Haidarabado gatvės maistas yra karšti ir aštrūs patiekalai, kuriems negalite atsispirti, jei keliaujate po miestą. Pusryčiai prasideda nuo Pragati College Road. Jie patiekia pietų Indijos patiekalus iš idli, dosa, vada ir kt. Pusryčiams pakankamai lengvus ir sunkius. Pietūs, pageidautina, patiekiami Nizamo būdu, užkandami skaniais „Hyderabadi Biryani“, o vakarienės gali būti įvairių valstybių maisto mišinys, pradėtas iš Sindhi kolonijos, patiekiantis Punjabi Pao Bhaji, Bombay Chats, taip pat kinų ir italų maisto..

Gatvės maistas Haidarabade:

Čia apžvelgiame geriausius Haidarabado gatvės maisto receptus

1. Hyderabadi Biriyani:

gatvės maistas Haidarabade

„Hyderabadi Biriyani“ rasite visur Haidarabade (1), nuo gatvių iki brangių restoranų, o receptas nesiskiria. Receptą pateikė musulmonai keliautojai, o jo naudojimas Nizame yra toks populiarus, kad jį galima įsigyti visame mieste ir bet kuriuo metu. Ožkos mėsa, marinuota prieskoniais, dedama į indo vidurį, Basmati ryžių viduje, tada uždengiama ir laikoma ant ugnies, kad iškeptų. Mėsos ir prieskonių skonis įsigeria į ryžius ir suteikia jiems skanų skonį.

2. Samosalu:

geriausias gatvės maistas Haidarabade

Jie atrodo kaip skanus gatvės užkandis aukščiau. Jie yra žinomi kaip Samosa. Vienas iš geriausių gatvės maisto produktų, pagamintas iš miltų tešlos ir sutirštinamas. Iš jo išimami maži gabaliukai, įdaromi virtomis bulvėmis, o paskui pakepinami. Nuotraukoje matome, kaip Samosa parduodama su čatniu.

3. Uthappam:

garsus Hyderabad gatvės maistas

Tai pietų Indijos gatvės maistas, pagamintas iš „Dosa“ tešlos. „Dosa“ yra indiškas blynas, tepamas ant „Dosa“, gaminant „tawa“, kepamas plonas ir traškus. Jie patiekiami paprasti arba kartu su įdaru arba bulvėmis, svogūnais, kartais sūriu ir pan. „Uthapam“ yra sunkesnė blynų forma, pagaminta iš įvairių rūšių priedų. Jie parduodami kartu su kariu, vadinamu „sambar“ ir „chutney“. Mes taip pat matome „sada vada“, kuris yra keptas apskrito formos, pagamintas iš tos pačios tešlos.

4. Vištienos Shawarma:

valgykite gatvę Haidarabade

Tai yra vištienos mėsa, uždėta ant geležies strypo virš kaitinimo mašinos, kuri nuolat kepa vištieną, kad ji būtų pakankamai valgoma. Jie patiekiami su chapatti, pridedami su daržovėmis ir majonezu ir yra labai skanūs. Šis patiekalas patinka visiems Haidarabado ne vegetarams.

5. Pani Puri:

naktinis gatvės maistas Haidarabade

„Pani puris“ yra skanus Haidarabado gatvės maistas, kurio galima įsigyti visoje Telanganoje, tačiau naudojamas įvairus įdaras. Traškūs kepti „puriai“ patiekiami kartu su aštriomis bulvėmis ir rūgštu vandeniu. Žmonės stovi eilėje ir laukia, kol ateis eilė jų paimti.

6. Bulvių Bajji:

gatvės maistas Hyderabad naktį

Bulvės išverdamos ir sumaišomos su prieskoniais bei ingredientais, kad gautųsi skanus įdaras, tada suplotos ir suformuotos apskritimais, pamerkiamos į gramų miltų tešlą ir tada pakepinamos. Taip gaminami skanūs „Alur Chops“.

7. Vištienos kebabai:

Nv gatvės maistas Haidarabade

Negalite praleisti kebabų Haidarabade. Tai biriyani miestas, todėl akivaizdu, kad gausite skanius kebabus. Tai marinuota vištiena arba jautiena, įdaryta ant pagaliukų ir laikoma kepti. Jie yra aštrus ir skanus gatvės maistas hid mieste.

8. Paratha su Kababu:

vidurnakčio gatvės maistas hid

Kai kurie skanūs gatvės maisto produktai yra skirtingi „parathas“ ir „nan roti“, kuriuos gauname Haidarabade. Jie patiekiami kartu su skirtingu mėsos paruošimu ir visiškai tirpstantys burnoje. Toliau matoma „paratha“ yra žinoma kaip „Varqi paratha“. Jie nėra tokie riebūs kaip įprastos „paratos“. Jie siūlomi su šeicho kebabu, žaliu čatniu ir trupučiu svogūno bei citrinos.

9. Punugulu:

maistas pakelėje Haidarabade

Punugulu yra labiausiai mėgstamas gatvės maistas Haidarabade, pagamintas iš „Dosa“ tešlos. Tešla yra apvalios formos ir kepama aliejuje. Jie yra labai paplitę vietoje Haidarabade. Žemiau esančioje nuotraukoje matome vyrus, besimėgaujančius „punugulu“ su pietų Indijos „chutney“.