Delis yra mūsų šalies nacionalinė sostinė, garsi daugeliu dalykų, pavyzdžiui, net & keistos dienos vairuoti automobilius, bet ar žinojote, kad jame yra daug įvairių gatvės maisto produktų? Taip! Štai čia atsirado „Mughlai“ maisto gaminimas, o Delio gatvėse pateikiama daugybė galimybių, nuo kurių netikėtai ima skaisti burna. Delio žmonės, dažnai vadinami Deliitais ar Delivalais, yra draugiški ir įtraukūs žmonės. Gyvenimo būdo pokyčiai padidino prekystalių skaičių sostinės gatvėse. Čia yra geriausių Delio gatvės maisto produktų sąrašas.

10 geriausių gatvės maisto produktų Delyje:

Peržiūrėkite šalies sostinės gatvėse esančių maisto produktų sąrašą, čia yra sąrašas:

Dahi Bhalle:

Garsus Delio gatvės maistas

Tai receptas, panašus į Dahi Wada, išskyrus kai kuriuos papildymus. Dahi Bhalla yra valgytojo malonumas, kurio nereikėtų praleisti. Keptos vados mirkomos saldžia varške, užpilamos aštraus raudonojo čatnio arba aštraus žalumo čatniais. Dahi Bhalla ypatumas yra tas, kad ant viršaus dedami papdis, virti avinžirniai, nedideli virtų bulvių gabaliukai, todėl tai yra užkandis su minkšta Wada ir traškia priedais..

Chole Bhature:

Geriausias gatvės maistas Delyje naktį

Nors „Chole bhature“ galite rasti kiekviename meniu, negalite rasti skonio, kurį patiriate Delio gatvėse. Čia esantys prekystaliai ir prekystaliai suteikia jums pučiausią bhature, todėl tai yra karštas pardavėjas. Iš anksto išvirti avinžirniai yra virti su įvairiais prieskoniais, todėl tai yra geriausias jūsų bhature derinys. Minkant tešlą ypač atsargiai dedama mažiau sodos. Nepamirškite paragauti šio garsaus pietinio Delio gatvės maisto.

Ritiniai:

Rolls

Ritiniai įgavo naują formą, o skonis ir turinys keičiasi atsižvelgiant į miestą, žmonių simpatijas ir tt. Delio turimi privers pasakyti dar vieną! Yra keletas variantų, pavyzdžiui, sumaišytos daržovės, paneris, taip pat naudojami vištienos įdarai. Kiekviename kioske naudojami ingredientai yra skirtingi, todėl jie yra skanesni, ir tai yra geriausias užkandis, kurį galima pasiimti keliaujant.

Kebabai:

Ne daržovių gatvės maistas Delyje

Vienas iš geriausių ne vegetariškų gatvės maisto produktų Delio gatvėse, primenantis jums „Nawab“. Kiekviename kelio stende galite įsigyti įvairių kebabų, tokių kaip Kakori kebabas, Shami kebabas, Galouti kebabas. Visiškai pagardintas prieskoniais, dėl kurių kebabai tampa dar skanesni ir sultingesni, todėl burną užlieja tik kvapas. „Lehsoon-Tamatar“ čatnis užkandžiui suteiks taip reikalingo kietumo.

Parantha:

Geriausias gatvės maistas Pietų Delyje

Vienas iš labiausiai pageidaujamų daugelio Delio pusryčių yra „Paratha“, kurį galima valgyti bet kuriuo metu. Įdarytas įvairiomis daržovėmis ir paruoštas karštas su sviesto šlakeliu ant viršaus ištirps burnoje, Aloo paratha, gobhi paratha, svogūnų paratha, tik keletas. Picos paratos ir kiaušinių paratos yra kiti Delio gatvių patiekalai.

Besan Ka Chilla:

Besan Ka Chilla

Jei ieškote sveikesnės užkandžių versijos, „Besan ka chilla“ yra geriausias pasirinkimas. Iš gramų miltų gaminama plona daugiasluoksnė aitriosios paprikos, įdarytos plonai supjaustytomis daržovėmis. Daugelis maisto mėgėjų jį valgo kaip užkandį ir yra labai skanaus. Smulkinto paneerio pridėjimas prie besan ka chilla yra dar viena gatvėse prieinama versija, todėl tai yra sveikas maistas.

Chana Zor Garam:

Chana Zor Garam

„Chana Zor Garam“ yra populiarus užkandis, kuriame gausu baltymų ir kuris suteikia daug naudos sveikatai, taip pat pagerina jūsų skonio receptorius. Jei esate maisto mėgėjas, bet nesirūpinate savo sveikata, tai yra puikus užkandis!

