Frocks yra puikus drabužių spintos priedas visiems 6 metų vaikams. Jie leidžia vaikams atrodyti labai elegantiškai ir gražiai. „Frocks“ yra suknelės, kurias galima plevėsuoti, todėl jos atrodo putojančios. Suknelių galite įsigyti kiekvienai progai. Jis gali būti iš satino ar nėrinių ceremonijoms arba gali būti iš medvilnės ir likros vasaros ir žaidimų metu.

Naujausios ir mieliausios 6 -erių metų mergaitės gimtadieniuose ir vakarėliuose:

Štai keletas nuostabių suknelių variantų, kuriuos galite nusipirkti savo 6 metų mergaitei.

1. Polka Dots Frock:

Polka Dots Frock

6 metų mergaitės suknelė yra puikus būdas priversti vaiką atrodyti nuostabiai. Ši taškinė suknelė turi liemenę su balta medžiaga. Suknelės sijone yra taškeliai. Gražus lankas priekyje yra puikus pareiškimas. Jūsų vaikas atrodys labai gražiai su šia suknele.

2. Vasaros suknelė 6 metams:

Vasaros suknelė 6 metams

Vasara – laikas paprastiems ir patogiems drabužiams. Ši graži 6 metų amžiaus suknelė pagaminta iš medvilnės medžiagos. Paprasta pūsta rankovė atrodo gražiai ir dailiai. Ilga suknelė taip pat tinka žaidimams. Užpakalinė varčia gali padaryti įprastą suknelę nuostabią.

3. Skaidri spausdinimo suknelė:

Skaidri spausdinta suknelė

Čia yra graži vakarėlio suknelė 6 metų mergaitei, pagaminta iš skaidrios medžiagos. Medžiaga turi gėlių atspaudus, kurie daro ją stulbinančią. Jis gali būti dėvimas bet kuriai vakarėliui, nes jis turi blizgesį. Rožinis diržas ir lankas priekyje yra labai patrauklus ir traukiantis akį.

4. Grynasis kailis su perlais:

Tinklas Frock su perlais

6 metų kūdikio suknelė gali būti įspūdinga naudojant tinkamą medžiagą. Ši nuostabi kaštoninės spalvos tinklinė suknelė tinka bet kuriai vakarėliui. Suknelės liemenė papuošta perlais deimantiniu raštu. Baltos rožės aplink suknelės juosmenį suteikia jai išgalvotą išvaizdą.

5. Nėriniai šampano plytelės:

Nėriniai šampano paplotėliai

Ši nuostabi šampano spalvos nėrinių suknelė tinka jūsų vaikui. Ilga suknelė 6 metų mergaitei yra pagaminta iš nėrinių ir tinklo. Liemenė su nėriniais, o sijonas – su tinklu. Sijonas yra padalintas į sluoksnius su nėrinių apvadu. Graži nėrinių susukta gėlė yra puikus suknelės aksesuaras.

6. Princesės suknelė:

Princesės suknelė

Padarykite savo vaiką panašų į princesę šioje įspūdingoje suknelėje su asimetriškais sluoksniais. Suknelė turi ilgas rankoves ir viršuje yra su lankais. Gėlės su karoliukais yra liemenėlės dalis. Priderinkite išvaizdą tikra diadema, kad užbaigtumėte princesės temą.

7. Nuolatiniai klostės:

Nuolatiniai klostės Froc

Čia yra šauni U kaklo suknelė jūsų 6 metų vaikui. Jis pagamintas iš nuolatinių klosčių ir atrodo labai elegantiškai. Violetinė spalva puikiai tinka ir vaikams. Rasite kaklą, kuris bus papuoštas karoliukais ir blizgučiais, kad būtų išgalvotas stilius.

8. Vakarėlio stiliaus suknelė:

Vakarėlio stiliaus suknelė

Šios šauniai atrodančios vakarėlio stiliaus suknelės puikiai tinka 6 metų vaikams. Suknelės turi „Lycra“ liemenį ir tinklinį sijoną. Gėlės ir juostelės pabrėžia suknelę, kad ji atrodytų puošniai. Gaukite tokius atspalvius kaip juoda ir raudona, o pagrindą – balta.

9. Baltos raukinių suknelė:

Balta raukinių suknelė

Patikrinkite šią nepaprastą baltą suknelę su pilnais raukiniais. Raukiniai sukuria stebuklingą išvaizdą, kuri patiks visiems vaikams. Šią suknelę galite įsigyti tokių spalvų kaip balta, rožinė, raudona ir tt Ši suknelė puikiai atrodys vakarėliams ir net gimtadieniams.

Liemenėlės yra geriausias būdas jūsų vaikui atrodyti elegantiškai. Tai gali būti satinas arba medvilnė. Išbandykite įvairius stilius ir papuošimus. 6 metų mergaitėms skirtos kuprinės yra gražios ir dailios, todėl jūsų vaikas jaučiasi ypatingas.