Jei esate mažų vaikų tėvas, galite sutikti, kad aprengti savo vaikus nėra lengva užduotis. Ir ypač jei turite mergaitę, tada rasti jos norimų drabužių yra taip pat sunku, kaip rasti adatą iš šieno kupetos. Mažos mergaitės labai nerimauja dėl savo drabužių ir, jei nėra tinkamai apsirengusios, meta begalinį pyktį. Be to, jei jūsų mergaitei yra beveik 11 metų, t. Y. Pereinamojo amžiaus, kai ji pradeda stebėti pasaulį ir mano, kad jos drabužiai yra svarbiausias dalykas pasaulyje. Tada jums tampa karas rasti idealius drabužius savo mergaitei.

Esant tokiai situacijai, vienas drabužių tipas, kuris visada yra mėgstamiausias merginoms, yra senas geras Frockas. Galite nusipirkti gražią suknelę 11 metų mergaitei, ir ji jums daugiau netrukdys. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai ištirti įvairius tipus ir rasti idealų atitikimą savo mažajai mergaitei.

Naujausios ir mielos 11 metų merginos mados:

Toliau pateikiami 9 geriausių 11 metų mergaičių suknelių stiliai.

1. Raukšlėto stiliaus frokai:

Raukšlėto stiliaus Frocks

Visžalis drabužių drabužių dizainas, raukšlėtas ar švelnus dizainas yra labai populiarus tarp visų amžiaus grupių moterų. Dėl to galite pamatyti šį dizainą, įtrauktą į daugybę skirtingų drabužių stilių. „Ruffled“ ar „Frilly Frock“ dizainas atrodo nuostabiai kaip daugiasluoksnis audinys, kuris kartu su blizgančiais siuvinėjimais atrodo labai patrauklus ir patrauklus.

2. Princesės stiliaus ilgos varlės su juostele:

Princesės stiliaus ilgos kuprinės su juostele

Princesės stiliaus „Long Frocks“, skirta 11 metų mergaitėms, yra turbūt geriausias iki šiol atrastas suknelės dizainas. Tai suteikia jūsų mergaitei nuostabios fantazijos patirties būti pasakų princese ir tuo pačiu suteikia jai daug laimės, kai ji supranta, kad tai iš tikrųjų vyksta realiame gyvenime. Suknelė sukurta ilgo patrauklaus dizaino, kad atitiktų princesės drabužius.

3. Vasaros drabužiai:

Vasaros drabužiai

Vasarą vaikams reikia drabužių, apsaugančių juos nuo saulės spindulių ir tuo pačiu neleidžiant jiems pernelyg prakaituoti. Taigi drabužiai turi būti patogūs, apsauginiai ir stilingi. Tokią išvaizdą užbaigia „Summer Frock“ pagalba. Vasarinės suknelės dažniausiai pagamintos iš medvilnės, kuri yra minkšta odai ir itin apsaugo nuo saulės, tuo pačiu efektyviai sugeria prakaitą.

4. Spausdinti Frocks:

Spausdintos Frocks

Beveik visi vaikai yra įsitikinę, kad ant visų drabužių turi būti atspausdintas dizainas. Spausdinimas gali būti animacinio filmo personažas, natūralus dizainas, gyvūnas ar parašyta žinutė, tačiau spausdintas dizainas jiems labai prie širdies. Todėl atspausdintos varlytės taip pat yra labai populiari prekė mergaičių drabužių pramonėje.

5. Vestuvių stiliaus plytelės:

Vestuvių stiliaus Frocks

Sprendimas dėl vestuvių aprangos 11 metų dukrai gali būti labai painus. Norėdami supaprastinti šį procesą, galite iš karto pasirinkti vestuvinės suknelės stiliaus suknelę, kad dizainas puikiai tiktų vestuvių aprangai ir atitiktų jūsų dukrą, nes tai yra „Frock“.

6. Vakarietiško stiliaus vakarėliai:

Vakarietiško stiliaus vakarėliai

Beveik visos jaunos merginos renkasi vakarėlio stiliaus sukneles, nes jos yra didžiausia mergaičių drabužių tendencija nuo seno. Šios suknelės pritaikytos dėvėti bet kokiame išgalvotame renginyje, pavyzdžiui, vakarėlyje ar ceremonijoje ir pan..

7. Siuvinėtos plytelės su raišteliais ir karoliukais:

Siuvinėtos kuprinės su raišteliais ir karoliukais

Siuvinėjimas ant bet kokios formos drabužių pakelia jį dėvinčio asmens išvaizdą. Ar tai būtų tradicinis siuvinėjimo darbas, ar modernus siuvinėjimas. Siuvinėjimas yra subtilus audimas ant jūsų drabužių įvairiais modeliais, tokiais kaip gėlių siuvinėjimas, abstraktus siuvinėjimas ir tt Panašiai nėriniai ir karoliukai su dygliuotais drabužiais merginoms atrodo nuostabiai. Todėl suknelė, turinti visų šių trijų elementų derinį, suteikia merginai nuostabų išvaizdą. Tai gali būti paprasta tradicinė išvaizda arba funky moderni išvaizda, atsižvelgiant į siuvinėjimo tipą, raištelius ir karoliukus.

8. „Anarkali Style Frocks“:

Anarkalio stiliaus rokai

Anarkali yra labai populiarus moteriškų drabužių stilius nuo labai ilgo laiko. Stilius kilęs iš Mogolų valdymo laikotarpio. Jis puikiai tinka visų rūšių aprangai, nesvarbu, ar tai būtų suknelė, ar kūrinys, ar suknelė. Todėl tarp jaunų merginų yra pamišimas dėvėti „Anarkali Style Frocks“.

9. Tinklinis dizainas Frocks:

Tinklinio dizaino Frocks

Tinklinis dizainas tarp „Frocks“ yra moderni koncepcija. Jis yra įtrauktas į visų tipų batus ir suteikia jam labai gerą išvaizdą. Tai daugiausia suteikia unikalumo jūsų suknelių dizainui, kai viršutinė dalis yra įprasto audinio, o dalis žemiau juosmens yra tinklinė.

Taigi jūs matėte, kad aprengti savo mergaitę nėra lengva užduotis, ypač jei ji yra maždaug 11 metų pereinamojo amžiaus. Taip yra todėl, kad tame amžiuje merginos pačios pradeda tyrinėti skirtingus apsirengimo stilius ir tada reikalauja joms patinkančių stilių. Vienas iš tokių populiarių merginų stilių yra „Frocks“. Vėlgi, rasti Frocką 11 metų mergaitei nėra lengva. Bet jūs galite rasti idealų drabužį pagal jos poreikius ir reikalavimus.