Laisvos rankos Rangoli dizainas

„Freehand Rangoli“ yra populiari kasdienio meno forma, atliekama namuose. Didelių švenčių ar renginių metu jie daromi dar didesni, naudojant įvairias spalvas ir dizainą. Daugelis jų perduoda sveikinimus ar kartais sveikinimus. Tačiau kitomis dienomis jie dažniausiai daromi tiekiant maistą skruzdėlėms ir kitoms mažesnėms būtybėms. Tačiau nuo tada, kai prasidėjo „Rangoli“ idėja, ji nuėjo ilgą kelią, įvairių formų, dizaino ir įkvėpus ryškių spalvų, kurios pritraukia žiūrovus.

Daugelis idėjų paprastai kyla iš savo kūrybos ir kartais perduodamos iš motinos vaikui. Praėjus kartoms ir didėjant amžiaus skirtumams, idėjos keičiasi, todėl šiandien jas matote.

Laisvų rankų Rangoli dizainas su nuotraukomis:

Pažvelkite į keletą geriausių „Rangoli“ laisvų rankų idėjų, kurias galite lengvai išbandyti.

1. „Diwali Free Hand Rangoli“ dizainas:

„Free Hand Rangoli“ dizainas „Diwali“

Šis laisvų rankų rangoli dizainas yra tiesiog nuostabus. Tai apima daugumą mėlynų tonų spalvų, kurios yra violetinės ir indigo mėlynos spalvos. Laisvos rankos baltos spalvos apvadas atrodo ypatingai. Laisvos rankos rangoli centras yra užpildytas raudona ir mėlyna spalva, kuri yra geriausia kontrastinė spalva. Maža žalios spalvos užuomina rangoliuose naudojama labai sumaniai, norint pagerinti laisvųjų rankų rangolius.

2. Gėlių laisvų rankų Rangoli dizainas Kolam:

Gėlių laisvų rankų Rangoli dizainas Kolam

Tai yra kolamo gėlių laisvų rankų rangoli dizainas. Tai gana paprasta ir netgi gali tai padaryti bet kuris pradedantysis. Šis rangolis gali būti padarytas naudojant punktyrines linijas, bet jei galite išlaikyti laisvos rankos srautą. Visos gėlės užpildytos skirtingomis spalvomis. Dėl to jis atrodo tikrai spalvingas, o tai puikiai tinka bet kokiai Indijos progai.

3. Rangolis oficialioms progoms:

Laisvų rankų Rangoli idėjos

Šiame rangolyje naudojami atspalviai ir atspalviai yra tiesiog tobuli ir labai ryškūs, šis rangolis labai patrauklus savo spalvomis. Yra tik kelios spalvos, tokios kaip geltona, mėlyna, raudona ir balta. Dėl to tai atrodo labai blaiviai ir netgi gali būti pritaikyta bet kokioms oficialioms progoms.

4. Laisvų rankų Rangoli gėlių ir grūdų dizainas:

Laisvų rankų Rangoli gėlių ir grūdų dizainas

Šis laisvų rankų rangoli gaminamas naudojant grūdus ir gėles. Pirmiausia galite pažymėti dizainą baltais milteliais ir užpildyti juos spalvingais grūdais ir gėlėmis. Skirtingos spalvos naudojamos tam, kad atitiktų atspalvius ir atrodytų patraukliai.

5. Sunkus laisvų rankų Rangoli dizainas:

Sunkus laisvų rankų Rangoli dizainas

Šis yra sunkiausias iš visų. Šią laisvą ranką gali atlikti tik ekspertai arba tam reikia daug praktikos. Tai taip pat užima daug laiko, tačiau galutinis rezultatas visada yra komplimentas. Mergina su Dija rankoje yra gražiai padaryta rudame fone su baltais milteliais, todėl atrodo labai žemiška. Be to, mėlyna kraštinė suteikia rangoliams šiek tiek spalvų. Tai vienas iš populiariausių laisvų rankų rangoli dizaino, skirtų konkuruoti su kolamo raštu.

