Paryžius, gerai žinomas kaip romantiškas miestas, yra Prancūzijos sostinė. Nuo XVII amžiaus Paryžius buvo vienas pagrindinių Europos finansų, prekybos, mados ir meno centrų. Šiame mieste yra daug turistų lankomų vietų, tokių kaip garsusis Eifelio bokštas, Luvro muziejus, Dievo Motinos katedra ir kt. Paryžius yra viena populiariausių ir geidžiamiausių pasaulio kelionių vietų dėl savo gausybės meno ir kultūros, kavinių kultūros, kepinių. , mada, jos išskirtinė gastronomija.

Paryžiaus žmonės, dar vadinami paryžiečiais, šiek tiek skiriasi nuo kitų, nes jie yra darboholikai, jie ne itin greitai susidraugauja, yra draugiški, jiems patinka daug kalbėtis apie filosofiją, politiką ir pan. Paryžius yra žinomas dėl savo išskirtinės virtuvės. Paryžiaus gatves visą parą apšviečia autentiškas gatvės maistas. Šiame straipsnyje apžvelgsime geriausius Paryžiaus gatvės maisto produktus.

12 garsių Paryžiaus gatvės maisto produktų sąrašas:

Kai kurie žmonės keliauja į naują miestą muziejų, paminklų ar nori nuotykių, norėdami ištirti tą vietą, tačiau tyrinėjimas neužbaigiamas, jei nesate ragavę gatvės maisto. Čia yra geriausių gatvės maisto produktų, kuriuos galima įsigyti Paryžiuje, sąrašas:

1. Prancūziškas baguette sumuštinis:

gatvės maistas Paryžiuje

Tai klasikinis Paryžiaus gatvės maistas. Šis tipiškas sumuštinis yra pagamintas iš batono. Techniškai batonas yra ilgas duonos kepalas, kuris yra traškus. „Baguette“ supjaustoma griežinėliais ir įdaroma pasirinktu padažu ir užtepama. Įdaras gali būti krevetės, mėsa, vištiena, artišokų širdelės su pomidorais, žaliais svogūnais, salotomis ir kt. Tai puikus pusryčių patiekalas, kuriuo galima mėgautis.

2. Krepšiai:

geriausias gatvės maisto paris

Tai plačiausiai prieinamas gatvės maistas Paryžiuje. Krepšiai gaminami iš ryžių miltų su įvairiais įdarais, tokiais kaip „Nutella“, sūris arba kiaušinis, kumpis ar marmeladas. Beveik visuose turguose yra krepinių prekystalių, ir šis autentiškas užkandis yra vienas mėgstamiausių tarp turistų ir vietinių gyventojų. Jei dar nebandėte, griebkitės kuo greičiau.

3. Kruasanai:

geriausias greito maisto paris

Sakoma, kad jei lankotės Paryžiuje, raguolius turėtumėte valgyti iki burnos. Kruasanai gaminami iš sluoksniuotos mielėmis raugintos tešlos. Skanus prancūziškas sviestas tepamas ant tešlos ir kelis kartus iš eilės susukamas į lakštą. Ši valcavimo technika vadinama laminavimu. Dėl šio proceso susidaro sluoksniuota tekstūra, panaši į sluoksniuotą tešlą. Tai puikus patiekalas pusryčiams.

4. Falafelis:

Indijos gatvės maisto paris

Tai klasikinis prancūziškas maistas, falafelio sumuštinis yra gana panašus į sumuštinį su kumpiu Paryžiuje. Paprastai tai buvo Artimųjų Rytų maistas, kurį sudaro mėsos kukuliai su žaliomis salotomis, salotos, pomidorai ir žalieji svogūnai su sviestu ir majonezu. Tai taip skanu, kad kiekvienas kioskas, parduodantis „Falafel“, turi ilgas eiles, o jūsų numeris ateina ne anksčiau kaip 15 minučių laukimo.