Paneer Tikka:

Paneer Tikka

„Paneer tikka“ ir „aloo tikka“ yra keletas užkandžių, kurių negalima išvengti, kai kalbate apie gatvės maistą. Paneeris marinuojamas prieskoniuose, o tada tikkas kepamas ant grotelių. Tai būtina paragauti kai kuriose Delio vietose, tirpstančiose burnoje. Stenkitės būti atsargūs, nes šios karštos ir skanios tikkos gali sudeginti liežuvį, jei jos bus suvalgytos skubotai.

Chole Kulcha:

Garsus chole kulche Delyje

Tai dar vienas populiarus užkandis, kai „Kulchas“ ištepamas sviestu ir kepamas ant „Tawa“, uždedant žalią česnakinį čatnį. „Chole“ yra skanus karis, paruoštas su virtais avinžirniais su prieskonių deriniu. Tada karis apibarstomas sūriu, kalendra, svogūnais, suteikiant daugiau skonio. Daugelyje prekystalių patiekiami naminiai marinuoti agurkai, kurie puikiai dera su chole kulcha deriniu.

Gol Gappe:

Geriausias gatvės maistas Vakarų Delyje

„Gol gappe“ yra populiarus užkandis, prieinamas kiekviename miesto kampe ir kampe, todėl jis yra mėgstamas įvairaus amžiaus žmonių. Žinomas kaip „Pani poori“ Mumbajuje, Puchkoje, Kolkata, niekur negalite gauti aštraus, pikantiško „Gol gappe“ skonio. Paphi gabalas, panardintas į dahi, yra būtinas po to, kai dega šios gol gaps.

Geriausios gatvės maisto vietos Delyje:

  • „Paranthe Wali Gali“, esantis Chandini chowk rajone, yra žinomas dėl to, kad galite paragauti! Šiame rajone, atidarytame 1800 -aisiais, atidaromos daug vietų. Pandit Gaya Prasad Shiv Charan, Pandit Babu Ram Devi Dayal’s, Pandit Kanhaiya Lal & „Durga Prasad“ parduotuvėje „Parantha“ galima pavadinti keletą parduotuvių, kuriose parduodamos karštos paranos.
  • „Kuremal Mohan Lal Kulfi“ yra vieta, esanti Senajame Delyje, suteikianti jums skanų ir šaltą kelių skonių kulfi. Ši vieta suteikia jums nepaprastų skonių, tokių kaip paanas, tamarindas, mango ir granatas..
  • „Bikanerwala“, „Punjab grill“, „Chaayos“ gatvės maistas yra keletas geriausių vietų Naujojo Delio tarptautiniame oro uoste ir aplink jį. Jie tiekia karštus ir šaltus gėrimus su gardžiais užkandžiais, kuriuos turėsite išbandyti!
  • Geležinkelio stotis yra vieta, kur dažnai keliauja daugelis žmonių; jie siūlo daugybę gatvės maisto produktų, kuriuos galite išbandyti prieš įlipdami į traukinį. „Hira chaat“ kampelis, „Haldiram’s“, „Ashok chaat“ kampelis yra keletas žinomų gatvės maisto produktų, kuriuos galite išbandyti ir kurie yra patogūs kišenėje.
  • „Delhi Haat“ yra dar viena vieta, kurioje galite rasti minkštų ir drėgnų pyragų ir patiekti maistą, priklausantį visoms įvairioms šalies valstijoms, suteikiančias jums paragauti kiekvienos valstijos. Čia prekystaliai dirba nuo 11 iki 21 val.
  • „Karol Bagh“ yra dar viena vieta, kurioje patiekiami Šiaurės Indijos gatvės patiekalai ir garsioji „Kulfi-Faluda“, malšinanti jūsų rūgštumą kaitriuose karščiuose. Taip pat galite rasti karšto chole bhature su didele stikline lassi, kuri užpildys jūsų skrandį ir įsirėžia į jūsų atmintį.
  • „Rajouri“ sodo turgus-tai vieta, kurią būtina aplankyti ir kuri suteikia jums autentišką gol gappas, tikkis ir įvairių chaatų skonį, kurie patiekiami dideliais kiekiais už minimalias išlaidas.
  • „Chandini Chowk“ yra dar viena vieta, kurioje patiekiami visų rūšių valgiai, nuo saldžių iki pikantiškų, kartu su garsiuoju vaisių chaatu.

Delis yra ne tik nacionalinė šalies sostinė, jame gyvena visų tipų žmonės, pateikdami mums „Vienybės įvairovėje“ pavyzdį. Greitas čia gyvenančių žmonių gyvenimo būdas gerokai padidino gatvės maisto kultūrą. Turėdami geriausių gatvės maisto produktų Delyje sąrašą, galite lengvai naršyti gatvėse ir mėgautis kiekvienu gatvės maisto gabalu.