6. Mažos laisvos rankos „Diya Rangoli“ dizainas:

Maža laisva ranka Diya Rangoli

Šis mažas rangolis yra paprasčiausias pradedantiesiems. Tam nereikia jokios specialisto praktikos ir tai gali padaryti kiekvienas. Tiesiog pasiimkite jums patinkančią ryškią spalvą ir padarykite ją tiesiai ant grindų. Čia naudojama spalva yra tobula raudona, oranžinė ir žalia, kurios puikiai papildo viena kitą.

7. „Ganapathi Free Hand Rangoli“:

„Ganapathi Free Hand Rangoli“

Šis laisvų rankų rangolis pražydo Ganpathi centre. Žiedlapiai piešti laisvai, todėl atrodo labai sklandžiai, o „Ganpathi“ yra su baltos spalvos kontūru ir oranžiniu fonu.

8. Laisvų rankų Rangoli progoms:

Laisvų rankų Rangoli progoms

Tai dar vienas „Ganapathi“ laisvų rankų rangoli dizainas. Tai pagaminta balta spalva su raudonu fonu, kuri yra mėgstamiausia Indijos spalvos šventė. Šis rangoli raštas turi didelių baltų taškų kraštą, o tada geltoną laisvų rankų dizainą. Tai yra rudame fone, kuris puikiai tinka centrinei spalvai.

9. Laisvų rankų Rangoli su skirtingomis spalvomis:

Laisvų rankų Rangoli su skirtingomis spalvomis

Tai labai paprasta, duok jį bet kuriam vaikui, ir jis tai padarys už tave. Tai tik modeliai, užpildyti visomis skirtingomis spalvomis. Tai tikrai patrauklu ir taip pat gali užimti didelį plotą. Taigi, šis rangoli gali būti tiesiog tobulas didžiuliam namui ar „aangan“.

10. Klasikinis „Peacock Free Hand Rangoli“ dizainas:

Klasikinis „Peacock Free Hand Rangoli“ dizainas

„Free Hand Rangoli“ yra viena iš meno formų, kuriai reikia gero rankų darbo ir kūrybiškumo, kad būtų išryškintas klasikinis kūrinys, kurį išryškina tik tobulumas. Vienas iš klasikinio dizaino yra „Peacock Rangoli“ dizainas, kurį galima piešti bet kokiai progai, pavyzdžiui, Diwali, Naujiesiems metams, kaip taikos ir laimės formą dėl ryškios spalvos, naudojamos kuriant „Rangoli“.

11. „Onam“ apvalių laisvų rankų „Rangoli“ dizainas:

„Onam“ apvalių laisvų rankų „Rangoli“ dizainas

Onamas yra garsioji šventė, švenčiama Keraloje; jie švenčia festivalį, papuošdami savo „Freehand rangoli“ dizainą, naudodami įvairiaspalves gėles, vadinamas „Pookalam“. Labiausiai paplitęs raštas yra apskrito pavidalo, naudojant skirtingų spalvų žiedlapius, kad būtų suformuotas žiedinis raštas su skirtingomis formomis, suteikiančiais žiedlapius, o centre gali būti Diya, kuri pabrėžia dizainą.

12. Pusiau apvalūs laisvų rankų rogoliai su gėlių dizainu:

Pusiau apskritas laisvų rankų rogolis su gėlių dizainu

Pusapvalis dizainas yra vienas lengviausių dizaino naudojant „Freehand“ metodą. Pusapvalis metodas paprastai piešiamas šventiniu laikotarpiu prie slenksčio kaip sveikinimo pastaba. Svetingo svečio tradicija kiekvienoje šalyje yra skirtinga. Menas pasveikinti žmones kadaise Indijos namuose yra papuošti slenkstį naudojant spalvingą rangoli dizainą. Svarbu apsvarstyti laiko veiksnį, todėl pagalvojus žmonėms, pradedantiesiems, rekomenduojama piešti mažiau pastangų pusapvaliais rangoliais ir gali prireikti daugiau laiko, nes tai nedidelis dizainas. „Rangoli“ dekoruotas naudojant spalvingus rangoli miltelius, o tarp dizaino galima įrašyti slokų eilutes, kad jis taptų tradiciškesnis.