5. Pad Thai:

Indijos gatvės maistas Paryžiuje

Paryžius yra visų pasaulio piliečių namai, todėl galite rasti įvairių tautybių virtuvių. Tai tipiškas Tailando specialus pasiūlymas Paryžiaus gatvėse. „Pad Thai“ yra pagamintas iš baltųjų ryžių makaronų, keptas aliejuje ir įberiamas į sodrų ir aštrų padažą. Ryžių makaronus galima derinti su malta mėsa, pavyzdžiui, vištiena, jautiena, kiauliena ar žuvimi, arba šį aštrų skanėstą galima mėgautis su įvairiomis daržovėmis.

6. Tacos:

Geriausias Paryžiaus gatvės maistas

„Tacos“, iš pradžių meksikietiškas patiekalas, yra užkandis, pagamintas iš kukurūzų arba kviečių tortilijos, įdarytos daržovių, mėsos, krevečių ir tofu įdarais. Įdarų pasirinkimas gali apsiriboti tik daržovėmis, jei esate vegetaras; sąrašas ne vegetarams yra begalinis. Šis mažo biudžeto užkandis gali būti geriausia kelionė po Paryžių.

7. Souvlakis:

Maisto gatvė Paryžiuje

„Souvlakis“ yra graikų greitas maistas, paprastai prieinamas visuose miesto maisto mėgėjams. Šis patiekalas yra paruoštas su daržovėmis ir mėsos gabalėliais, iešmelis ir kepamas ant ugnies. Šis burnoje tirpstantis patiekalas patiekiamas su iešmu kartu su keptiomis bulvėmis ir pitos duona, ant iešmo mėsos pabarstomas laimo šlakelis.

8. Kebabas:

Gatvės maistas Paryžiuje Prancūzijoje

Indijos gatvės maistas dažniausiai yra prieinamas Paryžiaus gatvėse, o kebabai yra vienas geriausių maisto produktų, galinčių numalšinti alkį. Gatvėse galite rasti daugybę veislių, pradedant kepti kebabu ir baigiant anglies kepsnine. Nepraleiskite šių kebabų, jei norite, kad šis indiškas patiekalas pakutentų jūsų skonio receptorius.

9. Gelato:

pigus gatvės maisto paris

Tai garsūs itališkos kilmės ledai, pagaminti iš ledo, mažai cukraus arba jo visai nėra. Šis ledinis mišinys gerai išmaišomas ir patiekiamas kūgyje su kai kuriais egzotiškais skoniais, tokiais kaip juodieji serbentai, avietės, lazdyno riešutai ir daugelis kitų. Jei norite atgaivos lankytinų vietų viduryje, eikite į šį nuostabų „Gelato“, kuris gali atgaivinti jūsų protą ir kūną.

10. Makaronai:

Paryžius turi valgyti gatvės maistą

Paryžius yra duonos ir pyragaičių mėgėjų namai. „Macarons“, prancūziškas konditerijos gaminys, gaminamas iš kiaušinio baltymo, cukraus pudros, migdolų miltų ir maistinių dažų. Paryžiuje yra daug „macaron“ parduotuvių, siūlančių įvairiausių skonių – nuo sūdytos karamelės iki rožių vandens ir aviečių. Nors jie yra šiek tiek brangūs, „Macarons“ būtina išbandyti, nes šis konditerijos gaminys apibrėžia, kas yra Paryžius.

11. Ant grotelių keptas sūris:

Geriausia maisto gatvė Paryžiuje

Grilio sūrio sumuštiniai Paryžiaus gatvėse yra prieinami su daugybe variantų. Paryžiuje pagaminti kepti sūrio sumuštiniai yra geriausių pasaulyje sumuštinių konkurentas. Tradicinė tešla supjaustoma griežinėliais ir įdaryta lydytu sūriu ir sviestu traškiu skrebučiu su pasirinkta mėsa, pavyzdžiui, tuno lydykla ar ištraukta kiauliena, arba karštu pastamiu, o tada kepama ant ugnies. Šį skanų, burnoje tirpstantį maistą būtina išbandyti būnant Paryžiuje.

