Bėgimas buvo pagrindinis ir protingas būdas numesti svorio ir sudeginti nepageidaujamas kalorijas. Tinkamai elgdamiesi galite sudeginti nuo devynių iki vienuolikos kalorijų per minutę. Tai gana geras pasiūlymas visiems žmonėms, kurie kovoja su savo kūnu! Tai daug geriau nei bėgimo takeliai, daugiausia todėl, kad viską darai natūraliai.

Geriausi bėgimo patarimai pradedantiesiems

Taigi, jei tikitės greitai tapti bėgiku, galite perskaityti šį straipsnį.

Geriausi bėgimo patarimai pradedantiesiems:

Pasirūpinkite tinkamais batais:

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti norėdami bėgti kaip profesionalas, yra pasirūpinti tinkamais batais. Jie padės išvengti sužalojimų ir padės bėgti greičiau, nei turbūt galite su įprastais batais. Taigi, kai kitą kartą eisite apsipirkti, įsigykite gražių bėgimo batelių, kad į savo kasdienybę įtrauktumėte linksmybių ir linksmybių.

Apšilimas!

Geras apšilimas yra vertingas bėgikui. Jie paruoš jūsų kūną visam bėgimo režimui ir leis jūsų širdies ritmui lėtai pakilti. Todėl eikite į greitą ėjimą ar lengvą bėgiojimą, kol tikrai negalite patekti į aukštus ir intensyvius raundus.

Nedarykite per daug:

Nedarykite per daug

Nauji bėgikai linkę būti labai entuziastingi dėl savo naujojo pomėgio, tačiau visada reikia prisiminti, kad per daug ką darant galima patirti traumų. Nedidinkite savo ridos daugiau nei dešimt procentų per savaitę. Jei norite nuveikti daugiau, taip pat galite pabandyti plaukti ar važiuoti dviračiu.

Padarykite tai intensyviai:

Bėgimas yra susijęs su intensyvumu; ypač kai reikia numesti svorio. Užuot laikęsi vidutinio ar vidutinio lygio, išmokite šiek tiek stumti save toliau. Štai kaip: judėkite vienoje vietoje šešiasdešimt sekundžių, o tada padidinkite intensyvumą kitoms trisdešimt sekundžių. Turite tai pakartoti maždaug 25 kartus, kad galėtumėte tai pavadinti pabaiga.

Vykdykite, kai esate tušti:

Bėgant metams atlikti tyrimai ir tyrimai parodė, kad jei bėgi prieš tai, kai gali sėsti prie pietų stalo; jūsų šansai numesti svorio yra didesni. Jie padeda sudeginti daugiau riebalų ir labai skatina medžiagų apykaitą.

Nėra sporto salės? Jokiu problemu!

Ne visada įmanoma eiti į sporto salę. Žmonės tampa užimti dėl įtempto tvarkaraščio ir darbo spaudimo. Bet kas sakė, kad jums tikrai reikia sporto salės, kad galėtumėte bėgti kaip kūno rengybos treneris? Savo aplinką galite paversti sporto sale. Eikite bėgti į artimiausią parką, bėkite laiptais ir derinkite su pritūpimais, atsispaudimais ir šokinėjimais.

Prieskoniai:

Visada galite išbandyti įvairius metodus, jei jums nuobodu su ta pačia rutina. Kartą per savaitę išbandykite „Tabata“ ar nedidelį intensyvumą. Įvairūs pratimai padarys jūsų treniruotę linksmą ir atitolins jus nuo nuobodulio.

Bėk į kalvas:

Jei pavargote bėgti ant lygios žemės, darykite ką nors beprotiško. Eik bėgti į kalnus! Jis sudegins dešimt procentų daugiau riebalų nei bėgdamas įprasta žeme. Taigi sudegintumėte papildomai 50 kalorijų. Argi ne šaunu? Ir ne tik, kad jūsų, bet ir kojos bei šlaunys taip pat bus tonizuoti. Neblogai, tiesa?

Išardykite:

Įdomus japonų tyrimas atskleidė, kad jei 60 minučių pratimą padalysite į pusę, treniruotė bus daug efektyvesnė. Ką reikia padaryti, tai bėgti trisdešimt minučių ryte, o tada dar trisdešimt minučių vakare. Tai padės greitai pasiekti savo tikslą ir paversti kūną plonu, tinkamu ir lengvu.

Bėgimo patarimai pradedantiesiems