Bunun yerine, parlak, cesur baskılarla daha koyu renkleri tercih edin. Ayrıca akışkan kumaşlar seçin ve etek uzunluğunun ayak bileğini geçmemesine dikkat edin..
  • Düz Gövdeler: Vücudunuzun kıvrımları yoksa, belinizi düzleştiren imparatorluk çizgili etekleri deneyin. Bel çevresinde pileli, kemerli veya aksanlı eteklerden kaçının. Vücut şeklinize uygun düz kesim etekler seçebilirsiniz..
  • Kıvrımlı Vücutlar: Belleri büzgülü, kemerleri ve yumuşak pileleri olan eteklerle bu muhteşem kıvrımları sergileyin. Akışkan kumaşlar en iyisidir! Görünümünüzü bozacak katmanlı eteklerden veya düz kesimlerden kaçının..
  • Büyük Beden Gövdeleri: Ekstra bedeni gizlemek için siyah ve lacivert gibi koyu renkler seçin. Balık kesimleri, kemerli yüksek belli etekleri ve bu güzel vücudu öne çıkarmak için düz kesimli zayıflama stillerini tercih edin. Artı beden figürüne ‘X’ ekleyen pilelerden, köşeli eteklerden ve ağır baskılardan kaçının.!

Kızlar ve Kadınlar İçin En Son Maxi Etek Desenli Kıyafetler:

Aşağıda, kızlar ve kadınlar için çok şık ve mükemmel bir şekilde uygun olan harika maksi etek kıyafeti modellerinin farklı türlerine sahibiz..

1. Vero Moda:

Vero Modası

Vero Moda, bu moda dünyasındaki en son koleksiyonlara sahiptir. Koleksiyonları sadece talep görecek. Rahat tees ve güzel üstlerden havadar altlara kadar koleksiyon. Maksi etekler viskon ve polyesterden üretilmiştir. Beli lastiklidir. Bu çiçekli maksi etek, normal bir uyum için kullanılabilir. Maksi etekler her boyutta mevcuttur.

2. Rena Love Maxi Etekler:

Rena Love Maxi Etekler

Rena Love koleksiyonları tüy gibi hafif katmanlar, şeffaf ekler ve havadar kesimler vs.’dir. Maksi etekler, bohem şıklığın nihai damgasına sahiptir. Farklı tasarımlara ve desen stillerine sahiptirler. Rena Love maxi etekler tamamen polyesterden üretilmiştir. Güzel boyun tasarımları var. Maksi etek modelleri normal kesimler için kullanılmaktadır..

3. Asil İnanç Kıyafetleri:

Asil İnanç Giyim

Noble Faith’in mükemmel tasarımcıları var. Genellikle, Noble Faith koleksiyonları Ritesh Sidhwani’den yapılır ve hayat arkadaşı Dolly Sidhwani’dir. Hint markasıdır. Noble Faith koleksiyonu trend ve talep görüyor. Giysilerde kullanılan kumaş polyesterdir. Bu maksi etek kıyafeti farklı tarzlara sahiptir. Çevrimiçi mağazalarda mevcut.

4. Gökyüzünü Öp:

Gökyüzünü Öp

Bu marka sezonluk koleksiyonlardan oluşmaktadır. Etek yapımında en çok kullanılan kumaş polyesterdir. Bu markanın tasarımları gökyüzüne dokunacak. Etek giyildikten sonra kız gökyüzünde bir yıldız gibi görünecek demektir. Bu, kullanıcının daha parlak ve çekici olacağı anlamına gelir..

5. Femella Etekler:

Femella Etekler - Kızlar ve Kadınlar İçin En İyi Maxi Etekler

Femella, dünya çapında mevcut olan markalı bir koleksiyondur. Sokak stili moda olan podyum trendlerine sahiptir. Büyük bir değere sahip muhteşem bir modaya sahiptir. Bu markanın modaya uygun üstleri ve altları var. Mükemmel tasarımları ve stilleri var. Moda akışında iyi kalifiye tasarımcılar da mevcuttur. Kullanılan kumaşlar polyester ve georgettedir. Yandan fermuarlı ve üç katlı tül tasarımına sahiptir. Bu basit mavi maksi etek normal kıyafet.

