Frak, genç nesilde popüler hale geliyor. Tercihimize göre modaya ve işlevlere uygundur. Şu anda mevcut birçok mont türü ve tasarımı var, frak, özellikle çepeçevre diz boyu etek veya mont. Erkekler, kadınlar ve çocuklar için her duruma bağlı olarak ceket tasarımları vardır, çoğunlukla insanlar normal durumlarda veya mevsimsel olarak denemeyi sever..

Bay ve Bayanlar İçin En Son ve Modaya Uygun Frock Tarzı Kaban Modeli:

Deneyebileceğiniz bazı üst frak tasarımlarına göz atın.

Kadın Kabanlı Rop:

1. İşlemeli Kısa Frak:

İşlemeli Kısa Frak

Bu, kadınlar için popüler fraklardan biridir. Bu Asyalı Kadınlar arasında modaya uygun bir tarz. Bu güzel işlemeli kaban bir rop ile giyilebilir ve size zarif bir görünüm kazandırır. Bunu partiler ve diğer tüm işlevler için giyebilirsiniz..

2. Anarkalı Suit için En Son Frak:

Anarkalı Suit için En Son Frak Kaban

Bu, Anarkali takımı için modern bir frak tasarımıdır. Bu mavi ceket, çiçekli tasarımla güzel bir şekilde işlenmiştir. Günümüzde moda olmaya başladı. Bunu partiler ve düğünler için giyebilirsiniz. Size özel bir stil kazandıracak ve moda anlayışınız için herkes sizi övecek..

3. Şifon Elbiseli Uzun Frak:

Şifon Elbiseli Uzun Kaban

Bu, kadınlar için paltolu tam bir frak. Bu ceket organze malzemeden yapılmış ve üzerinde güzel işlemeler var. Bu ceket kenarı, bu cekete ekstra stil kazandıran altın inci ile tasarlanmıştır. Bu frak şifon malzemeden yapılmıştır ve bu kombinasyon parti kıyafeti olarak mükemmeldir..

4. Paltolu Şık Rop:

Paltolu Şık Rop

Bu, kadınlar için paltolu batı tarzı modaya uygun bir frak. Bu kışlık giyim olarak mükemmeldir. Partiler için giymek ve bir araya gelmek için uygundur. Kadın kıyafeti güzel işlemeli malzemeden yapılmıştır ve bu şık kadın kıyafeti ile ekstra bir görünüm vermek için bir kazak giyebilirsiniz. Bu, güzelliğinizi ve tarzınızı artıracak göz alıcı bir elbise..

5. Ön Açık Çift Gömlek Tasarımı:

Önü Açık Çift Gömlek Tasarımı

Bu bir Hint tarzı bayan frak tasarımıdır. Çok modern bir tür ve artık popüler oluyor. Bu tasarımı partiler ve işlevler için giyebilirsiniz. Ceket tam kollu olarak gelir ve tam uzunluktadır. Önü açık tip olan bu kaban iyi işlenmiştir ve kenarları altın boncuklarla süslenmiştir. Bu deneyebileceğiniz çok iyi bir tasarım.

6. Batı Paltolu Modern Elbise:

Batı Ceketli Modern Elbise

Bu, kadınlar için olağanüstü bir batılı frak. Bu, altın renginde tam boy açık ön kaplamadır. Mükemmel bir tarza sahip çok modern bir tasarımdır. Bu paltoyu herhangi bir uzun frost ile giyebilirsin. Tarzınızı geliştirecek ve size abartılı bir görünüm kazandıracak. Bu tür bir paltoyu parti kıyafeti olarak kullanabilirsiniz..

7. Şık Frak:

Şık Rop Ceket

Bu kadınlar için modaya uygun siyah bir frak. Bu tam boy ceket, siyah dokuma goblen malzeme üzerinde gümüş tasarımla gelir. Ayrıca içi saten astarlı astarlı bir renge sahiptir. Partilerde giyebileceğiniz çeşit çeşit bir kabandır. Tüm modern kıyafetlerle iyi gidecek. Bu mükemmel paltoyu giyerek akıllı ve şık olun.

8. Şık Net Frak:

Şık Fileli Frak

Bu Anarkali takım elbise ile giyebileceğiniz muhteşem bir frak tasarımıdır. Bu ağ malzemeden yapılmıştır ve çiçek işlemeleriyle güzel bir şekilde dekore edilmiştir. Ayrıca dantel bordür ve raşam ve taş işçiliği ile birlikte gelir. Partiler ve işlevler için giyebilirsiniz. Bu elbise sizi olağanüstü gösterecek.

9. Fantezi Ceket Gömlekleri:

Fantezi Ceket Gömlek

Bu, kadınlar için şık bir frak tasarımıdır. Herhangi bir takım elbise rengiyle iyi gidebilir ve partiler, resmi ve gündelik durumlar için giyebilirsiniz. İplik nakış ve dantel iş tasarımı ile birlikte gelir. Önü açık bir stildir ve size şık bir görünüm verecektir..

10. Güzel Arka Frak:

Güzel Sırtlı Frak

Bu, kadınlar için modaya uygun bir frak tasarımıdır. Partiler ve diğer işlevler için giyebileceğiniz güzel işlemeli tam kollu siyah bir frak. Bu açık bir ön tiptir ve önden bağlayabilirsiniz. Size mükemmel bir görünüm verir ve alışılmış eski tasarımlardan bir değişiklik için dener..

11. Yüksek Yakalı Frak:

Yüksek Yakalı Frak

Bu, şalvar takım elbiseli modern bir frak tasarımıdır. Üzerinde güzel çiçek işlemeleri olan mor önü açık bir kabandır. Ayrıca yakası ekstra yumuşaklık vermek için kadife malzemeden yapılmıştır. Ekstra rahatlık sağlamak için takım elbisenizle giyebilirsiniz. Size resmi ve şık bir görünüm verecektir..

12. Siyah Tam Boy Ceket:

Siyah Tam Boy Mont

Bu, kızlar için frakların çok yeni bir tasarımı. Kadife malzemeden yapılmıştır ve çiçekli tasarımla güzel bir şekilde işlenmiştir. Asil bir görünüm verecek ve parti kıyafetlerini kullanmak en iyisidir. Elbisenin her rengini giyebilirsin.

Erkekler için Frock Tarzı Kaban:

13. Erkek Hint Batı Ceket Modeli:

Erkek Hint Batı Mont Kalıbı

Bu, erkekler için en iyi frak tasarımlarından biridir. Parti kıyafeti olarak kullanabilirsiniz. Bu, tarzınızı ve görünümünüzü geliştirecektir. Farklı bir görünüm için Hint geleneksel kıyafetleriyle birlikte giyin.

14. Erkek Kadife Frak:

Erkek Kadife Rop Kaban

Bu, erkekler için paltolu kadife bir Viktorya dönemi kıyafeti. Steampunk teması üzerine tasarlanmıştır ve size asil bir görünüm kazandırır. Partiler ve düğünler için giyebilirsiniz. Tüm rop renkleri ile iyi gider ve hatta kurta pijamalarınızla bile giyebilirsiniz. Bu mont size şık bir görünüm kazandıracak ve elbiseniz herkes tarafından dikkat çekecek..

15. Erkek Gotik Stil Frock Coat:

Erkek Gotik Stil Frak Mont

Bu kadife erkek frak tarzı bir ceket tasarımıdır. Tüm parti etkinlikleri için giyebileceğiniz Gotik tarzı bir kabandır. Herhangi bir renk frak ile giyebilirsin ve hatta kurta ile iyi gider. Sıra dışı bir görünüm elde etmek için bu sefer deneyebileceğiniz sıra dışı bir tasarım. Giydiklerinizde şık ve benzersiz olun.

Hepsi piyasada mevcut ve şık olan en son frak tarzı ceket tasarımlarıdır. Giydiklerinizde seçici olun çünkü karakterinizi gösterir. Sevgilinizi etkilemek için en sevdiğiniz frakınızı alın ve frak seçiminiz hakkında olumlu eleştirinizi alın..