Küçük çocukların ebeveyniyseniz, çocuklarınızı giydirmenin hiç de kolay bir iş olmadığı konusunda hemfikir olabilirsiniz. Hele hele bir kız çocuğunuz varsa, onun istediği kıyafeti bulmak samanlıktan iğne bulmak kadar zordur. Küçük kızlar kıyafetleri konusunda son derece titizdirler ve doğru giyinmedikleri takdirde sonsuz öfke nöbetleri geçirirler. Üstüne üstlük kızınız 11 yaşına, yani dünyayı gözlemlemeye başladığı ve kıyafetlerinin dünyadaki en önemli şey olduğunu hissettiği geçiş yaşına yakın herhangi bir yerdeyse. Daha sonra kız çocuğunuz için ideal kıyafetleri bulmanız bir savaş haline gelir..

Böyle bir durumda, kızlar için tüm zamanların favorisi olan bir giysi türü eski güzel bir Frock’tur. 11 yaşındaki bir kız için güzel bir frak alabilirsin ve artık seni rahatsız etmeyecek. Tek yapmanız gereken çeşitli türleri keşfetmek ve küçük kızınız için ideal eşleşmeyi bulmak..

Modada 11 Yaşındaki Kız İçin En Yeni ve Sevimli Frocks:

11 yaşındaki kızlar için en iyi 9 frocks stili aşağıdadır.

1. Fırfırlı Stil Frocks:

Fırfırlı Stil Frocks

Giysilerde her zaman yeşil kalan bir tasarım olan fırfırlı veya fırfırlı tasarım, her yaştan kadın arasında son derece popülerdir. Sonuç olarak, bu tasarımın birçok farklı giyim tarzına dahil edildiğini görebilirsiniz. Fırfırlı veya Fırfırlı Rop tasarımı, çok katmanlı bir kumaş gibi harika bir görünüme sahiptir ve ışıltılı nakışlarla birlikte kullanıldığında çok çekici ve çekici görünür..

2. Kurdeleli Prenses Tarzı Uzun Frocks:

Kurdeleli Prenses Tarzı Uzun Frocks

11 yaşındaki kızlar için Prenses tarzı Uzun Frocks, muhtemelen şimdiye kadar keşfedilen en iyi frak tasarımıdır. Kız çocuğunuza bir peri masalı prensesi olmak için harika bir fantezi deneyimi yaşatır ve aynı zamanda bunun gerçek hayatta olduğunu anladığında ona büyük mutluluk verir. Kadın kıyafeti, Prenses benzeri bir kıyafetle yakından eşleşmesi için uzun ve çekici bir tasarımla tasarlanmıştır..

3. Yaz Giyim Frocks:

Yazlık Frocks

Yaz aylarında çocuklar, kendilerini güneş ışınlarından koruyan ve aynı zamanda fazla terletmeyen giysilere ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle giysiler rahat, koruyucu ve aynı zamanda şık olmalıdır. Böyle bir görünüm Summer Frock’un yardımıyla tamamlandı. Yazlık elbiseler çoğunlukla ten üzerinde yumuşak ve güneşe karşı son derece koruyucu olan ve aynı zamanda teri etkili bir şekilde emen pamuktan yapılır..

4. Baskılı Frocks:

Baskılı Frocks

Hemen hemen tüm çocuklar, tüm kıyafetlerinde baskılı tasarımlar konusunda kararlıdır. Baskı bir çizgi film karakteri veya doğal bir tasarım veya bir hayvan veya yazılı bir mesaj olabilir, ancak basılı tasarım onların kalbine çok yakındır. Bu nedenle, Baskılı Frocks, kız çocuk giyim endüstrisinde de çok popüler bir üründür..

5. Düğün Tarzı Frocks:

Düğün Tarzı Frocks

11 yaşındaki bir kız için düğün kıyafetlerine karar vermek son derece kafa karıştırıcı bir tatbikat olabilir. Bu süreci basitleştirmek için hemen bir Gelinlik tarzı frak seçebilirsin, böylece tasarım bir düğün kıyafeti için mükemmel olacak ve aynı zamanda bir Frak olduğu için kızınızla da uyumlu olacak..

6. Batı Tarzı Parti Frocks:

Batı Tarzı Parti Frocks

Neredeyse tüm genç kızlar, uzun zamandan beri kız giyiminde en büyük trend olduğu için parti tarzı frostları tercih ediyor. Bu frocks, bir parti veya tören vb. gibi herhangi bir süslü etkinlikte giyilmek üzere özel olarak yapılmıştır. Tasarım, nakış, baskı vb. ile süslenmiş canlı renk kombinasyonları içerir..

7. Dantelli ve Boncuklu İşlemeli Frocks:

Dantelli ve Boncuklu Nakışlı Frocks

Herhangi bir giysi üzerindeki nakış, onu giyen kişinin görünümünü güzelleştirir. İster geleneksel bir nakış işi olsun, ister modern bir nakış. Nakış, çiçek işlemeleri, soyut işlemeler vb. gibi farklı desenlerde giysilerinize yapılan hassas bir dokuma işidir. Aynı şekilde dantel ve boncuk işlemeli giysiler de kızlarda harika görünür. Bu nedenle, bu üç unsurun bir arada bulunduğu bir frak, kıza harika bir görünüm kazandırır. Kullanılan nakış, dantel ve boncuk türüne bağlı olarak basit bir geleneksel görünüm veya korkak modern bir görünüm olabilir..

8. Anarkali Tarzı Frocks:

Anarkali Tarzı Frocks

Anarkalı, çok uzun zamandan beri çok popüler bir kadın giyim tarzıdır. Tarzın kökeni Babür saltanatı döneminden geliyor. Bir elbise, bir kurti veya bir frak olsun, her türlü giyinme için mükemmel bir şekilde uygundur. Bu nedenle, genç kızlar arasında Anarkali Tarzı Frocks giymek için bir çılgınlık var..

9. Ağlı Tasarım Frocks:

Fileli Tasarım Frocks

Frocks Arasında Fileli Tasarım modern bir konsepttir. Çoğunlukla tüm frocks türlerine dahil edilir ve ona çok iyi bir görünüm kazandırır. Üst kısmın normal bir kumaş olduğu ve belinizin altındaki kısım fileli olduğu zaman, esas olarak rop tasarımınıza benzersizlik kazandırır..

Böylece kız çocuğunuzu giydirmenin, özellikle de geçiş yaşı yaklaşık 11 civarındaysa, kolay bir iş olmadığını görmüşsünüzdür. Çünkü o yaşta kızlar farklı giyim tarzlarını kendi başlarına keşfetmeye başlarlar ve daha sonra beğendikleri tarzları talep ederler. Kızlar arasında böyle popüler bir tarz Frocks. Yine, 11 yaşındaki bir kız için kadın kıyafeti bulmak kolay değil. Ancak talep ve ihtiyacına göre ideal bir kadın kıyafeti bulabilirsiniz..