6. Sonsuza Kadar Yeni Cephe:

Sonsuza Kadar Yeni Cephe

Giyim sektöründe çok yönlü bir markadır. Kadınlar için uygun olacak tüm durumlar için koleksiyonlara sahiptir. Koleksiyonların tümü tasarımcı parçalarından oluşuyor. Hatta üstler, elbiseler ve şortlar gibi çok çeşitli bir ürün yelpazesine sahiptir. Forever kıyafetleri sade ve modaya uygun dokulara sahip pastel tonlar olacaktır. Kullanılan kumaşlar viskon elastan karışımıdır. Önden yırtmaçlı tasarıma sahip lastikli bele sahiptir. Kıyafetler düzenli ve genel uyum. Bu en son tasarımcılardan biri, uzun desenli kızlar için maksi etekler.

7. Depo:

Depo

Depoda giyim ve giyimde çok sayıda koleksiyon var. Kullanılan bu kumaş türü viskondur. Büzgü ipli ve beli lastikli yan yırtmaç detayına sahiptir. Batı ülkelerinde çok yaygın bir yeşil maksi etek kıyafetidir..

8. Yeni Görünüm:

Yeni görünüş

New Look, en son modaları trend haline getiren bir İngiliz modasıdır. Bunlar viskon kumaştan yapılmıştır. Tasarımlarda kendine has stilleri vardır. Bu, en son tasarımcı maksi etek koleksiyonundaki en güzel kahverengi maksi etek modellerinden biridir..

9. Kağıt Bebek:

Kağıt bebek

Paper Doll, moda dünyasında markalaşmış bir şirkettir. Bu tip kırmızı maksi etek, pamuk, viskon karışımından yapılmıştır. Beli lastikli, çift cep detaylıdır. Kızların çoğu bu tür Hintli model moda kıyafeti giymeyi sever..

10. Kaygısız Kırmızı:

Kaygısız Kırmızı

Bu, bir maksi desenini destekleyen en iyi kırmızı eteklerden biridir. Rahat görünüyor ve öyle. Alt kısım çok güzel ve temiz bir terzilik işidir. Kısa mavi bir gömlek veya kot bir t-shirt ile spor yapmak mümkün olacaktır. Kadınların tasasız giyeceği ve tasarımcı maksi eteğin ismine uygun görünmesini sağlayacağı tropik bölgeler için uygun olacaktır. Kırmızı rahat görünüyor ve neredeyse her yaştan kadına uygun olacak. O kadar güzel ki kaygısız giyebilirsin.

11. ASOS Maksi Etek:

ASOS Uzun Etek

Modaya uygun bir maksi etek mi arıyorsunuz? Şuna iyi bakın. Kadınlar bu tasarımın çekici rengine bakarak etkileniyorlar. Çok benzersiz ve tasarım tüm dikkatleri çekmek için çok iyi çalışıyor. Beyaz bir üst ile el ele gidecek. Kontrast renkte sıkı bir beden veya dar bir üst giymeniz gerekecektir. Dışarıdaki tüm kendine güvenen kadınlar için en iyi bayan maksi eteklerinden biridir. Biraz süslü göründüğü için en çok genç kızlar için uygun olacaktır. Olgun kadınlar bu eteğin içinde o kadar çekici görünmeyecekler, çünkü öyle olacaklarını düşünüyorlar..

12. Sarı Büyü:

Sarı Büyü

Bu, tüm dikkatleri orada çekecek bir şey. Bu eteği tasarlama şekli çok etkileyici. Tasarımcı bu tasarımı başarılı kılmak için çok çalıştı. Genç kızlarda gerçekten çok iyi görünüyor ve neredeyse tüm kadınlar tarafından giyilebilecek en iyi tasarımcı yapımı maksi eteklerden biri. Beyaz gibi açık renkli bir üst ile en uygun olacaktır. Sizi bir diva gibi gösterecek ve bu eşyaların rahatlığı, onu taşımak istediğinizde kendinizi son derece güvende hissetmenizi sağlayacaktır..

13. Cepli Maksi Etek:

Cepli Maksi Etek

Muhtemelen daha önce böyle bir maksi etek görmemişsinizdir. Sade bir tasarıma sahip gibi görünse de tasarımcı maksi etek değil. Ellerinizi dinlendirmenizi sağlayacak ceplerle birlikte gelir. Ancak cepler ağır bir şey taşımak için yapılmamıştır. Gördüğünüz gibi, bu maksi eteğin yapımında kullanılan malzeme oldukça hafif ve rahattır ve bu nedenle ceplerde ağır bir şey taşımak için bir kısıtlama vardır. Ancak, cep telefonunuzun ağırlığını destekleyebilir..