13. „Swastik Rangoli“ laisvų rankų dizainas su gėlėmis:

„Swastik Rangoli“ rankų dizainas su gėlėmis

Rangolis yra tradicinis būdas parodyti mūsų dėkingumą, pasveikinus lordą Laxmi į vieną namą. Yra įvairių būdų, kaip pavaizduoti laisvų rankų rangoli dizainą. Vienas iš dizaino yra „Swastik“ dizainas, pagamintas iš gėlių ar spalvų pudros. Paprastas būdas tai padaryti nupiešiant kontūrą ir užpildant juos įvairių spalvų gėlių žiedlapiais arba Rangoli milteliais. Žiedlapio dydis turėtų būti tokio paties dydžio, kad dizainas taptų vienodas.

14. Laisvų rankų Rangoli dizainas su Kolam milteliais:

Laisvų rankų Rangoli dizainas su Kolam milteliais

Kolamas yra tradicinis būdas papuošti namo pėdą pietinėje Indijos dalyje. „Kolam“ yra baltos spalvos milteliai, naudojami gražiam dizainui išryškinti. Laisvų rankų dizaino „Rangoli“ su kolamo milteliais lengva pradėti nuo paprasto dizaino pradedantiesiems Rangoli meno srityje.

15. Laisvų rankų Rangoli dizainas su vaisiais:

Laisvų rankų Rangoli dizainas su vaisiais

Laisvų rankų rangoli dizainas su vaisiais yra dar viena paprasčiausia Rangoli dizaino meno forma. Pirma, reikia nuspręsti dėl dizaino modelio, o tada nubrėžti dizaino kontūrą. Dizaino kontūras užpildomas įvairių spalvų vaisiais, tokiais kaip bananai, vynuogės, džekfrutai. Šis paprastas dizainas yra akį traukiantis judesys, dekoravimui nenaudojant jokių įmantrių daiktų. Tokio tipo „Rangoli“ dizainą galima padaryti vaikams, kai vyresnio amžiaus žmonės nupiešia suprojektuoto kontūrą. Vaikai mėgsta daryti šį meno kūrinį ir leis jiems jaustis laimingais, dalyvaudami dekoravime.

16. Abstraktus dizainas:

Abstraktus dizainas

Čia yra dar viena laisvos rankos „Rangoli“ idėja kasdieniam naudojimui. Nors tai nieko nereiškia, tai daugiau apie nuostabų modelio skrybėlę, sukurtą paprastais potėpiais ir linijomis. Tai galima padaryti tikrai nesudėtingai. Prieš pradėdami praktikuoti tikrąjį ant grindų, gerai pažiūrėkite ir išbandykite ant popieriaus. Patikrinkite dizainą čia.

17. Gėlių Rangolis:

Nemokamas rankų gėlių Rangoli dizainas

Tai spalvotas Rangolis, kurį lengva padaryti, tačiau gali prireikti šiek tiek laiko. Pagrindinis grožis slypi spalvų derinyje. Patrauklios spalvos tikrai traukia akį. Aplink gėlę galite sukurti kitą dizainą, kad ji taptų didesnė ir gražesnė. Kai tik pradėsite, idėjos įsilies. Šiame nėra taškų.

Norėdami pasidalyti meile ir ramybe, visų amžiaus grupių žmonės mėgsta puošti savo namus gražiu spalvotu „Rangoli“ dizainu su visa aistra ir atsidavimu. Prieš pradedant suplanuoti dizainą progai, šiurkštus rašto eskizas ant popieriaus lapo tikrai padės išryškinti geresnį rezultatą šventės dieną. Kad išsaugotume savo kultūrines vertybes, jaunimas turėtų apsvarstyti galimybę išbandyti naują dizainą su ryškiu atspalviu. Ryškų spalvų naudojimas rangoli dizainui yra kvapą gniaužiantis momentas bet kuriam meno mylėtojui.

Naujieji metai bus išbandyti paprastą pusapvalį rangoli dizainą naudojant „Kolam“ miltelius, o tai bus metų pradžia.!!