Kažkur tarp Maharaštros ir Gudžarato yra viena iš mūsų sąjungos teritorijų. Dadra ir Nagaras Haveli. Gulėdamas vakarinėje Indijos pakrantėje, jis yra padalintas į dvi dalis, o Gudžaratas gaubia Dadrą ir Nagar Haveli plūdes Maharaštros ir Gudžarato pakraštyje. Tai viena iš pagrindinių turistų vietų tiek vietiniams, tiek ne vietiniams gyventojams. Toli nusidriekusios vešlios žalumos juostos, apsuptos daugybės gėlių grožio, atviras giedras dangus, pro šalį čiurlenantys upeliai, pro šalį tekančios minkštos upės ar intriguojantis kalnų masyvų siluetas, aptemdytas rūko – Dadra ir Nagaras Haveli yra dangus žemėje.

dadra-and-nagar-haveli-festivaliai

„Dadra“ ir „Nagar Haveli“ festivaliai:

Nors vaizdingą grožį verta garbinti, dar vienas įdomus faktas, sukeliantis trauką, yra festivaliai, kurie linksmai švenčiami šioje vietoje.

Nors ši urbanizuota sąjungos teritorija laisvai švenčia Kalėdas ir naujus metus, tradicinių šaknų pagrindas yra tvirtai apsodintas vietiniais gyventojais. Tiek induistų, tiek musulmonų šventės švenčiamos linksmai ir linksmai. Kai kurie žmonės švenčia id e milad, kai kurie žmonės švenčia Ganesh Chaturthi. Miladas švenčiamas dėkojant didiesiems pranašams, taip pat padedant vargstantiems ir vargšams; Chaturthi švenčiamas nešant stabą, po kurio eina didelė procesija.

Maždaug liepos arba rugpjūčio mėn. Musonų magijos šventę švenčia vietiniai tėčiai dadra ir nagar haveli. Šios srities turizmo skyrius surengė nemažai trumpų keistų mugių ir festivalių, tarp kurių yra musoninė magija. Lietus, užkariaujantis dadros ir nagaro havelio juostas, nuplauna sausą dvasią ir kartu su musonu ateina žalumynai ir gėlės. Tokia veikla, kaip žygiai po musonus, musonų krosas, musoninė raga ar jalsa yra neatsiejama šio festivalio dalis.

Kitas festivalis apima festivalį „Tarpa“, vykusį gruodžio pabaigoje, pavadintą gausaus šios vietos genčių liaudiškų šokių režimo vardu. Tokie renginiai kaip liaudies šokiai, plaukimo lenktynės, rangoli ir kt.

Metų viduryje, maždaug gegužės mėnesį, minima Nacionalinė genčių meno ir maisto šventė. Švenčiant šį įvykį susiburia įvairių genčių meno ir įvairių skanių saldžių akims patiekalų menas. Daugybė skanių genčių maisto produktų ir meno čia randa stiprią platformą pasireikšti.

Nors lapkričio mėnesį vyksta „Craft mela“, kuriame tiriami įvairūs rankų darbo buities dirbiniai, aitvarų festivalis vyksta sausio pradžioje. Kiekvienas namas pasipuošia įvairių formų ir dydžių aitvarais ir randa kelią į atvirą dangų. Aitvarų skraidymo šventė atvira visiems.

Kitas festivalis yra Nariyeli Poornima, kur visagaliui siūlomas kokosas kaip ženklas, maldaujantis jo apsaugos. Paprastai žvejai ir su vandeniu susiję žmonės tai daro ieškodami apsaugos nuo viešpaties. Tačiau šventė atvira visiems. Kokosas laikomas pamaldžiu. Diena prasideda puja, o po to – linksmas laikas. Šią dieną reikia švęsti Raksha Bandhan, kur seserys ir broliai meldžiasi vienas už kitą.

Be to, yra keletas kitų festivalių, susijusių su gentimis, tokiomis kaip Varli ir Kokna gentis, kurie švenčia diwali kaip Barash, o Akha-Tij festivalis atitinka tik Kokna genties moteris. „Divaso“ ir „Baleo“ yra gerai žinomi tarp Dhodias genties.

Dadra ir Nagaras Haveli, būdami religijos pakenčiama teritorija, priglaudžia daugybę žmonių – nuo induistų iki musulmonų iki krikščionių, todėl kalbant apie festivalį, ši ištisus metus veikianti sąjungos teritorija juos visus švenčia.