12. Dosas:

Gatvės maisto paris

Visoje kelionėje skirkite dieną, kad galėtumėte paragauti indiško maisto su prancūzišku tvistu. Šis Pietų Indijos patiekalas yra lęšių ryžių miltų įvyniojimas, įdarytas bulvėmis, prieskoniais ir svogūnais kartu su prancūzišku sviestu ir sūriu. Šis patiekalas patiekiamas su naminio čatnio ir marinuotų agurkų užpilu. Šis patiekalas gali numalšinti alkį dėl indiško maisto potraukio.

Geriausios gatvės maisto vietos Paryžiuje:

  • Visame Paryžiaus mieste yra daug gatvės maisto centrų ir „hawker“ centrų. „Rue des Rosiers“ yra vieno langelio vieta skaniems falafelio ir shawarma sumuštiniams. Šie maisto produktai atrodo kaip mažas patiekalas, bet patikėkite manimi. Jie yra tokie pat svarbūs kaip dideli pietūs, nes juose yra įdarų ir padažų. Lengvai valgykite šiuos maisto produktus.
  • Jei trokštate karštų mėsainių ir mėsainių, greitai eikite į Marche Saint Horne gatvės maisto centrus. Jie siūlo daugybę mėsiškų mėsainių variantų.
  • Rue du Faubourg, Saint-Denis yra kultūriškai įvairiausios Paryžiaus gatvės, kuriose galite rasti gero autentiško gatvės maisto už priimtiną kainą. Kultūriškai įvairios priemonės, galite rasti autentiškų Indijos, Turkijos, Libano, Artimųjų Rytų ir net Pietryčių Azijos maisto produktų.
  • Rue Cler yra neabejotinai populiariausia maisto gatvė Paryžiuje. Netoliese yra „Effiel Tower“ ir „Invalides“. Tai tik pėstiesiems skirta gatvė, garsėjanti aukštos kokybės produktais, todėl brangesnė nei kitos maisto gatvės.
  • Jei norite apsipirkti ir užkandžiauti tuo pačiu metu, tuomet Rue Des Martyrs yra ta vieta, į kurią turėtumėte nueiti. Tai ne tik geriausios maisto gatvės Paryžiuje, bet ir „vieno langelio“ vieta Paryžiaus suvenyrų pirkimui.
  • Rue Montorgueil gatvė garsėja autentišku ir tradiciniu Paryžiaus gatvės maistu.
  • Eikite į Rue-Saint Dominique, jei trokštate pyragaičių ir saldumynų. Ši gatvė siūlo geriausius pasaulyje kepinius ir konditerijos gaminius.
  • Be to, Paryžiuje kas mėnesį vyksta gatvės maisto festivaliai. Kai kurie iš jų yra „Le Food Market“ – kelyje tarp „Menilmontant“ ir „Couronnes“ metro stočių. Kiekvieną penktadienį ir šeštadienį vietoje, pavadintoje „Salon des Miroris“, vyksta gatvės maisto vakarėlis, į kurį atvyksta keli miesto maisto sunkvežimiai, kurie demonstruoja savo geriausius patiekalus.

Paryžius ne visada susijęs su Eifelio bokštu ar gražiais muziejais. Jis garsėja vienu mažiau akivaizdžiu dalyku – gatvės maistu. Paryžiuje yra įvairus ir energingas gatvės maistas visame mieste. Nors Paryžius laikomas antru brangiausiu miestu pasaulyje, čia siūlomas gatvės maistas yra už prieinamą kainą, kuria gali mėgautis kiekvienas. Jei artimiausiu metu vykstate į Paryžių, turėtumėte išbandyti aukščiau minėtą gatvės maistą. Grįžę iš Paryžiaus, pasidalykite savo kelionių su maistu patirtimi su mumis.