Kerala yra vieta, kur gausite autentišką pietų Indijos maistą, taip pat kitų valstybių preparatus ir net Indijos skonio užsienio patiekalus. Keraloje ar bet kurioje kitoje Pietų Indijos valstijoje gausu ryžių, todėl dauguma jų patiekalų yra pagaminti iš ryžių. Pavyzdžiui, autentiški Idli ir Dosas ir visi pagaminti iš ryžių tešlos.

Kerala gatvės maistas

Geriausi gatvės maisto produktai Keraloje:

Čia mes dalijamės keletu žinomų Kerala užkandžių receptų, kuriuos visada galima įsigyti Kerala gatvėse.

1. Dosa:

Kerala gatvės maistas

Autentiškiausi Kerala patiekalai yra Idli ir Dosa. Pirmiausia ryžius reikia sumalti į tešlos formą, kuri būtų reikalinga visiems tokio tipo patiekalams. Ryžių tešla paskirstoma ant „tawa“ Dosa, o tada kaitinama, kol pasidaro traški. Tada aliejus naudojamas „Dosa“ ir aplink jį kepti, taip pat, kad jis neužstrigtų ant indo. Pietų indėnai dažniausiai naudoja kokosų aliejų, tačiau saulėgrąžų aliejus dažniausiai naudojamas „Dosa“ gaminimui visoje šalyje. „Dosa“ galima laikyti paprastą arba pridėti su įdaru, kad suteiktų skonį. Svogūnai Dosa’s, Bulvių įdaryti Dosa’s; „Dosa“ sūris yra įprastas „Dosa“ paruoštų rūšių. Tai geriausias Kerala gatvės maisto receptas.

2. Chola Bhatura:

Miltai sumaišomi su vandeniu ir aliejumi, kad gautųsi normalūs puriai, tačiau norint tinkamai pagaminti Bhaturas, reikia pridėti šiek tiek varškės arba mielių ir soda. Storos ir apvalios formos puri panardinama į aliejų, kepama ir suvartojama kartu su skaniu Chola kariu.

3. Saulės:

Sundal yra pietų Indijos avinžirnių salotos. Šias pupeles reikia mirkyti druska ir laikyti per naktį. Kitą dieną jį reikia virti inde arba greitpuodyje. Po 1 ar 2 švilpukų tai bus padaryta, todėl po to išmeskite vandenį. Paimkite keptuvę ir į ją įpilkite ghi arba aliejaus, įdėkite garstyčių sėklų, kario lapų ir aitriosios paprikos. Kai jos bus pakankamai pakepintos, įpilkite virtų pupelių, o pabaigoje pabarstykite tarkuotu kokosu.

4. Idlis:

gatvės maistas Munare

Grįžtant prie termino autentiškas Kerala maistas būtų įtrauktas idli (1). Idli ir sveiki bei sunkūs pietų Indijos ryžių pyragaičiai, kurie labai dažnai vartojami. Ryžių pastos tešlą reikia dėti ant indų, specialiai naudojamų idliams, o tada jie uždengti garuose. Dėl garų ryžių pyragai tampa minkšti. Jie valgomi su pietų Indijos „chutney“ ir kariu, vadinamu „sambar“.

5. Chana Chaat:

Pardavėjai juda po paplūdimius arba kartais turi mažus prekystalius, kuriuose parduoda „Channa Chat“. Tai yra virtos „Chholas“, pridėtos su svogūnais, pomidorais, kalendra, druskomis ir prieskoniais, kad suteiktų pikantišką skonį. Tai vienas iš sveikų ir skanių gatvės maisto rūšių.

6. Uttapam:

gatvės maistas aleppey

„Uttapam“ yra storesnė „Dosas“ versija. Tai yra tinkami pietų Indijos blynai. Jie dedami ant “tawa” ir garinami. Kaip ir „Dosa“, „Utapam“ ir aplink jį apšlakstoma aliejumi, ir mes galime pamatyti mažas skyles. Jie yra pripildyti įvairių rūšių priedų, tokių kaip svogūnai, paprikos, pomidorai, sūris, priklausomai nuo klientų poreikių, o tada apverčiami aukštyn kojomis, tačiau neturėtų prilipti prie „tawa“.

7. Parippu Vada:

Dalį arba lęšį reikia sumalti kaip pagamintą kaip tešlą, o tada pridėti su kario lapais, svogūnais ir aitriosiomis paprikomis. Tada šis mišinys yra apvalių formų ir kepamas. Šis gatvės maistas yra žinomas kaip „Parippur Vada“ arba „Dal Vada“ ir yra populiariai parduodamas Pietų Indijoje. Tai geriausias Kerala gatvės maisto receptas.

8. Paruošimas ledu:

Aukščiau esančiame paveikslėlyje matome ledo dribsnius, uždėtus ant puodelio su žemės riešutais, marinuotais agurkais ir Channa Dal. Jie atrodo itin spalvingi.

9. Kukurūzai:

Skrudinti kukurūzai, žinomi kaip „Bhutta“, yra įprastas gatvės maistas Indijoje, tačiau jų gausu pietuose.