„Qureshia“ suknelės yra tokios žavingos savo išvaizda. Tai drabužiai, specialiai sukurti šalto oro sezonui. Bet jie taip pat gali būti naudojami tiek pavasarį, tiek vasarą. Jie yra tokie lengvi ir patogūs dėvėti toms mieloms mažoms mergaitėms, taip pat jauno amžiaus vaikams, kad joms patinka oras tomis šaltomis dienomis. Yra įvairių dizainų, pagamintų pagal savo kūrybiškumą. Jis gali būti plačiai naudojamas naujagimiams ir kūdikiams, kad jie galėtų pajusti jo šilumą.

Naujausi ir gražūs „Qureshia Frock“ dizainai „Kid Girl“:

Pažvelkime į 9 populiariausius „qureshia“ suknelių modelius.

1. Rožinės „Qureshia Frocks“ su priedais:

Rožinės „Qureshia Frocks“ su aksesuarais

Čia yra puiki „qureshia“ suknelių kolekcija, kuri yra grynos baltos ir kūdikių rožinės spalvos. Komplekte yra priedų rinkinys, pavyzdžiui, plaukų juostelė ir mieli bateliai. Jį sudaro trys vidutinio dydžio baltos spalvos rozetės, pabrėžiančios suknelės grožį. Tai suknelė be rankovių, kurios kraštinės yra kontrastingos spalvos, palyginti su suknelės korpusu.

2. Mielas kūdikis Qureshia Frock:

Mielas kūdikis Qureshia Frock

Jūsų kūdikiui visada reikia ypatingo komforto šaltomis žiemos dienomis, taip pat ir nenešiojant tų didelių gabaritų žieminių drabužių. Jie taip pat nėra patogūs mūsų naujagimiams. Tada tie žmonės gali išbandyti tokias mielas sukneles pilnomis rankovėmis savo naujagimiams. Čia suknelė yra ne per daug sudėtinga ir turi paprastą aplikaciją. Tai yra mūsų pačių kūrybiškumas, kad mes galime pasirinkti norimus atspalvius.

3. Kelių spalvų kūdikių Qureshia Frock su gėlėmis:

Kelių spalvų kūdikių Qureshia varlytė su gėlėmis

Atraskite šį visiškai naują kelių spalvų qureshia kūdikių suknelės dizainą vienerių metų mergaitei. Jis turi unikalias rožinės, geltonos, baltos, persikų ir mėlynos spalvos. Net pilkas atspalvis sukuria savo vietą. Priešais krūtinės viršutinę dalį jis turi tris rozetes. Jame taip pat yra mielas mažas lankelis, pagamintas iš satino juostelės medžiagos. Apskritai, ši daugiaspalvė kūdikių kuprinės suknelė pavogtų šou, kai jūsų kūdikis ją dėvi.

4. Kūrybingas naujai gimęs Qureshia Frock:

Kūrybingas naujai gimęs Qureshia Frock

Čia pateikiamas ryškus geltonos atspalvio qureshia suknelės dizainas naujagimiui. Jis turi milžiniškas baltas gėles ir žalius žiedlapius, kaip pleistras. Jis tiekiamas su vidiniu dėvėjimu ir yra be rankovių. Šią ypatingą suknelę galima dėvėti kaip vakarėlio aprangą ir tuo pačiu ji suteikia ypatingą komfortą dėvėti atšiaurų pavasario sezoną.

5. Naujai gimusi Qureshia Frock žiemai:

Naujai gimusi Qureshia Frock žiemai

Tai akinanti jūros žalia ir rožinio atspalvio naujagimio dizaino kuprinė. Jis toks mielas ir mažas, kad jo dizainas yra labai unikalus ir yra be rankovių. Jis turi mielą mažą nėrimo modelį, kruopščiai megztą tiek viršutinėje, tiek kūno dalyse. Šį dizainą galima lengvai dėvėti bet kokiai ypatingai progai, netrukdant patogiai dėvėti mielų mažų naujagimių.

6. Įspūdingos violetinės spalvos Qureshia Frock:

Įspūdingos violetinės spalvos Qureshia Frock

Žvilgtelėkite į šią nuostabią purpurinės kvapios spalvos „qureshia“ suknelės kolekciją kūdikiams. Prie šios suknelės pridedamas galvos apdangalo rinkinys ir batai. Ant galvos juostos, krūtinės ir ant tų batų yra parašyta didžiulė gėlė. Čia naudojama kontrastinga spalva yra šviesiai violetinis atspalvis, kuris suteikia jai ypatingą išvaizdą. Jame taip pat yra diržas, pagamintas iš minkštos, lygios satino juostelės medžiagos. Jis turi kvadratinį kaklą ir be rankovių.

7. Įspūdingas kūdikis Qureshia Frock:

Įtaigus kūdikis Qureshia Frock

Dabar pažvelk į šią įtaigią mielą mažą kūdikio suknelę iš qureshia medžiagos. Taip pat yra galvos apdangalo ir batų rinkinys. Visas rinkinys yra toks gražus ir mielas, kad kiekvienas gali pasirinkti tokią galimybę savo naujagimiams bet kokiai progai.

8. Pakistano „Qureshia Baby Frock“:

Pakistano „Qureshia Baby Frock“

Nėra jokių abejonių, kad jūsų naujagimė būtų traukos centras, jei ji dėvėtų tokią visiškai naują „qureshia“ suknelių dizaino kolekciją. Jis turi mažas, mažo dizaino rankoves ir kvadratinį kaklą. Suknelės korpusas megztas nuostabiu dizainerio modeliu, o suknelės kraštas taip pat yra unikalaus rašto. Visa ši apranga sukurta pagal Pakistano modelį.

9. „Qureshia Baby Frock“ be rankovių:

„Qureshia Baby Frock“ be rankovių

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – pažvelkite į šį nuostabų pilkos ir rožinės spalvos „qureshia“ kūdikių suknelės derinį. Tai suknelė be rankovių ir platus kvadratinio kaklo raštas. Jo viršuje yra firminis rozetės dizaino modelis, dėl kurio jis atrodo itin aukštai. Jį gali dėvėti kūdikiai nuo 1 iki 2 metų.

Taigi, jūs galite turėti idėjų apie „qureshia“ suknelių modelius, kuriuos gali dėvėti kūdikiai ir kūdikiai iki 3 metų. Šio tipo suknelės yra įvairių mielų atspalvių su mielu dizainu. Galite pažvelgti į šiuos „Top 9“ modelius ir pasirinkti savo mėgstamiausius.