Gatvė Nuo idlis ir parottas iki idiyappam ir curry dosa, Chennai gatvėse gausu kioskų, kurie patenkina kiekvieno skonį. Čenajuje galima rinktis iš įvairių gatvės maisto produktų, o šimtai tokių pardavėjų parduoda vietinius skanėstus. Tai pamišimas tarp jaunos minios, pigus ir patogus keliaujantiems žmonėms ir, žinoma, skanus kaip visada.

9 geriausi Chennai gatvės maisto produktai:

Pažvelkime į kai kuriuos geriausiai žinomus Chennai gatvės užkandžius.

1. Idli Sambhar:

geriausias gatvės maistas Chennai

Šie ryžių pyragaičiai, pagaminti iš fermentuotų juodųjų lęšių ir ryžių, yra populiarus gatvės maistas Čenajaus gatvėse. Tai tradicinis pusryčių patiekalas, iš kurio gatvėse patiekiami skanūs užkandžiai, patiekiami kartu su karališkuoju arba kokosiniu čatniu ir sambharu..

2. Parottai:

Indijos gatvės maisto Chennai

Vienas iš labiausiai lūpų kvapą gniaužiančių gatvės maisto produktų Čenajuje yra „Parottas“, kurių galima rasti bet kurioje pakelės maisto parduotuvėje. Garsiausias iš visų yra „Kothu Parotta“, reiškiantis maltą parotą. Parotta gaminama iš kiaušinio ir mėsos bei aštraus padažo, vadinamo salna, dozės ir dažniausiai patiekiama su svogūnų raita. Kitos parotos, iš kurių gaminamas toks pat malonus užkandis, yra „Chilli“ ir „Egg Parottas“.

3. Idiyappam:

vidurnakčio gatvės maistas Chennai

Kitas užkandis, kurį galite pasiimti iš Čenajaus gatvių (1) yra burnoje tirpstantis Idiyappam. Taip pat žinomas kaip styginių bunkeris, jis pagamintas iš ryžių miltų, suspausto į makaronus ir garinamas. Puikiai dera su aštriais kariais ar kokosiniu čatniu. Tai galite padaryti pakeliui į darbą ar grįždami namo, nes jis dažniausiai patiekiamas pusryčiams ar vakarienei.

4. Dosa:

gatvės maistas Anna Nagar

Jei einate Chennai gatvėmis, jūs negalite ką tik įkandinėti dosos; Šie pikantiški į krepą panašūs blynai yra patys garsiausi iš visų Chennai gatvės maisto produktų. Kiekvienas pakelės kioskas jums tarnaus įvairių variantų dozes – nuo paprastų dosų iki masala dosas Rava dosa ir net svogūnų dosų. Jie yra greitas maistas ir labai mėgstami gatvėse.

5. Chennai Pani Puri:

neribotas pani puri Chennai

Jei manėte, kad puchkas galite rasti tik Kolkatoje arba Pani puri Šiaurės Indijoje, pagalvokite dar kartą. Chennai patiekia keletą vienodai skoningų pani puris. Nors kai kurie yra pietų Indijos skonio, kiti yra tipiško Šiaurės Indijos skonio. Tokios vietos kaip Gangotree ir 58, Nungambakkam High Road yra vietos, žinomos dėl savo pani purių, kurios, kaip manoma, yra ne iš šio pasaulio.

6. Uttapam:

gatvės maistas Chennai t nagar

Kitas įprastas patiekalas, rastas daugelyje maisto kioskelių, kuriuose gausu Chennai, yra Uttapam. Šis storas blynas su pomidorais, svogūnais, aitriosiomis paprikomis ir paprika atrodo ir yra taip pat vadinamas indiška pica. Nors tai yra įprastas pusryčių patiekalas, galite rasti daug žmonių, kurie tuo užkandžiauja ir vakarais.

7. Vada:

Kelio maistas Anna nagar

Traškios vados, pagamintos iš dal, lęšių ir gramų miltų, yra labai populiarus gatvės maistas Chennai. Visą dieną užkandžiaudami galite į juos įkišti bet kurioje pakelės prekystalio ar geležinkelio stoties. Dažniausias tipas yra spurgos formos vada. Jie skaniausiai šviežiai apkepę iki traškios ir dažniausiai patiekiami su įvairiais padažais – nuo sambaro iki čatnio iki varškės.

8. Chaats:

Naktinis gatvės maistas T Nagar mieste

Čenajaus gatvės neapsieina be gausaus burnoje tirpstančio maisto. Daugybė prekystalių kelyje ir keletas jų paplūdimyje siūlo įvairias pramogas. Už prieinamą kainą galite įsigyti bhel puri, daabeli, samosa chaats, aloo tikis ir net pav bhaji.

9. Atho:

Atho maisto vietos

Jei ieškote pertraukos nuo pietų Indijos gatvės maisto Čenajuje, tikriausiai turėtumėte išbandyti „Atho“. Tradicinis Birmos patiekalas atsidūrė gatvės maisto prekystaliuose, kuriuose gausu žmonių, norinčių paragauti. Pagaminta iš virtų makaronų ir sumaišyta su prieskoniais bei daržovėmis, pavyzdžiui, svogūnais ir kopūstais, specialiai pagaminta taip, kad tiktų Indijos gomuriui ir būtų puikus vakarinis užkandis.