Frocks, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok türdendir. Uzun olanlar, taban boyu olanlar, tam kollu olanlar, işlemeli olanlar, balo çeşitleri, çoklu flaster türleri vb. Bu beyaz elbiselerle ilgili eksantrik şey, çoğunlukla eldivenler ve taçlarla gelmesidir. Sevimli küçük kızınız bu yeni, şık Beyaz frakların içinde harika görünecek..

Bayanlar ve Küçük Kızlar İçin Farklı Beyaz Frak Tasarımları:

Hem sevimli küçük kızlar hem de bayanlar için en iyi 14 beyaz rop elbise modeline aşağıdan göz atabilirsiniz.,

1. Kızlar için Uzun Kollu Beyaz Rop:

Kız Çocuk Uzun Kollu Beyaz Frak

Dikkatinizi bu uzun kollu ve uyluk uzunluğundaki kısa beyaz rop üzerine koyun. Güzelliğinin benzersiz kesim ve kullanılan kumaşla ilgilenmesi çok güzel. Yeni inovasyonu geliştirmek için uzun kollar daha kısa kollara sıkıştırılabilir. Bu büyüleyici güzel beyaz frak için kullanılan kumaş ağlı danteldir. Seçilen tasarım benzersiz ve yüksek kalitede.

2. Kızlar için Düz Saten Beyaz Rop:

Kız Çocuk Saten Beyaz Saten Rop

Kolsuz tipte olan sevimli küçük kızlar için bu beyaz uzun elbiseyi keşfedin. Bu beyaz frakta kullanılan malzeme düz beyaz Saten olup, üst kısmı tamamen fileli ve işlemeli aplikeli malzemedir. Bu elbisenin üst kısmı zirvesidir ve bu elbisenin tüm güzelliğini oluşturur. Bu aynı zamanda taban uzunluğu frocks olarak da adlandırılır..

3. Kızlar için Zarif Beyaz Boncuklu Rop:

Kızlar için Zarif Beyaz Boncuklu Rop

Evinizin minik minik prensesi için beyaz önlükler arasındaki bu yepyeni tasarımı incelemenin şimdi tam zamanı. Bu frak normal uzunluktadır ve kullanılan kumaş yüksek kaliteli ağlı kumaştır. Elbisenin üst kısmı, desenli formda ezilmiş saten apliklerden oluşuyor ve bu, güzelliğini arttırmak için elbiseye kadar gidiyor. Kızlar için katmanlı top tipi Beyaz frak:

4. Yeni Doğan Kızlar için Beyaz Rop:

Yeni Doğan Kız İçin Beyaz Rop

Tüm yetişkinler için değil, yeni doğanlar için de beyaz önlükler mevcuttur. Işıltılı Saten malzemeden yapılmış sevimli küçük turtalar için mükemmel bir koleksiyon. Vücudun alt kısmı iki katlı saten cübbe tipinde parlamalardan oluşur ve üst kısmı boncuklu açık pembe bir gölgedir..

5. Parti Kızlar için Beyaz Rop Giymek:

Kızlar için Parti Giyim Beyaz Rop

Sade ve daha az gösterişli bir tarza sahip olmak istiyorsanız, minikleriniz için bu kadar sade beyaz uzun ropları tercih edebilirsiniz. Kolsuz ve uzun model bir modeldir. Hala çarpıcı benzersiz bir görünüm veren çok sade ve süslemesiz. Boyun da basit bir yuvarlaktır ve daha ucuz bir fiyata beyaz frak tasarımları arayan biri için en iyi seçimdir..

6. Kızlar için Güzel Beyaz Çiçek Elbisesi:

Kızlar için Güzel Beyaz Çiçek Frak

Kızlar için bu çarpıcı beyaz frak, balo elbisesi tiplerindedir ve kristal kısa kollardan oluşur. Üst kısım, büyüleyici bir görünüm vermek için gümüş iplik işlemeli güzel bir şekilde dekore edilmiştir. Bu nakış tasarımı, elbiseyi tekrar benzersiz tasarımlarla zenginleştirmek için parlamalarından aşağı doğru akıyor. Alt kısım, parlak şifon malzemeden iki katmanlı bir parlama ile desenlenmiştir..