14. Kışlık Maksi Etek:

Kışlık Maksi Etek

Bu, kış mevsiminde spor yapabilecek en güzel şifon maksi eteklerden biridir. Vücudunuzu sıcak tutacak ve aynı zamanda çekici bir tasarımcı dokunuşuna sahip olacak. Aşağıdaki resimde etek giyen kız, onu puantiyeli uzun kollu bir üst ile spor yapıyor. Bu gerekli değil. Düz ve sade beyaz bir üst ile giyebilirsiniz (belki tam kollu veya değil).

15. Parlayan Sarı:

Parlayan Sarı

Bu, şimdiye kadar bu listedeki en iyi pileli maksi eteklerden biri. Çok çekici bir parıltıyla geliyor ve tüm desen o kadar çekici ki, hemen hemen herkes bu tasarımı taşımaya istekli olacak. Çoğu kadın ve kız çocuğu için de uygun olacaktır. Renk oldukça parlak ve size yeni ve ferah bir dokunuş verecek çünkü bu yılın en yeni maxi etek tasarımlarından biri ve çoğu kadının favorilerinden biri haline geldi..

16. Bahar Maxi Etek:

Bahar Maxi Etek

Bu bahar sokakları sallamak için sabırsızlanıyor musunuz? İşte hem rahat hem de şık olan en iyi maksi eteklerden biri. Bu eteğin rengine hayran kalacaksınız. Yeni bir şey arıyorsanız, bunun sizin için en iyi şeylerden biri olduğu söylenebilir. Ayrıca, kot pantolon giymekten sıkıldıysanız ve aynı zamanda hem şık hem de sade bir şeye geçmek istiyorsanız, bu sizin için doğru şey olacaktır. Bunu taşı ve en iyi halinle görün.

17. Pembe Cazibe:

Pembe Cazibe

Burada bir kızın giyebileceği en güzel pembe maksi eteklerden birine sahibiz. Bu, bu resimde etek giyen kadına çekici geliyor ve siz de aynı şekilde görüneceksiniz. Beyaz bir üst veya elbise ile giyilebilir. Bu yıl sade ve modaya uygun bir şey arıyorsanız, bu eteğin sizin için en iyi maksi etek kombinlerinden biri olduğu söylenebilir. Sahile yakın yerlerde yerel bir elbise olarak giyilebilir. Ayrıca bir partide de görüntülenebilir. Muhtemelen tüm durumlar için bir maksi etek. Bu güzel maksi etekle yaz mevsimini sallayın.

18. Kök Tüp Etek:

Kök Tüp Etek

Bu güzel görünümlü bir gövde tüp maksi etek. Siyah rengi spor eder ve nötre yakın bir şey olduğu için beyaz bir üst veya bu maksi eteğin güzelliğini tamamlayacak başka bir açık renk üst ile taşıyabilir. Bu eteği bir partide veya başka bir bayram vesilesiyle de oldukça iyi taşıyabilirsiniz. Bu sonbaharda karşılaşacağınız en trend ve eşsiz maksi etek kombinlerinden biri ve bu nedenle bu, kadınlar için eşsiz maksi eteklerden biri..

19. Trendy Bordo:

Trendy Bordo

Bu kestane rengi maksi etek, muhtemelen tüm kadınlar için en şirin eteklerden biridir. Bir kot gömlek ile giyilebilir ve muhtemelen görünümünüzü tamamlayacak ve güzelliğinizi artıracak eteklerden biridir. Bu tür maksi eteği tüm fonksiyonlarınız ve festivalleriniz için giyebilirsiniz..

20. Siyah Maksi Etek:

Siyah Maksi Etek

Burada bir kot gömlek veya havalı görünen bir üst ile spor yapabilen başka bir maksi eteğimiz var. Maxi eteğin siyah rengi nötrdür ve bu nedenle hemen hemen her tür ve renk üst ile giyilebilir..

Bunlar, körü körüne seçebileceğiniz kızlar ve kadınlar için en moda maksi eteklerden bazıları. Onunla gitmek için mükemmel bir üste sahip olduğunuzdan emin olun.!