Kiekvienos motinos svajonė, kad jūsų mergaitė būtų apsirengusi pačiais gražiausiais drabužiais. Čia mes parodome jums daugybę būdų, kaip galite sukurti savo kūdikį žavingą ir patrauklų. 2 metų kūdikis gali vaikščioti, todėl svarbu turėti drabužius, kurie jai būtų patogūs ir gražūs tuo pačiu metu.

Spalvingi ir modernūs batai 2 metų mergaitei bet kokiomis progomis:

Gaukite 9 populiariausias sukneles savo 2 metų mergaitės kūdikiui.

1. Spausdinta vasaros suknelė:

Spausdinta vasaros suknelė

Patikrinkite šią gražią margintą vasaros suknelę, kurią jūsų kūdikis gali klostytis. 2 metų mergaitei skirtos suknelės visada yra kažkas šaunaus. Ši rankovė be rankovių turi mielą baltos spalvos „Peter Pan“ apykaklę, kuri kontrastuoja su spauda. Šias vasaros sukneles taip pat galite rinktis iš įvairių spalvų.

2. Žemos juosmens kailis:

Frock žemo juosmens

2 metų amžiaus grupė siūlo platų drabužių pasirinkimą. Ši 2 metų vaikiška suknelė žemu juosmeniu taip pat yra puikus pasirinkimas. Jis pagamintas iš medvilnės medžiagos ir puikiai tinka žaidimui. Žemas juosmuo su lankais iš abiejų pusių suteikia stilių ir švelnumą.

3. Vakarinė suknelė su kaklu:

Vakarinė suknelė su kaklu

Ši nuostabi rožinės spalvos V formos kaklo vakarėlio suknelė puikiai tinka jūsų mažylio gimtadieniui. Išplečiama suknelė suteikia jūsų kūdikiui princesės išvaizdą. Ši suknelė 2 metų mergaitei yra pagaminta iš minkštos medžiagos, kuri jūsų vaikui nesijaus nepatogiai. Gėlė suknelės priekyje taip pat daro ją stulbinančią.

4. Pocket Frock 2 metų amžiaus:

Pocket Frock 2 metų amžiaus

Vienas malonių pakeitimų, palyginti su kitomis suknelėmis, yra ši kišeninė suknelė, turinti dvi priekines kišenes. Suknelė su 3/4 rankovėmis turi ilgus raukinius ant liemenės. Kišenės taip pat yra gražus stiliaus pareiškimas vaikams. Dviejų metų mergaitės suknelės yra gana įspūdingos.

5. Striukės stiliaus kūdikis:

Striukės stiliaus suknelė kūdikiui

Čia yra šauni suknelė, kurią jūsų 2 metų vaikas gali dėvėti vestuvėms ar gimtadieniui. Ši suknelė turi gražią kontrastinę striukę, kurią galima dėvėti kartu. Nėrinių puošmenos ant suknelės taip pat įspūdingos. Dviejų metų vaikiškos suknelės atrodo nuostabiai baltos spalvos.

6. Suknelė balionui 2 metams:

Suknelė balionui 2 metams

Suknelė balionu yra dar vienas puikus pasirinkimas ypatingoms progoms. Jis turi raukšlėtą dugną, kuris yra sulenktas, kad atrodytų kaip išpūstas balionas. Tai suknelei suteikia daug apimties ir vaikai atrodo tikrai gražiai. Ši suknelė 2 metų vaikui puikiai tinka bet kokia jūsų pasirinkta spalva.

7. Jūrininkų apykaklės suknelė 2 metams:

Jūreivės apykaklės suknelė 2 metams

Vienas iš klasikinių dizainų yra jūreivio apykaklės suknelė, kurią galite pasirinkti savo 2 metų vaikui. Ši suknelė 2 metų vaikui yra labai madinga ir patogi. Jis turi mėlyną jūreivio apykaklę ir mėlynos ir baltos spalvos dryžuotą suknelę. Žemas juosmens mėlynas dugnas suknelei suteikia gerą kontrastą.

8. Ventiliatoriaus formos suknelė:

Ventiliatoriaus formos suknelė

Čia yra nuostabi tiulio suknelė su vėduoklės formos liemeniu. Liemenė pagaminta iš klostuotos medžiagos, kad atrodytų kaip ventiliatorius. Ši dvejų metų kūdikio suknelė puikiai tinka gimtadieniui ar ceremonijai. Taip pat galite turėti bet kokios pastelinės spalvos.

9. Apykaklės kaklas:

Apykaklė Frock

Viena iš 2 metų vaikų gimtadienio suknelių tendencijų yra apynasrio kaklo suknelė. Jis turi atvirą kaklą, surištą gale. Galite pasirinkti sodrių atspalvių spalvas. Suknelės apačia gali būti iš tiulio arba tinklinės medžiagos.

Dviejų metų vaikiški batai yra labai gražūs ir gali būti stilingi. Galite juos turėti iš medvilnės, taip pat iš satino ar tinklo. Jūsų 2 metų vaikui skirtos avalynės gali atrodyti labai elegantiškai ir gražiai. Pasirinkite stilius, kurie visada pagyvina jūsų vaiką.