7. Kızlar için Spagetti Askı Beyaz Rop:

Kız Çocuk Spagetti Askı Beyaz Rop

Akıllı küçük kızlarınız için en az yatırımla sahip olunabilecek bu modaya uygun beyaz frak koleksiyonunu alın. Bu ucuzdur ve aynı zamanda içinde sözde çarpıcı güzelliğe sahiptir. Rop gövdesinin ön alt kısmında beyaz 3 boyutlu yaprakları olan organze elbise olarak adlandırılır. Ve daha fazlası Spagetti tipi kayışlara sahiptir..

8. Fiyonklu Kızlar için Şık Beyaz Rop:

Fiyonklu Kızlar İçin Şık Beyaz Frak

Bu harika beyaz frak yelpazesi, her yerinde açık altın kahverengi gölgeli rozetlerle süslenmiştir. Kolsuz ve normal yuvarlak yakalıdır. Ayrıca tüm beyaz elbiseye harika bir görünüm vermek için önünde büyük bir fiyonk var. Elbisenin alt kısmını oluşturan toplam beş kat fırfır vardır. Bu kıyafetin odak noktası, resim bağlantısında gösterildiği gibi, kenarları boyunca sabitlenmiş kahverengi gölgeli danteldir..

9. Kızlar için Güzel Tasarım Beyaz Rop:

Kızlar için Güzel Tasarım Beyaz Rop

Siyah beyaz fraklara gitmek yerine bu modaya uygun beyaz frak koleksiyonunu keşfedin. Tam kolludur ve hakiki kaliteli fileli malzemeden yapılmıştır. Bu elbise partiler için uygundur. Bu çocuk giyimi aynı zamanda tüm küçük kızların en çok sevdiği prenses tipi elbiseler olarak kabul edilir..

10. Kadınlar için Kat Uzunluğu Beyaz Frocks:

Kadınlar için Yere Kadar Beyaz Frocks

Şimdi bu güzel beyaz elbise koleksiyonuna bir göz atmanın zamanı geldi. Bu uzun beyaz frak şifon malzemeden yapılmıştır ve kepçe tipi boyun tasarımına sahiptir. Model benzersizdir ve tasarımcı tipi bir fraktır. Yaklaşan düğün için harika bir stil kıyafeti arayan kadınlar için yere kadar uzanan beyaz bir elbise..

11. Kadınlar için Butik Stil Beyaz Frak:

Butik Stil Beyaz Kadın Frak

İşte modaya fazla önem veren, trendy ve tarz sahibi bayanlar için uzun frak tipi elbiseler. Bağlantıda gösterilen beyaz frak, elbisenin her yerinde altın zari ipliği nakış çiçek tasarımına sahiptir. Bu tipik Hint kıyafeti, ipek pamuklu bir pantolona ve onunla birlikte pembe bir şala sahiptir..

12. Bayanlar İçin En Şık Beyaz Frak:

Bayanlar İçin En Şık Beyaz Frak

Diva elbise modelleri kadar yüksek klas bir şey arıyorsanız, şüphesiz bu tür beyaz kadın önlüğü çeşitlerini seçebilirsiniz. İşte bu bir tasarımcı modeli ve bir üst kat ağlı malzemeye sahip. Görünümüne kalça şekline dokunan bir vücut vererek kıyafetin güzelliğini arttırır..

13. Kadınlar için Farklı Stil Beyaz Rop:

Kadınlar İçin Farklı Stil Beyaz Rop

Bayanlar için bu kapalı boyun tipi beyaz frak, beyaz Frocks koleksiyonunuzdaki bir başka hit. Fişeklerinde katman bulunmaz ve karışık pamuklu malzemeden üretilmiştir. Ön tarafında üç Taş gömülü dekoratif vardır ve tavrınıza çarpıcı kraliyet görünümü verir..

14. Tasarımcı Kadınlar için Beyaz Rop Giyiyor:

Tasarımcı Beyaz Kadın Ropunu Giyiyor

İşte net kumaştan yapılmış bayanlar için beyaz uzun frakların saf etnik tip aşınmaları. Elbisenin güzelliği üst bluz kısmında gizlidir. Parlak gümüş iplik zari ile özenle işlenmiştir. Spagetti tipi kayışlardandır ve giyildiğinde şekiller çıkar..

Giydiğimiz elbiselerin model ve renginin yanı sıra tercih ettiğimiz rahatlığa da sadece fırsat karar verir. Yukarıda tartışılan tüm beyaz frocks, giymek için çok kullanıcı dostudur ve ayrıca modeller bugüne kadar güncellenmiştir. Beyaz frak arayışındaysanız yukarıdaki modellerden birini seçerek alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz..